Telegrami järjejutt: David Inuaki, X osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. mai 2013 kell 12:59Olemegi jõudnud Telegrami kolmanda järjejutu viimase osa juurde. Lugu põhineb raamatul “Inuaki – reptiil minu sees”, mis on vestlus Rumeenia psühholoogi Aryana Havahi ja ebatavalise poisi Davidi vahel. Poiss ütleb, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Teraapiasessioonidel räägib David Aryanale sellest planeedist, sealsest elust, aga samuti ka meie planeedist Maa ja enda Maale tulemise eesmärgist. Psühholoogi poolt kirja pandud loo on eesti keelde tõlkinud kosmosepsühholoog Aigar Säde.

 

A: See on meie viimane vestlus. Hakkan sinust puudust tundma.

D: Ja mina sinust. Ainult pea seda meeles, et me võime alati mõtetes suhelda.

 

A: Sina ehk võid, aga mina olen sellest veel kaugel.

D: Me mõlemad võime, küll näed.

 

A: Millest sa täna rääkida tahaksid?

D: Tahaksin sulle rääkida anunnakkidest.

 

A: Sobib.

D: Nad elavad praegu üle kõige kurvemat osa oma elust.

 

A: Miks?

D: Nad teavad, et nad varsti paljastatakse. Nende aeg läheneb lõpule ja neil tuleb teha mida iganes, et kasvõi natukenegi seda aega venitada. Nad teavad, et inimmõistus toodab laineid, mis on võimelised muutma ruumi ja aega, mõjutama Maatriksit. Seepärast nad proovivad suvaliste vahenditega sundida elanikkonda uskuma teatud mõttevorme-energiaid, et kasvõi lühikeseks ajaks viivitada muutustega.

 

A: Kas nad ise ei saa luua neid blokeerivaid energiaid?

D: Ei. Ainult meie oleme võimelised seda tegema. Me oleme Maatriksi lapsed, me vastame oma segmendile. Nemad on midagi parasiitide taolist. Ainult meie võime luua või blokeerida muutusi. Nad on võimelised vaid kiirgama teatud energiaid, et teha meid mittevastuvõtlikuks infole, mis tuleb Maatriksist. Nad võivad mõjutada meie mõtteid. Aga mis puudutab Maa saatust, siis selles on nad jõuetud.

 

A: Aga kuidas nad üritavad meiega manipuleerida?

D: Läbi hirmu. Nad on suurepärased meistrid, provotseerimaks paanikat, hirmu, vihkamist, materialismi. Nad on suurepärased nende tunnete äratajad. Praegu kiiratakse Maale Tõde. See tuleb ja mõjutab meie mõtlemist. Me kõik oleme hakanud esitama küsimusi, otsima, proovima pääseda tõeni. On inimesi, kes on juba aru saanud, mis toimub, kes me oleme, kust me tuleme ja kuhu suundume. Nende hääli hakatakse juba kuulama. Üha rohkem ja rohkem räägitakse aastast 2012, pooluste nihkest, erinevatest majanduskriisidest ja globaalsest soojenemisest. Need, kes seda teevad, esitavad tõsiseid väiteid. Kuid alati ilmub keegi, kes kas vaidlustab need andmed või kannab ideed vaesusest, purustustest või surmast. Tahan öelda seda, et nii peabki olema. Selleks, et julgeda edasi minna, peame lahti ütlema vanadest harjumustest, kõrvaldama teadmiste piirid ja võtma vastu kogu hingega seda, kes tuleb, Maailm ehk kannatab, kuid see on lühiajaline. Inual kulus sada aastat selleks, et kohandada end uuele vibratsioonile. Meil kulub selleks vaid mõni aasta. See on Maatriksi kingitus.

 

A: Aga mida meil on vaja teha?

D: On vaja soovida muutusi. Vaja on saata Maatriksisse neid mõttevorme-energiaid, mille kaudu me võime paluda, et see toimuks. Mida rohkem inimesi ühineb oma mõtetes, seda kergemalt ja kiiremini läbime hüppe, seda vähem inimesi kaotame.

 

A: Aga kas siis Maatriks ei kohustu nendeks muutusteks, isegi kui me neid vastu ei võta, et neis aktiivselt osaleda?

D: Muidugi, jah. Ainult muutused toimuvad valuliselt ja raskelt, ju siis sellisel juhul peab Maatriks kõrvaldama kõik vastutegutsevad jõud selleks, et sätestada tasakaal. Ainult peale seda, kui kõik rikkujad saavad kõrvaldatud Maatriksi segmendist, mis vastab Maale, on võimalik rääkida harmooniast. Aga kui kogu elanikkond teeb koostööd, siis mõttevorm-energia, sisenedes Maatriksisse, aitab teda ja Maatriks omakorda, kindlaks tehes, et ei ole vastutegutsevaid tegureid, vastab samaga, vähendades katastroofe.

 

A: Kas saad aru, et võimatu on panna inimesi ühtmoodi mõtlema.

D: See on võimalik. Iga inimene, kes ühineb Maatriksi uue vooluga, soodustab selle liikumise võimsust, mis omakorda viib selle aktiivsete liikmete märgatava tõusuni. Nagu sulle rääkisin, annab tooni enamus.

 

A: Ma ei saa aru, miks anunnakid meid rahule ei jäta. Lõppude lõpuks võib-olla me võtaksime nad vastu.

D: Me ei saa neid vastu võtta. Kui me oleksime teadnud, kes nad on, oleksime nad ammu välja ajanud. Ja isegi kui me nad vastu võtaksime, ei saaks nad Maale jääda, sest nad ei vastaks Maa uuele vibratsioonile. Teisest küljest, inimesed teadvustavad lõpuks, et nad on iseenese peremehed. Et nad võivad ise hakkama saada, et ei pea olema orjadeks valitsejatele, teatud perekondadele, pankadele, et nad ei sõltu mitte kellestki ega mitte millestki. Nüüd on tulnud aeg ärgata, hakata tundma, võtta oma elu enese kätte. Meil pole enam vaja lubada kellelgi meiega manipuleerida. Enam pole vaja võtta igapäevast mürgiportsu. Meie aeg on tulnud. Seda anunnakid vastu võtta ei saa.

 

A: Mis meil vaja teha on?

D: On vaja mõista, et me kõik oleme üks. Et meie mõtted on võluvad, ja kõik, mida me ka ei sooviks, täitub. Me kõik peame soovima muudatust, lähenema mõtetes sellele momendile, milles Maa teeb hüppe, aidata teda, mõelda positiivselt, aktiivselt osaleda selle uue voolu levitamises.

 

A: Hästi, aga kuidas?

D: On vaja rääkida inimestele, naabritele ja sõpradele muutustest, mis ees ootavad. Selgitada, mida need muutused tähendavad ja milleks need vajalikud on. Näidata, et tegelikult pole mingeid ohte, et see on midagi Maale omast, et kõigel on oma loogika ja me kõik oleme osa jumalikust plaanist. Vaja on neid hoiatada, et nad võtaksid tarvitusele minimaalsed meetmed varustuseks, et rahulikult üle elada üleminekuperiood… Midagi taolist on meil teha vaja.

 

A: Mis meetmed on vaja tarvitusele võtta?

D: Esiteks – väikesed varud toiduaineid, seemneid, tööriistu, varjualune, ja teiseks – teadvuse ettevalmistamine. Palju kergem on läbida seda vintsutusperioodi, kui tead, et see on lühiajaline ja selle lõppedes ootab sind midagi head. Vastupidisel juhul, kui me kardame, kiirgame hirmu, siis mõttevorm-energia, mida me endast välja anname, hakkab meid mõjutama samasuguste vibratsioonidega ja lõppude lõpuks hakkab meie teadlikkust ja mitteteadlikkust mõjutama väljakannatamatu kogus negatiivset infot.

See viib kas selleni, et elusorganism alustab enesehävitusprotsessi või siis selleni, et meil tuleb antud Maatriksi segment hüljata. Mitte ükski neist võimalustest ei osutu soodsaks. Milleks lasta mööda selline võimalus? Iga hing on töötanud miljoneid aastaid selle hetke nimel. Oleks väga kahju, kui keegi ebaõnnestuks. Meie eesmärk on inimesed äratada, öelda neile, panna neid mõistma või siis teha nii, et nad tahaksid rohkem teada. Nad peavad mõistma, et reaalsus, milles me elame, on ainult meie loodud, see on meie teadvused, ja et see on moonutatud, kallutatud. Me ise oleme selle selliseks teinud. Jah, meiega manipuleeriti, meilt pressiti välja, sunniti uskuma doktriine, kuid see ei vähenda meie süüd. Meie üksi oleme selle eest vastutavad.

Praegu on tulnud hetk, mil meile enam midagi ei andestata. Meil on vaja kõigile öelda, millesse usume. Igaüks meist peab seda tegema. Meil pole enam aega peituda või mõelda sellest, mida ütleb naaber, kui saab teada, mida me tegelikult mõtleme. Meil on vaja ette kujutada, mida ütleb naaber siis, kui teada saab, et me teadsime sellest, mis tuleb ja ei edastanud seda infot.

 

A: Kuid inimesed võivad pidada sind hulluks…

D: Ja mis siis? Keegi peab sind hullumeelseks, keegi liitub sinu veendumustega, keegi hakkab otsima enda vastuseid… Vaja on mõelda ainult sellest, kui paljusid me võime aidata, kui paljusid päästa, kui paljudel aidata mõtlemist ümber korraldada. Mis siis tähtsam on? Inimeste hulk, kes sind arvustavad või nende hulk, keda sa aitasid oma ideedega?

 

A: Loogiliselt võttes need, keda aitavad ideed… Kuid mida me konkreetselt teha saame?

D: Esmajärjekorras soovida seda, et iga uus päev teeks meid heatahtlikumaks ja targemaks. Teiseks, ärgates teha iga päev lühike meditatsioon, mille ajal soovida häälestuda armastuse võnkele. See aitab meil väljuda Maatriksi sagedusest, mis on häälestatud vihkamisele. Siis, igal õhtul enne magamaminekut, paluda Maatriksilt meie otsest pääsu temasse une ajal. Nii me seondume oma kõrgema minaga ja vibreerime kooskõlas Maatriksiga ja oleme kooskõlas iga Maa muutusega.

 

A: See pole keeruline!

D: Üldsegi mitte. See on kõige lihtsam moodus muutumiseks. Meie keha ja mõistus läbivad radikaalsed muundumised, seda aga järk-järgult. Just seetõttu peame olema valmistunud selleks, mis tuleb. Hetkel, kui planeet sooritab hüppe, oleme seal koos sellega, ja ärkame, üle viiduna uude maailma, milles vihkamine, hirm ja materialism lihtsalt puuduvad. Pole enam anunnakke, sest nad ei suuda meid järgida. Nad jäävad teise ajutisse ruumi, kuhu lähevad ka need, kes on nende sarnased. Nad juba näevad seda ja on meeleheitel. Just see sunnib neid suurendama informatsioonilisi ja energeetilisi rünnakuid.

 

A: Aga kuidas see ilmneb?

D: Füüsilisel tasandil võimendatakse manipulatsiooni toidu kaudu. Kõige rohkem tarvitatakse Maal leiba, seetõttu on lihtne jahusse lisada kõikvõimalikke “kasulikke” aineid. Siis alustatakse vaktsineerimiskampaaniaid niinimetatud uute haiguste vastu. Nende üle, kes räägivad sellest tõtt, naerdakse, neid trahvitakse, neid kõrvaldatakse. Lastakse välja raamatuid, tehakse telesaateid vaid ühel eesmärgil – et tõestada, et mingi hüpotees, mis tegelikult on end täielikult õigustanud, on vale. On olemas palju meetodeid. Energeetilisel tasandil mõjutab meid iga päev kahjustav energia, mis blokeerib meie armastuse tšakrat. Seda tehakse selleks, et me ei saaks vastu võtta ülendavat energiat, mida Maatriks meile saadab.

 

A: Aga kuidas see meid mõjutab? Pidevalt?

D: Mina tunnen seda mõjutust kaks korda ööpäevas. Üks keskööl ja teine lõuna ajal.

 

A: Ja kui kaua see kestab?

D: Umbes pool tundi.

 

A: Ja seda globaalsel tasandil?

D: Ainult, niipalju kui näen, saadetakse kõigile see info nendel tundidel. See on siis, kui on kesköö ja lõuna.

 

A: Ja kuidas seda tehakse?

D: Spetsiaalsete seadmete abil, mis on sarnased obeliskidele. Need on tehtud graniidist ja on seest tühjad. Selle tühja ruumini seal sees saab tulla maa-aluste kanalite kaudu. Sinna on asetatud ülisuured kristallid, mis sisaldavad teatud programmi. Teatud aegadel anunnakid tulevad, kontrollivad, muudavad ja suurendavad kiirgamise võimsust.

 

A: Ja kus need obeliskid asuvad? Maa sees?

D: Ei, need on pinnal. Need on olemas Inglismaal, Ameerikas, Egiptuses, Prantsusmaal… Neid on kokku seitse.

 

A: Ja me ei saa midagi teha, et vastu seista sellele kiirgusele?

D: Me ei suuda seda blokeerida. Me saame ainult ennast kaitsta.

 

A: Kuidas?

D: Parim kaitse on vask.

 

A: Aga kuidas seda kasutada?

D: Võib pidevalt kaasas kanda vasest amuletti. Kuid see peab olema ümmargune või ovaalne, mitte mingil juhul ruudukujuline.

 

A: Kas ruuduga on midagi valesti?

D: See ei sobitu inimese väljaga. Meie kehas on kõik ümar. Kujuta ette, et teed läbilõike selgroost, käest, peast, sõrmedest, tšakratest – kõik need on ümarad. See on igaviku sümbol. Mu emal on ruudukujuline sõrmus, mida ta aeg-ajalt kannab pulma-aastapäevadel. See tekitab tihti peavalusid. Ma ütlesin talle, miks ta pea valutab, aga ta ei usu mind. Ma näen, kuidas see tšakraid mõjutab. Näen täpselt, kuidas need hakkavad vähenema ja nende kiirus ja pöörlemine muutuvad…

 

A: Ja sellest on küllalt? Lihtsalt kanda midagi vasest?

D: Jah, see aitab väga palju. Ideaalis oleks vaja kaitsta ka oma tuba, milles magame.

 

A: Kuidas?

D: Ümbritseda tuba vaskjuhtmega või kasvõi voodi. Ainult otsad peavad olema ühendatud. Nii saame kaitstud. Mitte miski ei saa tungida sellest väljast läbi. Eriti, kui saata Maatriksisse idee kaitsest, kui ühendad juhtme otsi. Ja vask on püha metall.

 

A: Miks?

D: Sest ta loob välja, mis oma jõult on väga sarnane armastuse vibratsioonile.

 

A: Ehk siit pärinebki sõnapaar “vask – planeet Veenus”.

D: Vask mõjutab positiivselt taimede kasvu, toimib kopseravivalt, ja tulevikus avastatakse, et avaldab positiivset mõju inimese DNA-le. Kui sa seda metalli kannad, paneb see kogu keha kaasa võnkuma sellega, et armastuse tšakra on avatud. Sellest hetkest, kui see tšakra avatud saab, suudab organism käivitada enesekaitsesüsteemi suvalise negatiivse energeetilise mõju vastu.

 

A: Miks?

D: Sest hing, kes selle saavutanud on, omab samasugust pulssi nagu Maatriks. Hing vibreerib koos temaga ja saab seetõttu nii kaitse kui ka toetuse. See tähendab, et inimene kulgeb Tõe ja ülendumise teel. See tähendab, et teda pole kuidagi võimalik blokeerida ligipääsuks Maatriksisse ja mitte miski ei saa teda tema teelt kõrvale kallutada. Sul on vaja mõista, et me asume siin ja praegu ainult selleks, et aidata Maad, et osaleda selle ülestõusmises, selle oodatavas muutumises. Aga tema tasub meile sellega, et teeb meid oma elanikeks uues maailmas. See saab olema imeline. See saab olema kuidagi teistmoodi. Seetõttu peame mõistma, et me saame teda aidata, mõeldes positiivselt, soovides seda, et vana elukorraldus lõppeks, et me astuksime uude ajastusse.

Me ei saa enam lubada teistel meid mõjutada, võttes üle nende selgitused, nende hirmud. Meil on vaja kuulata oma hinge. Kui me tunneme, et tahame muutusi, siis on seda vaja soovida kogu oma olemusega, kogu hingest. Igal hetkel on vaja mõelda vabadusele, muutustele, armastusele. Meil on vaja mõtteliselt luua ideaalne maailm ja selles elada, toita seda oma lootuste ja soovidega, et see reaalsuseks saaks. On aeg mõista, et mitte kellelgi ei ole õigust varastada meie elu, saatust, meie eest otsustada. Seetõttu palun teid olla koos meiega, nendega, kes tulid teile seda infot tooma. Palun teid aidata meid, et saaksime teid aidata.

 

A: Me proovime, kuigi ma ei tea, kas see õnnestub.

D: Teil on vaja seda lihtsalt tahta. See on lihtne. Vaja on lihtsalt saata idee muutusest Maatriksisse. Ta võtab vastu selle mõttevormi-energia, täidab selle ja ilmutab. See on kõik. Ülejäänu tuleb iseenesest.

 

A: Ma luban seda teha.

D: Ja veel, ärgem unustagem oma mõttelisi kohtumisi igal pühapäeval kell 22.30.

 

A: Arvan, et meil tuleb nüüd lõpetada. Kas tahad veel midagi öelda?

D: Ei. Armastan teid kõiki ja meie Maad. Loodan, et sain teile kasulik olla.

 

A: Seda kindlasti.

D: Tahaksin teie kõigiga uues maailmas kohtuda.

 

A: Loodan samuti, et me näeme veel. Tunnen juba sinust puudust.

D: Nagu ma sulle juba rääkisin, võime olla koos millal iganes. Nii palju, kui tahad.

 

A: Las ma enne harjun mõtetes suhtlemise ideega.

D: Ma ütlesin juba kõik. On vaja lihtsalt tahta.

 

A: Jah, aga see on keeruline.

D: See on väga lihtne. Me võime kõik koos olla, kui seda tahame.

 

A: Jah, kuid elu paneb meid keerulistesse olukordadesse, kui sa ei saa iseendaga olla, ei saa mediteerida.

D: See on anunnakkide mõju. Kui sa tunned, et miski hoiab sind kinni, peatab, siis mõtle minule, nendest, kes tulid Inualt, nendest, kes sinna jäid. Me aitame sind, samuti nagu kõiki, kes paluvad meie tuge. Meie oleme teie.

 

A: Aitäh.

D: Palun! Kohtume kõik uues rahu ja armastuse ajastus.

 

Tagasi vaadates märkasin, et mul on veel väga palju küsimusi, millele oleksin vastust tahtnud. Võib-olla oli mul vaid nii palju vaja teada, aga võib-olla saatis Maatriks oma suures tarkuses ainult selle info, mida olen suuteline mõistma. Ma ei saa väita, et ma polnud šokeeritud, pahane, haavunud ja pinges sellest, mida kuulsin.

Mõningaid asju teadsin, teised kõigutasid minu usku seal, kus ma arvasin, et mitte miski ei suuda seda mõjutada, sundides mind aru saama, et tegelikult ei tea ma midagi.

Mu mõistus sunnib mind tagasi lükkama mõningaid ideid, kuid kuskilt minu kõige sügavamast olemusest kisendab miski, et see pole tõsi. Ma ei tea kus… mis… võimalik, et vaid väljamõeldis, aga võimalik, et ka reaalsus. Ma pole veel võimeline objektiivselt seda analüüsima. Ainus, mis pani mind seda raamatut kirjutama ja rääkima teile oma kohtumistest selle erilise hingega, on see, et usun kogu jõust tema puhtusesse ja aususesse, tarka valgusesse, säramas nagu peeglist sügaval tema helesinistes silmades, mida mõnikord varjutavad rasked saladused.

Seepärast soovitan teil kasvõi mõneks nädalaks püüda olla mitte täiskasvanu, vaadata maailma lapse silmadega, ilma teadmisteta; unustada vanad väärarusaamad ja kombed, unustada see, mida meile on õpetanud teised; unustada kõik, mida olime sunnitud omaks võtma. Proovime kohe praegu, sellest momendist alates soovida teada saada Tõde.

Ühendume kõik Maatriksiga ja hakkame võtma infot otse sellest, ütleme, et alates tänasest ei huvita meid enam, mida ütlevad naabrid, kolleegid, vanemad. Me oleme iseendas. Me oleme – kordumatud. Me kõik oleme iseseisvad olendid, kuid Maatriksi tasandil koos oleme üks. Nagu jumalikkus läbi selle lapse suu rääkis, elame erilisel ajal, ajal, mil Maa peab muutuma, häälestuma uuele vibratsioonile.

Võib-olla võitlesime elu lõpuni, et jõuda selle võimaluseni. Võib-olla me palusime ja palvetasime taeva poole selle abi pärast. Iga sünni ja surmaga tõi Maatriks meid aina lähemale ja lähemale sellele hetkele. See on ka meie teene, et asume siin ja praegu. See on meie võimalus. Ühendame oma jõud, et purustada ükskõiksuse tõkked, teadmatus, valereaalsus, materialism, et kõigiga koos minna SINNA, kus ehk ootab meid parem maailm, mis on rahulikum, targem.

Armastan teid kõiki ja tahan, et Tõde siseneks teie hingedesse. Ärge unustage kunagi sõnu: MINA – see on Tee, Tõde ja Elu.

 

Allikas: Havah Aryana “Inuaki – Reptilianul din mine”

Tõlge: Aigarsade.com

Pilt: deviantart.com

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt