Ameerika UFO-konverentsil peetakse avalik istung inimkonna seotusest maaväliste rassidega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. märts 2013 kell 17:33 

Maailmas elab miljoneid inimesi, kes on enda sõnul näinud UFO-sid või kokku puutunud maaväliste olenditega. Enamik UFO-uurijaid on veendunud, et maailma valitsejad on teadlikud maavälise elu olemasolust ning ilmselt tehakse nendega ka koostööd. Peagi võtavad Washingtonis sel teemal sõna oma ala spetsialistid, teiste hulgas ka Kuul käinud astronaut ja Emmy võitnud uuriv ajakirjanik.

 

29. aprillist kuni 3. maini peetakse 5-päevasel foorumil Washingtonis National Press Clubis, mis asub ainult kahe kvartali kaugusel Valgest Majast, avalik istung “Citizens Hearing on Disclosure of an Extraterrestrial Presence Engaging The Human Race” (Kodanike istung avalikustamaks maaväliste rasside eksisteerimist inimeste hulgas).

Istungil astub üles kuni 50 tunnistajat, kelle hulgas on kõrgetel ametipostidel olevaid militaartöötajaid, ministeeriumiametnikke ja salaluure esindajaid ning maailma tuntumad UFO-uurijad. Kokku on päevakorras 30 tundi esinemisi.

 

Rahva usalduse saab tagasi võita tõtt rääkides

Stephen Basset, poliitiline aktivist ja ürituse eestvedaja ütles: “Ainuke viis, kuidas valitsus saaks taas rahva usalduse saavutada, on rääkida tõtt – teist võimalust ei ole!”

Dr Edgar Mitchell, Apollo 14 astronaut ja kuuenda inimesena Kuu peal käinud mees, on korduvalt teinud valitsuse aadressil teravaid väljaütlemisi maavälise elu ja UFO-de olemasolu kohta. Ürituse reklaamklipis sõnas ta: “Kutsun valitsust üles kõik välja rääkima, nagu on avaldanud oma UFO-failid Belgia, Prantsusmaa, Mehhiko, Brasiilia ja Argentina valitsused. Käes on aeg planetaarsest kogukonnast osa saada.”

Linda Moulton Howe, Emmy võitnud uuriv ajakirjanik: “Ammu on käes aeg rääkida rahvale, mida teab valitsus UFO-de kohta, mitte pidevalt kõike eitada.”

 

“Kui kongress ei tee oma tööd, siis teeb seda rahvas”

USA kongressis peeti maavälise elu teemaline istung viimati aastal 1968. Üle 44 aasta on maailmas täheldatud sadu tuhandeid UFO-nähtusid. Sellest on avalikult rääkinud mitmed valitsuse töötajad, korduvad meediakajastused, sajad dokumentaalfilmid, kirjutatud on tuhandeid raamatuid, aga kongress vaikib.

Linda Moulton Howe loodab, et ehk aitab avalik istung kaasa, avalikustamaks tõde, et me ei ole siin universumis üksinda. “Loodetavasti hakkame mõistma, kes me tegelikult oleme, milline on meie planeedi tõeline ajalugu ja jõuame tulevikku, kus ei tegeleta enda hävitamisega,” kommenteeris Howe.

Stephen Basset lisas, et kodanike istungi moto on “Kui kongress ei tee oma tööd, siis teeb seda rahvas.”

 

Loe lisaks ürituse kodulehelt.

Vaata istungit tutvustavat videot siit.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt