Rosemary Ellen Guiley džinnidest ja unenägudest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. juuni 2013 kell 13:406. mail andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu Rosemary Ellen Guiley, kes on juhtiv ekspert paranormaalsete nähtuste alal ning kes on saates sõna saanud mitmeid kordi varemgi. Ta on ajakirja Fate toimetaja, kirjutanud üle 45 raamatu ning osalenud eksperimentides, mida viiakse läbi salapärastes kummitavates kohtades. Rosemaryl on mitmeid kogemusi tumedate jõudude ja valguseolenditega. Alates lapsepõlvest on Guiley uskunud nähtamatusse maailmaase, sest unenägudes on talle avanenud portaalid teistesse universumitesse. Ta ütleb, et paranormaalsetel ja spirituaalsetel kogemusetel on potentsiaali muuta iga inimese elu. Intervjuu viis läbi saatejuht George Noory.

 

Kes on džinnid?

Sõna džinn tuleneb araabia keelest, tähendades peidetut. Nad on üleloomulike jõududega olendid, kes elasid juba enne meid siin Maal, paralleelses dimensioonis. Neil ei ole kindlat vormi, kuid nad võivad võtta inimese või looma füüsilise kuju. Legendid räägivad, et nad on kui tuul, mis toob endaga kaasa haigusi ja halba õnne, kuid koraani kohaselt on nad tehtud suitsuta tulest. Džinnid, kellel on vaba tahe, keeldusid inimese kummardamisest ja paljud muutusid ärakasutamise tõttu kurjaks, hakates inimesi vaevama.

 

Folkloor ja legendid räägivad džinnidest väga tihti. Kas on võimalus, et nad ka reaalselt eksisteerivad?

Mul on olnud mitmeid kogemusi tumedate jõududega ja ma arvan, et nad on džinnid – et džinnid on päriselt olemas. Teaduslikult ei ole meetodeid, kuidas nende olemasolu tõestada, aga meil on sadu aastaid veenvaid juhtumeid, mis viitavad džinnidele.

 

Kui inimene on millestki vaevatud, siis kas seda võib põhjustada džinn?

Jah, neil on võime inimese teadvusega manipuleerida ja nad teevad seda selle pärast, et energiat imeda või millestki kasu saada. Nad suudavad end meile nähtavaks teha, kuid harilikult kuuleme nende sosinat ja häält oma peas. Paljudel juhtudel ei teata, mis sellega tegelikult kaasneb, kui inimesed sõlmivad kokkuleppe džinniga, sest ahvatluste ja soovide negatiivseid külgi ei mainita. Džinnide ohvriks on harilikult otsustusvõimetud ja nõrgad inimesed, sest neid on kergem mõjutada.

 

Milline on seos neil varjuinimestega, tulnukate inimröövidega ja meestega mustas?

Olen saanud mitmeid kirju inimestelt, et nende magmistuba külastavad tumedad varjud, kes suudavad kaduda läbi seina. 2005. aastal alustasin uuringutega, et teada saada, kes need olevused on. Leidsin mitmeid juhtumeid, kus varjuinimesega kohtuja on samuti olnud inimröövitud ja võimalik, et varjuinimesed ja mehed mustas on džinnid, kes teevad koostööd teiste dimensioonide olenditega. Inimestel, keda on röövitud, esinevad hiljem luupainajad, depressioon ja ajakadu – selline ahistamine on iseloomulik just džinnidele. Räägitakse, et meiega tehakse katseid, et luua Maal elavad hübriidid, kes moodustaks ebatavaliste võimetega leegioni.

 

Kas on võimalik unenäos tulevikku näha?

Tulevikunägemustel on alati oma signatuur ja nad on eristatavad tavalistest unenägudest. Mõned inimesed näevad selliseid unenägusid paar korda elu jooksul, teised üsna tihti. Need tuleb üles kirjutada ja neid analüüsida – leida tunnuseid nagu pidev kordumine, mis osutab, et tegemist võib olla tulevikunägemusega.

 

Mida tähendab kirgas unenägu (lucid dreaming)?

Siiani ei ole mõistetud, miks me kogeme sellist unenägu, kus magamise ajal saavutame täieliku teadlikkuse. Sellist unenägu suudame manipuleerida, teha ja näha, mida soovime, kuid alati ei suuda me seda kontrollida. Teadlased arvavad, et sellisel unenäol on keha tervendav toime – see võib olla evolutsiooni üks funktsioonidest.

 

Kas unenägudest on võimalik midagi õppida?

Jah, sellist nähtust nimetatakse unenäo programmeerimiseks ja seda on praktiseeritud juba iidsetest aegadest. Enne kui me magama läheme, saame anda endale juhised, milliseid küsimusi ja olukordi unenäos lahendada ning saame reaalses elus kasu nendest teadmistest.

 

Mida sa oskad öelda õudusunenägude ja keha paralüüsi kohta?

Selline unenäotüüp on täiesti olemas, kus me oleme halvatud ja pooleldi unes ning tajume kellegi häirivat kohalolekut ruumis. Sellistes unenägudes oleme haavatavad ning meid võivad külastada erinevad olendid nagu varjuinimesed ja deemonid.

 

Helistaja Savant Missourist: Kas Wi-Fi ja telefoniside sagedused avavad portaale atmosfääris, mille kaudu džinnid ja teised ebamaised olendid siia planeedile tulevad?

Erinevad elektroonilised seadmed, mis tänapäeval raadiolaineid ja helivõnkeid tekitavad, avavad tõesti portaale teistese maailmadesse ning tehnoloogiaajastu viib paratamatult inimesi ligemale teiste dimensioone avastamisele.

 

 

Kuula saadet  (lõik algab 0:38:49).

Rosemary Ellen Guiley kodulehekülg.

Fotod: fatemag.com, 3.bp.blogspot.com, img.wonderhowto.com, 1.bp.blogspot.com, upload.wikimedia.org

 

Tõlkis Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt