Parapsühholoog: Parim kaitse tumedate jõudude eest on teadlikkus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. juuli 2018 kell 22:19



Mis toimub inimese hinges ja kehas needuste ja hirmu ajal, mis toimub satanismis tumedate energiatega kui neid tehakse, saadetakse ja kui nad kuskile maanduvad. Miks tehakse altareid ja tuuakse ohvreid? Miks üldse kasutatakse tumedaid jõudusid ja kust nad tulevad, mis toimub siis hinge ja vaimu tasandil, kirjutab parapsühholoogia PhD Teresa Mängel Maa ja taeva heaolukeskusest.

 

Selleks, et liikuda valgete jõududega ülipositiivses maailmas, peame me tundma ka tumedaid ja negatiivseid jõudusid. Parim kaitse on teadlikkus – informeeritus, mis tegelikult toimub.

Me elame duaalses maailmas ja terviklikkuse jaoks on vaja mõlemat poolt. Vaimne ja esoteeriline pool on saanud moeröögatuseks ja kõik on üdini vaimsed ja valged, väites, et tumedat poolt polegi vaja. Kuidas siis saavutada terviklikkus ja tasakaal?

Ja ega tumegi pool ei maga, vaid tõstab pead ja viimasel ajal vägagi intensiivselt, sest universum on tasakaalus. Kui tõuseb valge, siis tõuseb ka must.

 

Aga mis need tumedad pooled siis on, millest me räägime?

Need on jutud meie kuulsatest needustest, lausumistest, loitsimistest ja äranõidumistest. Kindlasti olete kuulnud väljendit, mis tänapäevasel elumaastikul üsna tavaline: “Ma ei saanud midagi teha, mulle pandi needus ja ma läksin pankrotti!” Paraku see väide ei pea paika.

On teada, et tumeda poolega võidelda ei tohi, sest see toidab teda ja muudab ta võimsamaks. Aga kuidas siis ennast kaitsta?

Kas see kõik ei ole üldsegi mingi jama ja muinasjutt? Eks kunagi arvasin seda ka mina. Reaalsuselähedane on aga see, et needuste meetodit kasutatakse vägagi – tehakse tempe, mida filmidest nähtud ja mille aluseks on hirmutamise taktika. Kõik võõras, salapärane ja meedias kurjakuulutavaks kirjutatu ajab meile hirmu nahka ja nii me allumegi tumedatele jõududele ja paraku hävitame oma elusid ise.

Samas tõsisemad teemad on ka deemonid ja kurjad hinged, mis meie sees võimust võtavad. Kuidas neid inimese seest välja ajada?

 

Räägime eksortsismist ja satanismist

See käib nüüd küll demonoloogia alla (kurje vaime käsitlev süsteemne õpetus, teoloogia haru). Roomas ülikoolis oli see haru täiesti olemas, kuid alles hiljuti see kadus. Eestis seda õpetust pole ja ka mujal maailmas on seda raske leida. Maa ja Taeva heaolukeskus leidis pikkade otsingute tagajärjel ühe õpetaja venemaa sügavustest, kellel 30 aastane kogemus ja septembris on teda ka oodata Eestisse.

Tumedate jõudude juhtumitega on hetkel Eestis “palju nalja” – vaimse maailma inimesed on oma konkurentide eemaldamiseks mõelnud välja hirmutamistehnikaid, mis hakkavad inimeste teadvuses ka tööle. See tekitab palju probleeme ja õiget abi nagu polegi kuskilt võtta. Mõned situatsioonid on muutumas õudusfilmideks või hirmu palaganideks.

Näiteks valataks kodude ja keskuste uste ette verd, puistatakse soola, kantakse loengusaalidesse nõelu ja surnud putukaid siidi sees, puistatakse tuhka, pekstakse puruks sadu mune, purustatakse peegleid ja klaaskuule jpm selletaolist. Hirmu tekitab aga teadmatus. Miks, milleks, mis ta teeb, kui kaua jne. Ja kuigi väga tihti sellel hirmutamise taktikal sisu polegi, siis töötab ta ikkagi, sest hirmul on suured silmad ja nii see häda iseendale kaela ka tõmmatakse.

Olen täheldanud, millist paanikat ja taktitut käitumist see tekitab esoteerikute valdkonnas, kus põhjalikku ja selgitavat infot antud maailma kohta üldse pole.

Meie keskusesse on tulnud mitmeid kliente, ja paistab et üha rohkem hakkab tulema, kes hirmunult ja värisevate kätega näitavad pilte sellest, mis kõik nende kodu või äri uste ette on laotud, millised kulutused tehtud ja kuipalju vaeva nähtud, et inimene üdini kaameks ehmatada ja elutempo seista ja hävitada.

 

Mis siis on lahendus?

Me kõik oleme kuulnud ohverdamistest, inimohverdamistest ja kirikus veini-leiva söömisest, mis on Jeesuse ihu ja veri, aga kas olete kunagi mõelnud, et see on tegelikult samuti inimohverdus?

Kas teate, et kaukaasiamaades tehakse kõik tervendused selgeltnägijate ja ravitsejate juures läbi kuke või lamba veristamise, ilma selleta pole tervendaja miskit väärt? Kas teadsite, et inimohverdusi viiakse meil maailmas läbi kuni tänase päevani?

Mida on vaja selleks teada, et olla informeeritud tumedate jõudude olemasolust, tegutsemismeetoditest ja kuidas seista vastu ilma võitlemata ja kaitsta iseennast? Kust tulevad kurjad jõud? Kes milleks neid kasutab, kuidas töötada kurjade vaimudega? Miks neid vaja ohverdamisi, kes teeb ja milleks teeb, kuidas tehakse, millega asendatakse? Kõikidele nendele küsimustele otsime vastuseid ka kahepäevasel süvakursusel juuli lõpus.

Ja mis siis on lahendus? Üheks lahenduseks ongi olla teadlik erinevatest jõududest, millega maailmal tuleb rinda pista. Suur osa võitlusest kurjusega toimub ka inimese enese sees, selle tõe teadvustamine viib tegeliku vaimse kasvamise ja välise maailma paremaks muutumiseni. Loe selle kohta pikemalt põnevast artiklist “Kas ühekohtuga võideldes on oht ise pahatahtlikus muutuda?“.

 

Teresa Mängel

parapsühholoogia PhD 

 

Lisainfo kursus “Me tunneme tumedaid jõudusid” kohta: Maa ja taeva heaolukeskus

Foto: Gillian Hunter



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt