Telegrami järjejutt: David Inuaki, IX osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. mai 2013 kell 15:37 

Teie ees on Telegrami kolmanda järjejutu eelviimane osa raamatust “Inuaki – reptiil minu sees”, mis on vestlus Rumeenia psühholoogi Aryana Havahi ja ebatavalise poisi Davidi vahel. Poiss ütleb, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Teraapiasessioonidel räägib David Aryanale sellest planeedist, sealsest elust, aga samuti ka meie planeedist Maa ja enda Maale tulemise eesmärgist. Psühholoogi poolt kirja pandud loo on eesti keelde tõlkinud kosmosepsühholoog Aigar Säde.

A: Kas täna võiksime rääkida teatud ravimeetoditest ja teraapiatest?
D: Jah.

A: Kas sa võid midagi rääkida vähiravi kohta?
D: Vähk tekib siis, kui inimene satub Maatriksiga vastuollu. Kui ta keeldub oma eluülesandest või kannab endaga kaasas karma pitserit, siis ilmneb haigus. Mõnikord on haigus kaasasündinud, see tähendab, et hing tuleb siia probleemiga, kuid ikkagi on alati võimalus terveneda. Tuleb aru saada, et see pole karistus, vaid vastupidi – suur abi. Need, kellel on võimalik puhastuda haiguse kaudu, on Loojale väga kallid.

A: See on mõttetu!
D: Miks? Kas sa ei tahaks hoiatada oma last enne, kui ta teeb parandamatu vea, mille tõttu saab kannatused sajanditeks? Sama teeb ka Maatriks. Saadab signaali. Kui inimene kuuletuks, pöörduks ta õigele teele, puhastaks oma mõtted, vormi ja energia – ta terveneks. Kahjuks ei tea seda keegi.

A: Too mulle näide, mida on vaja teha.
D: Palun konkreetset inimest.

A: Mul on patsient maksakasvajaga. Mida ta peaks tegema?
D: Ennekõike peaks ta teadma, et kasvaja – ta on elusolend, kellel on oma ilmumise programm. Ennekõike peab ta hakkama temaga suhtlema. Temaga on vaja rääkida, ilma vihata, armastusega, tänada selle eest, et ta organismi tuli, öelda, et ta sai hoiatusest aru, et see on häiresignaal. Seejärel on tal vaja muuta oma elustiili ja mõttepilte. Ta peab loobuma suhtlemast negatiivsete, pessimistlike inimestega, keelduma kuulamast kurbi lugusid, lõpetama negatiivsete laengutega filmide ja uudiste vaatamise, teadlikult toituma.

A: Mida tähendab teadlik toitumine?
D: See tähendab režiimist kinnipidamist. Keelduda rasvadest, mis on loomse päritoluga ja kemikaalidest, et kõik oleks võimalikult looduslik. Kasutada ainult looduslikku seepi ja rohkem mitte midagi, hoiduda kloorist ja fluorist.

A: Ja kui kaua ta peab seda tegema?
D: Kuni kasvaja kaob.

A: Ja kõik?
D: Ei. Nagu ma rääkisin, on kasvaja elusolend. Peale seda, kui ta on tänanud teda, et ta tuli, on vaja paluda, et ta ära läheks ja öelda, et sõnum on vastu võetud ja sa muutud. Ja muutuda on vaja tegelikult, muidu ei tule midagi välja. Kui ta kasvajaga räägib, siis las hoiab kätt sellel kohal, kus ta asub. Las ta kujutab ette, kuidas peopesast kiirgub armastust, rahu, leplikkust, osavõtlikkust. Koos sellega peab inimene paluma vabandust Maatriksilt, paluma eemaldada kõik rikkumised, mida ta sooritanud on. Väga tihti juhtub nii, et Maatriks vastab. Saadab ideid, inimesi või kujutlusi teatud sündmustest. See tähendab, et probleem pesitseb just seal. Kõik, mis vaja teha on – muuta selle sündmuse või tegevuse polaarsust.

A: Kas saaksid täpsemalt selgitada?
D: Kui Maatriksiga kontakti ajal ilmub mu ette naabri kuju, kellega ma tülitsesin, siis asub probleem selles. On vaja üritada uuesti harmoonia luua. Kuid alguses palun vabandust Maatriksilt ja palun luba rikkumine kustutada. Peale seda püüan jätkata temaga suhtlemist ja ära leppida.

A: Hästi. Aga kui see inimene enam ei ela või on sõitnud kuhugi ja ma ei tea, kus ta on?
D: Siis on vaja rääkida Maatriksiga, et ta annaks sellele inimesele edasi kõik mõtted armastusest ja harmooniast, kus iganes ta ka ei viibiks. See on sama, kui sa paluksid andeks patult, mille olemus ongi rikkumine. Maatriks teab, mis patt see on ja reageerib väga kiiresti, tehes selle olematuks.

A: See tähendab, et võin paluda Maatriksilt andestust tapmise eest ja ta andestab?
D: Jah.

A: Ja pärast võin uuesti tappa?
D: Me räägime meeleparandusest, mis tuleb kogu südamest. Korrata viga ja paluda andestust on kahepalgelisus. Kas arvad, et Maatriks sellest aru ei saa? See on sama mis petta iseennast.

A: Kuid kuritegu on kuritegu. Maatriks andestab sulle nagunii?
D: Mõnikord pole elu võtmine see, millena see paistab. See võib olla kehtiva rikkumise kõrvaldamine. Sel juhul maksab inimene Maal selle eest vabadusekaotusega. Kuid Maatriksis loetakse see teatud tegude tasakaalustamiseks.

A: Aga kui oletada, et ma sooritasin kuriteo, mis oma olemuselt polnud karmaline?
D: Kui palve tuleb hingest, kui sa tõepoolest kahetsed, siis Maatriks teab seda. Ja ikkagi, rikkumine laheneb sellega, et tegu, mille sa sooritasid, pöördub sulle tagasi. See tähendab, et inimene, kelle sa tapsid, saab järgmises elus sinu timukaks. Kui sa jõuad momendini, milles peaksid maksma oma eluga, arvestab Maatriks seda, et sa kahetsed puhtsüdamlikult ja see, mis peaks olema sinu tapmine, muundub millekski muuks. See tähendab, et saad haavata või jääd mingi probleemiga, kuid jääd elama.

A: See tähendab, et kui kaotasin käe või jala, olen selle ise ära teeninud.
D: Absoluutselt täpselt.

A: Aga need, kellele siirdatakse organid?
D: Nende elu päästavad need, kes on neile võlgu eelmistest eludest. Mõned neist on heatahtlikud hinged, kes teavad, et neile kallis inimene kehastus Maale selleks, et kannatada või vireleda millegi eest. Siis nad paluvad õigust samuti kehastuda, et surres teda päästa. Kuigi sellist sidet kohtab harva. Tavaliselt on teema arvete tasakaalustamises. Inimene sureb, kuid teised saavad tänu tema surmale edasi elada. Tulemuseks on see, et kes suri, täitis oma ülesande ja see saab nähtavaks tema järgmistes kehastustes.

A: Mõned inimesed, kellele siirdati organ, räägivad, et neil ilmnesid harjumused, mida varem polnud. Mõned tunnevad doonori juuresolekut. Kuidas sa saad seda seletada?
D: Suvaline teema, asi, aga sellel juhtumil – keha osa, säilitab jälje sellest, kes seda valdas. Siin käib jutt nende mälust, kellele see organ kunagi kuulus. Tead, et organid on elus ja iseseisvad? Nad võivad mäletada teatud tegutsemisi või eelistusi inimeselt, kellele nad kuulusid. Kui nad viiakse sisse uude kehasse, hakkavad nad tegema seda, millega harjunud on. Sellega on seletatav fakt, et inimesel tekivad uued harjumused ja eelistused. Sellele lisandub veel see, et mingil moel säilitab doonor sideme sellega, kellele ta andis osa oma kehast. See side ei kesta kogu elu – kuni selle momendini, kuni keha arvab, et organ tuli täielikult süsteemi üle ja on vastu võetud keha ja mõistuse poolt. See on omamoodi toetus.

A: Aga miks mõned tunnevad juuresolekut ja mõned mitte?
D: Kõik peaksid seda tundma, sest doonori hing asub seal, erinevus on vaid vastuvõtus ja teadvustamises. On inimesed, kes otsivad, tahavad teada Tõde, teised keelduvad sellele mõtlemast ja loovad sellega blokid, mis ei lase läbi väikseimatki sidet või läkitust. Kõik sõltub mõistusest ja soovist teada Tõde.

A: On inimesi, kelle keha tõukab siirdatud organi välja.
D: Jah. Neile istutati organ, mida ei oleks pidanud siirdama, või neil ei õnnestunud kehtestada sidet sellega vibratsioonilisel ja energeetilisel tasandil. Sellisel juhul näeb keha organit kui sissetungijat/võõrkeha.

A: Aga mida saab teha, et keha selle vastu võtaks?
D: Temaga rääkida. Tervitada teda uues kehas, tänada abi eest, paluda teda, et ta töötaks uue kehaga täiuslikus harmoonias, tänada doonorit ohverduse eest. Paluda Maatriksilt eemaldada provotseeritud rikkumine, mille tõttu me kannatame. Midagi taolist on vaja teha… Kuid tead, millest ma aru ei saa? Milleks on vaja lasta asjadel sinnani minna? Kuni selleni, et organ siirdada? Inimene võib ennast enne seda, kui sellisesse olekusse satub, ju terveks ravida.

A: Kuid sa rääkisid, et mõningad probleemid on oma olemuselt karmalised.
D: Jah, kuid just seepärast saab neid lahendada teistmoodi, ilma kannatusteta, tegudega, kõrvaldades mõttevormid-energiad, mis viivad taolise karmani.

A: See on?
D: See on, kui sa tead, et tegid kellelegi halba teises elus, ja seetõttu tuleb sul kannatada, miks mitte teha siis selles elus kellelegi head, et nullida negatiivne laeng?

A: See oleks ju suurepärane, ainult me ei tea, mida ja kellele tegime.
D: Me võiksime ju teada. Kõige tähtsam on – seda soovida. Siis loob elu sulle olukorra, milles sa saad tasakaalustada eelnevad rikkumised. Eriti nüüd, antud momendil, on inimesel võimalus kõik parandada. Suvaline rikkumine võib olla kõrvaldatud, kui sa seda siiralt soovid. Kuid veelgi tähtsam – elada teadlikult, lõpetada selliste mõttevormide-energiate kiirgamine, mis on vastupidised elule ja hingelisele arengule. Kui me lõpetame halbade tegude sooritamise, mõistame, et me oleme kõik vastastikku seotud ja kõik, mis meid ümbritseb, on osa meist, mida on vaja aidata. Kui me hakkame aktiivselt osalema tasakaalu hoidmises, saab kõik olema suurepärane.

A: Jah, kuid mõned sooritavad halbu tegusid kogemata.
D: Seda ei juhtu! Kuidas saab sooritada halbu tegusid kogemata, kui sul on võime eristada head ja kurja… mõelda! Sa võid midagi teha ja võid ka sellest keelduda. Sul on võimalus valida, toetudes meelemõistusele. Iga samm, tegu või mõte, mis kahjustab mingit olendit – inimest, taime, looma või Maad, mis õhutab hävingut suvalisel kujul, nimetatakse tegevuseks, mis on vastuolus Maatriksiga. Need genereerivad negatiivseid mõttevorme-energiaid, mis lähevad Maatriksisse, loovad lõhkuva välja ja pöörduvad sulle tagasi palju suuremas mõõtmes.

A: Kas need jäävad Maatriksisse?
D: Varem jäid need suuremas osas Maatriksisse. Kuid ta tagastas need, kas siis ühe elu jooksul või mõnede jooksul sõltuvalt negatiivse energia kogusest. Praegu peab Maa ja sellele vastav Maatriksi segment olema võimalikult puhas. Seetõttu saadetakse kõik loodud energiad tagasi. See tähendab, et inimene põrkub kokku kõigi enda loodud energiatega ühe elu jooksul. Just selle tõttu oleme üle külvatud haiguste ja ebaõnnestumistega. See on meie arvete õiendamine. Saame selle, mille andsime, selle, mida ära teenisime.

A: Ja see on hea?
D: Muidugi. See tähendab, et on olemas võimalus edasi minna. Muidu peaksime ootama veel ühe elu, et taastada harmooniat, aga praegu on see võimalik.

A: See tähendab, et praegu möödub meie viimane kehastumine?
D: Ei, see on viimane kehastus, kus me võime tasakaalustada karmat. Peale hüpet tulevad Maale samuti inimesed, ainult et need, kes ei provotseeri raskeid rikkumisi Maatriksis. Kas sa siis ei mõista, et Maa suundub uude ajastusse… parema poole… hingelisema poole… rahu poole?

A: Ma saan aru, kuid mul on raske ette kujutada, mis tuleb.
D: Tuleb nii nagu Inual. Rahu, armastus ja harmoonia. Inimestel on vaja mõista, et sõdade, konfliktide, halva, negatiivsete mõttevormide-energiate aeg on läbi.

A: Ütle, kui palju aega on vaja selleks, et oleks nii nagu Inual?
D: Ma ei või seda täpselt öelda. Sõltub inimeste arusaamade tasemest. Maa teeb tõepoolest hüppe, kõik laabub peale 2013. aastat, aga millal ilmneb harmoonia… ei tea. Põhimõtteliselt, peale veebruari 2013 peaks kõik hästi olema, sest kõik kehtestatakse aasta lõpus.

A: Nagu ma aru saan, kestab peale 2012. aastat Maa ja inimkonna stabiliseerumine umbes aasta.
D: Midagi sarnast… kuid see sõltub…

A: Millest?
D: Planeet Maa sooritab hüppe 2012. aastal. Need, kes jäävad, neil on vaja ümber häälestuda mõtete ja nende avaldumisvormide tasandil. Kui nad seda ei suuda, siis annab Maatriksi väli uue “puhastus”-impulsi. See tähendab, et toimub midagi, et uuesti sorteerida elanikkond. Kui aga vastupidi, et elanikkond teadvustab, siis Maatriks rahuneb ja kõik sujub vaikselt, raskusteta.

A: Kuidas sorteeritakse elanikkonda?
D: Kataklüsmide ja haiguste kaudu võivad tekkida uued konfliktid – olemas on palju võimalusi. Igal juhul pole see tähtis. Oleks väga kahju, kui see toimuks.

A: Seega, absoluutselt täpselt, sõltumatult sellest, mida mõtlevad või teevad inimesed, peale 2012. aastat saab olema rahulik?
D: Niipalju kui mina näen… jah.

A: Kas me kohtume veel?
D: Ma sain ülesande kohtuda sinuga sel aastal kümme korda. See on kõik, mis on esialgu planeeritud. Kuid me näeme peale 2012. aastat, see on kindel.

A: Kas võid öelda, miks sa otsustasid minu juurde tulla?
D: Ma ei otsustanud, mind saadeti. See oli meie missioonis – kohtuda. Seepärast olukord nii kujuneski, et luua meile võimalus see teostada.

A: Miks just mina?
D: Sest sul on puhas inuakide DNA. Sul on juurdepääs nii Maatriksi Inua segmenti kui ka Maatriksi Maa segmenti. Sa oled selline nagu mina.

A: Võib-olla, aga ma pole seda teadvustanud.
D: Ja poleks ka vaja olnud. Käesolev moment oli planeeritud ja kõik nii ka läks. Nii pidi olema. Tänasest päevast alates hakkad sa õppima isiklikke võimeid, uut infot… Kasuta neid.

A: Kindlasti…
D: Sa näed veel, et pead neid kasutama. Rumeenia on eriline koht. Tal on missioon.

A: Sa rääkisid. Milline missioon?
D: Siit väljub uus arusaam asjadest. Siit saadetakse inimene, kes selgitab ja aitab inimestel nende missiooni teadvustada. Tema tulekust teatatakse.

A: Kes?
D: Üks mees.

A: Ta juba elab?
D: Ammu. Ta on juba vana mees. Kuid ta mõistis oma ettemääratust vaid mõned aastad tagasi. Ta hakkas juba rääkima sellest, kes tuleb.

A: Nagu Ristija Johannes?
D: See on hing, kes hoidis alles palju väärtusi, kes oli Johannesena, ja teda kutsutakse samuti nii.

A: Kas maailm teab teda. On temast midagi kuulda olnud?
D: Ainult piiratud ringis. Aeg pole veel küps, et teda kuulataks. Kuid see tuleb õige pea.

A: Kas ta hakkab kuulutama uut Messiast?
D: Jah.

A: Jeesusest?
D: See, kes tuleb kui Valgustaja, valdab paljusid aspekte sellest, kes oli Jeesusena. Kuigi, tõtt rääkides, te varastasite ta. Kuid tal on ka teised aspektid – teiste kõrgemate olendite, kes siin elasid.

A: Sa räägid neist, kes jutlustasid Tõde Aegade jooksul?
D: Jah. Nendest, kes avasid Tõe. See, kes tuleb, valdab kõiki neid omadusi.

A: Kas ta on juba siin? Kas ta on sündinud?
D: Ta ei sünni. Keha, millesse ta tuleb, on praegu siin. Kuid ta pole praegu selles.

A: See tähendab, et ta siseneb kehasse, mis on juba Maal olemas?
D: Jah.

A: See keha on Rumeenias?
D: Jah.

A: Kas võid öelda, kus?
D: Ei, sest ma ei tea seda. Seda infot valdab ainult Maatriks. Ja muidugi Looja. Ma tean ainult seda, mis toimub. Rumeenia oli valitud selleks missiooniks. Just seepärast, et see maa saab suurel määral kaitstud sündmuste eest, mis toimuma peavad. Rumeeniast saab tähtis toiduainete tarnija. Seda enam, et tal on missioon uues maailmas, mis tuleb. Kuid ma ei saa seda sulle öelda.

Igal juhul elame me viljakal maal. Isegi meie taimed teavad seda – vaata, kui palju ravimtaimi meil kasvab, kui mitmekesised need on. Neid on vaja tõeliselt väärtustada. Inimene võiks end tasakaalustada lihtsalt looduse poole pöördudes… ainult et ta pole seda veel mõistnud. Igal juhul, see fakt, et elame siin, neil aegadel, peaks panema meid järele mõtlema. Meil on vaja mõista, et see on meie võimalus areneda. Ja ikkagi, hädavajalik on öelda, et kui ta tuleb, siseneb ta kehasse, mis talle ette on nähtud ja meisse igaühesse.

A: Saad seda selgitada?
D: Sellest momendist, kui ta Maal füüsiliselt kehastub, tungib tema energia igaühesse meist, muutumas temaga võrdseks. Nagu keegi annaks meile infolaengu, energia ja valguse, ja me saame võimeliseks häälestuda planeedi uutele koordinaatidele. Tema hing siseneb meisse ja me saame paremaks, arenenumaks ja targemaks. Me mõistame, et me kõik oleme vennad ja hakkame seda välja näitama. See on kõik. Tahaksin lõpetada.

A: Enne seda, kui lõpetada tänane vestlus, tahaksin sinult veel üht-teist küsida.
D: Palun.

A: Kas saame sellest teada, et me muutume? Kas me teadvustame?
D: Jah, Maatriks juba alustas tööd meiega. Juba mõnda aega võtame vastu mõttevorme-energiaid palju kõrgema vibratsioonisagedusega. See ülekanne toimub teatud eesmärgiga – tõsta meie vibratsioonilist ja energeetilist sagedust, et me võiksime vastu võtta selle jumaliku hinge. Mõned tunnevad seda ja hakkasid juba endaga tööle, teised pole veel mõistnud, et on muutunud… kuid kõik ilma eranditeta puutume kokku selle kõrgema energia pommitamisega. Ja ka anunnakid on sellises olukorras, ainult et nende jaoks on see – ülisuur oht. Just seetõttu, kurvastuseks, püüavad nad tarvitusele võtta mingisuguseid meetmeid. Kõik need muutused viiakse läbi ühel eesmärgil – valmistada meid ette vastu võtma seda kõrgema energia laengut. See kõrgem energia antakse meile kõik ühe korraga, ja seetõttu peab olema meie keha ette valmistatud, et seda vastu võtta. Kui see meisse siseneb, teadvustame, millest jutt käib ja millise suurepärase kingituse saime. Keegi nagu lülitaks meie mõistuses sisse valguse – hakkame maailma teistmoodi tajuma ja mõistame Tõde lõpuni.

A: Ja me kõik saame seda energiat Maatriksist ühesuguses mahus?
D: Jah, kuid see toimib meile erinevalt. Mõned ei omasta seda üldse.

A: Miks?
D: Need on need, kes lähevad teistele olemise tasanditele. Maatriks teab seda ja seetõttu blokeeris neile ligipääsu sellele energiale. Neile oleks see laeng kahjulik. Nad asuvad teisel evolutsioonitasandil, neil on teine tee. See tähendab, et nad ei saa vastata Maatriksi uuele segmendile, ja nad viiakse siit ära. See tähendab, et nad ei kehastu kuni selle momendini, kuni nende Maatriksi segment pole täielikult nendega kooskõlas.

A: Ja see on halb?
D: Jah, nad lasevad mööda võimaluse kiireks arenguks. Neil on vaja jääda paigale määramata ajaks. Kui nad ühineksid, võiksid nad tugevamaks saada, astuda üle oma programmist ja oma vaba tahte abil sooritada teatud tegevusi, et tõsta oma vibratsioonitaset.

A: Aitäh. Lõpetame siis tänaseks.

 

Allikas: Havah Aryana “Inuaki – Reptilianul din mine”

Tõlge: Aigarsade.com

Pilt: quill-tail.deviantart.com

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt