UFO-müüt nr 1: UFO-sid ei ole olemas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. aprill 2013 kell 10:50 

Paljud inimesed planeedil Maa on nentimas tõsiasja, et me ei pruugi selles universumis olla üksi. Viimastel aastatel on aina enam kõrgel positsioonil sõjaväelasi, poliitikuid ja teisi ametnikke jaganud avalikkusele oma kogemusi ja teadmisi maavälise elu kohta.

 

Peale selle on valitsusagentuuridest üle kogu maailma lekkinud salajasi dokumente. Inimesed teatavad tundmatutest lendavatest objektidest ja paranormaalsetest kogemustest aina enam.

Peamine argument UFO-de eksisteerimise vastu on: “Ei ole piisavalt tõendeid.” Alltoodud sõnavõtud peaksid olema piisavad, et seda müüti purustada. Siinkohal toome teieni vaid käputäie internetist leitud ülestunnistustest, soovitame ise edasi uurida.

 

Dr Brian O’Leary, endine NASA astronaut ja Princetoni ülikooli füüsikaprofessor:

 

Paul Hellyer, endine Kanada kaitseminister, vastutas õhuväe, mereväe ja jalaväe ühendamise eest Kanada kaitsejõududeks:

 

Dr Edgar Mitchell, endine NASA astronaut, mereväekapten, kuues Kuul kõndinud inimene, erinevate teadusasutuste rajaja, Nobeli rahupreemia laureaat:

 

 

Dr Carol Rosin, endine lennunduse tippametnik, kaitserelvastuse konsultant, kosmose turvalisuse ja koostöö instituudi (Institute for Security and Cooperation in Outer Space) president:

Need maavälised olendid, need laevad, mis siia on tulnud, ei ole UFO-d ehk tundmatud lendavad objektid. Me teame, et nende sees on olendid.

 

Lisaks sadadele (kui mitte tuhandetele) ülestunnistustele erineva auastmega ametnike poolt on avaldatud ka ametlikke dokumente, mis on kõigile kättesaadavad. Siin on video ajaloolase Richard Dolaniga, kus ta mõningaid neid dokumente tutvustab. Dokumentide nägemiseks kliki video all olevatele linkidele.

Richard Dolan, Rhodes’i stipendiumi laureaat, ajaloolane ja UFO-uurija:

 

Kliki siia, et näha 12 valitsuse dokumenti, mis suhtuvad UFO-desse tõsiselt.

Kliki siia, et näha NSA (riikliku julgeolekuameti) UFO-dokumente.

 

Ka peavoolumeedia on teemat kajastanud, tunnistades, et inimesed on sellest huvitatud ja teadlikud. Samas püüavad nad paljudele teemadele anda vähem ruumi kui võiks:

 

 

Allikas: Collective Evolution

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt