Rahvusvahelisest kosmosejaamast nähti UFO-sid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2013 kell 10:16Internetis on saadaval arvutult videoid, mis väidetavalt näitavad UFO-sid, enamik neist on aga osutunud võltsinguteks. Nüüd on populaarsust kogumas rahvusvahelisest kosmosejaamast filmitud kaadrid, millel tunduvad olevat jäädvustatud päris ehtsad tundmatud lendavad objektid ehk UFO-d.

Klipp, mis on kogunud juba üle 400 000 vaatamise, näitab tohutul kiirusel lendavaid objekte, mis liiguvad nii paralleelselt mööda maapinda kui ka Maa pealt kosmosesse.

Mõningatel juhtudel ilmub see UFO eikusagilt ja kaob eikusagile. Sellist nähtust võib pidada dematerialiseerumiseks, kus aine muutub sedavõrd, et kaob meile nähtavast reaalsusest, vahetades näiteks dimensiooni või tihedust.

Videot sai vaadata sellelt lingilt, kuid „üllataval” kombel on see video tänaseks kustutatud. Üles on jäetud ainult natukene jamamad videod, mida saab vaata näiteks Huffington Post´i lehelt:

Kes soovib, võib UFO´sid NASA otsekaamera abil ka ise jahtida.

 

Chris Kala

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt