Kuidas tulla toime energiavampiiridega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. märts 2020 kell 20:34 

Vampiirid on väga levinud tegelased müütides ja fantaasialugudes. Tavaliselt kujutati neid kihvadega, neil olevat võime muutuda näiteks nahkhiirteks ning nad olevat surematud. Igavese elu nimel aga pidid nad toituma elavate verest. Energiavampiirid aga ei muuda oma kuju ega ole surematud, nad on täiesti tavalised inimesed, kes lihtsalt imevad teistest välja energiat. Säärane inimene võib olla su sõber, kolleeg, pereliige või isegi sina ise. Aga kuidas neid ära tunda?

 

Energiavampiir on keegi, kes ei suuda hoida omaenda energiat või elujõudu, seega nad imevad selle välja nendest, kes on kõrgema energeetilise tasemega. Nad on õnnetud ning rabelevad, et leida sisemist rõõmu ja seega nad otsivad seda endast väljastpoolt.

Energiavampiire saab jaotada mitmesse kategooriasse.

Ohver – ta tunneb, nagu oleks kogu maailm tema vastu, pidevalt kurdab või viriseb, üritab toituda teiste inimeste tähelepanust.

Süüdistaja – ta süüdistab alati teisi ega võta vastutust oma tegude eest. Ta paneb kohustused teiste õlule ja tekitab teistes süütunnet.

Draamakuninganna – ta otsib alati tähelepanu ja üritab välja paista. Võimendab kõiki pisiasju hii

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt