Stealth-tehnika looja: USA valitsusel on olemas tähtede vahel reisimise tehnoloogia

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. august 2013 kell 15:55 

Lockheed Corporation oli 1912. aastal USA-s rajatud lennumasinaid loov ettevõte, mis tootis enamiku II maailmasõjas jänkide kasutuses olnud hävitajaid. 1943. aastal alustati salajase Skunk Worksi programmiga, mille raames toodeti tänaseks tuntud sõjalennukeid U-2, SR-71 Blackbird, F-117 Nighthawk ja F-22 Raptor. Aastatel 1971–1991 oli Skunk Worksi direktoriks Benjamin Robert Rich (1925–1995), keda peetakse ka stealth-tüüpi lennukite isaks. Ühe suurema UFO-fenomene uuriva organisatsiooni MUFON (Mutual UFO Network – Ühine UFO Võrgustik) 2010. aastal ilmunud ajakirja artikli kohaselt tunnistas Ben Rich oma surivoodil 1995. aastal, et maavälised UFO-d ja tulnukad on olemas ja USA valitsusel on olemas tehnoloogia, mis võimaldab reisida tähtede vahel.

 

MUFON-i ajakirjas ilmunud artikli autor on NASA lennundusinsener Tom Keller, kes toob välja Ben Richi neli intrigeerivat väidet.

1. Salajase Skunk Worksi programmi raames töötas 50 inseneri ja disainerit ning sadakond ekspertmehaanikut ja teadlast. Meie ülesandeks oli luua kõrgtehnoloogilisi lennumasinaid eriti salajaste missioonide jaoks.

2. Me oleme võimelised lendama tähtede keskel, kuid neid tehnoloogiaid varjatakse ning läheks vaja jumala abi, et neid inimkonna huvides kunagi kasutada saaks. Kõik, mis keegi oskab ette kujutada, on meil juba olemas.

3. Kosmosereisid tähtede vahel ei nõua pikki aastaid, see kõik toimub palju kiiremini. Meie matemaatilistes võrrandites on vead sees. Tuleb aru saada, et kosmosereisideks ei lähe vaja kütust. Einsteinil ei olnud universumi seaduste suhtes õigus.

4. Kui Richilt küsiti, mis energiaallikat kasutavad UFO-d lendamiseks, küsis ta vastu: “Kuidas töötab meelteväline taju?”. Kui küsija päris, kas kõik aja ja ruumi punktid on omavahel ühenduses, vastas Rich, et just nii see toimibki.

 

 

 

Einsteinil ei olnud universumi seaduste suhtes õigus

Einstein ei tahtnud põimumist (põimolek ehk (kvant)põimitus) uskuda, sest selle nähtuse puhul liigub info valgusest kiiremini. Sellepärast seletas ta põimumist varjatud tunnussuurustega, mis on põimunud osakestel ühesugused ja mille järgi osakesed käituvad. Kui võtta kaks footonit ja nad teineteisest eraldada, siis mis iganes ka ei juhtuks esimese footoniga, juhtub see samal hetkel ka teise footoniga.

Teisisõnu teatas Rich, et tähtede vaheline reisimine ei nõua sugugi tohutult pikka aega, vaid see toimub silmapilkselt. Seega ei ole üldse vahet, kas n-ö tulnukad tulevad teistelt planeetidelt või paralleelreaalsustest, sest nende liikumise põhimõte on sama. Nad liiguvad ühest maailmast teise silmapilguga, sest suudavad painutada aja ja ruumi suhet.

 

Vaata videot:

 

 

 

Lisakuulamist Coast To Coast AM-is.

Allikad: UFO Blogger, MUFON, Ben Rick Wikipedias

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt