Telegrami järjejutt: David Inuaki, III osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. mai 2013 kell 11:55Jätkame Telegrami kolmanda järjejutuga raamatu “Inuaki – reptiil minu sees” põhjal, mis on vestlus Rumeenia psühholoogi Aryana Havahi ja ebatavalise poisi Davidi vahel. Poiss ütleb, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Teraapiasessioonidel räägib David Aryanale sellest planeedist, sealsest elust, aga samuti ka meie planeedist Maa ja enda Maale tulemise eesmärgist. Psühholoogi poolt kirja pandud loo on eesti keelde tõlkinud kosmosepsühholoog Aigar Säde.

 

A: Palun alustame sealt, kus peatusime eelmisel korral.

D: Peatusime taimedel ja loomadel.

 

A: Jah, me rääkisime kerast.

D: Jah, see on olemas kõigel. Kõik loodu omab midagi sarnast. Tead, kui inimene tahab maja ehitada, ilmub alguses kera, mis pole millegi külge seotud. See hõljub ümber inimese, kes maja tahab ja sellest mõtleb. Vastavalt sellele, kui inimene läheneb lõplikule eesmärgi kujundamisele, muutuvad piirjooned aina selgemaks ja selgemaks; ja kui algab ehitus, ühendub see teatud kohaga ja jääb sinna, kuni maja olemas on.

 

A: Aga kui maja või korter osta? Kui see pole enda kätega ehitatud?

D: Siis saad ka kera, mis on vastavuses kohaga, aga mitte inimesega. Ebameeldiv osa on selles, et koha keraga saad endale mälestused ja inimeste kogemused, kes seal varem elasid. Ja valu ja rõõmu ja surma.

 

A: Ja see kõik mõjutab meid?

D: Jah.

 

A: On inimesi, kes võivad maja puhastada. Pean silmas, et energeetiliselt ja mis puudutab vibratsioone. Nad võivad näha teatud sündmusi, mis toimusid selles kohas.

D: Jah, nad kontakteeruvad keraga ja saavad infot. Kui neil on võimed, saavad nad kera puhastada – koristades korratuse ja energeetilised jäätmed.

 

A: Kas nad võivad selle hävitada ja luua selle asemele uue?

D: Ei, see kuulub sellele kohale. See tekkis sinna loomisega ja lakkab olemast ainult siis, kui lakkab loomine. See on seadus.

 

A: Tähendab, et Jumal lõi meid ja meil on see kera. Me võime luua ja see, mille loome, sellel on kera.

D: Mitte täpselt sellist, kuid midagi sarnast. Jah, me võime luua, kuna oleme Jumalast. Seetõttu saab inimene leiutada, luua uut. See lähtub arengust, progressist.

 

A: Kas see tähendab, et me võime töötada Maatriksiga?

D: Jah, igal juhul töötame me Maatriksiga, isegi kui me ei loo. Kõik meie elu ja tegevus suundub Maatriksisse.

 

A: Miks?

D: Sest need on energiavormid, aga Maatriks säilitab need.

 

A: Ja karma ja saatus – kõik tuleb sealt?

D: Ei tule, kuid on seal. Sa sooritad teo. Ütleme, et aitad inimesel terveneda. Maatriksisse siseneb energiavorm, hea mõte, sinu soov aidata, ja jätab sinna jälje. See säilib seal ja teatud moment, kui sul on vaja, tuleb sulle tagasi.

 

A: Aga mis toimub halbade tegudega?

D: Halvad teod, kui neid nii nimetada võib, ilmnevad negatiivsete energiavormidena. Need ei mõjuta Maatriksit kuidagi. Inimene on see, kes kannatab. Kui see loetakse hädavajalikuks, tuleb see inimesele tagasi. Näed siis – peab olema tasakaal. Niipalju, kui sul on negatiivse polaarsusega mõttevorme või tegutsemisvorme, vastavalt nii tihti langevad need sinu peale. See on nn mittevedamine.

 

A: Kas inimene ei peaks püüdlema headuse ja harmoonia poole?

D: Muidugi peaks. Maatriks oma algses olekus on harmoonia, armastus, täiuslikkus. Seetõttu kõik, mis ei vasta selle polaarsusele, on hädavajalik välja visata, eemaldada. Aga kes seda teha saab? See saadetakse sellele, kes selle lõi. Vaid looja võib oma loodu lammutada elementideks ja energiaks.

 

A: Hästi, aga kas karma inglid on olemas?

D: Jah, selle nimega on nad siin tuntud. Nad on oma olemuselt Maatriksi koordinaatorid. Nad on sellega täielikus kooskõlas, elavad selles ja vastutavad tasakaalu säilitamise eest. Seepärast jälgivad nad seda, et kehastumised oleksid seaduslikud. Inimene saab tagasi selle, mida ta andis. Algselt andis Maatriks talle tervise, maailma, tasakaalu ja mõistuse. Kui ta kiirgab viha, vaenu, viletsust – saab ta kõik need vibratsioonid endale tagasi.

 

A: Kas teises elus?

D: Jah, kuid mitte tingimata. Igal juhul, soovitavalt, peaks ta saama tagasi kõik käesolevas elus – nii on palju lihtsam.

 

A: Kuid me olime kunagi kõik võrdsed?

D: Me oleme kõik võrdsed. Tegelikult on Universumis ja Maatriksis kõik võrdsed. Me oleme kõik siin, Maal, omavahel seotud. Me oleme Maatriksi üks segment. Inua on näiteks teine segment ja seega oleme me kõik Maatriksi tasandil seotud. Me oleme iseseisvad ja samas üks tervik.

 

A: Tähendab, kõik maalased on vennad?

D: Jah. Me kõik oleme osa samast energiast, ideest, mõistetest, loomingust. Maatriksis on teatav osa, millest me loodud olime. See energia vastab meile ja mõjutab meid. Peenel tasandil oleme me kõik omavahel seotud. See, mis toimub ühega, toimub kõigiga. Isegi rohkem – Maa ja Päikesesüsteem on tihedalt seotud inimesega. Ühe inimese tegevus mõjutab kõike.

 

A: Hästi. Aga miks pean ma vastutama selle eest, et keegi otsustas lõhata aatomipommi?

D: Sest sa olid vaikides sellega nõus. Kui need, kes pole sellega nõus, oleksid ühinenud, või kui sa oleksid kasvõi mõelnud sellest, et see ei ole hea, vaid halb, et see on vaja kuidagi peatada, kui sa oleksid soovinud kogu hingest, et seda ei toimuks – oleks sinu mõttevorm läinud Maatriksisse, formeerinud energeetilise laine, mille oleksid vastu võtnud ja omaks võtnud teised inimesed. Praegu on inimesed raskes letargilises unes. Nad isegi ei taha endale rahu ja vaikust. Räägin siin tõelistest soovidest, mis tulevad südamest, aga mitte sellest, millest lihtsalt räägitakse, sest nii peetakse õigeks.

 

A: Ma ei usu, et ainuüksi minu idee rahust viib mingite tulemusteni.

D: Sina ei usu ja teised – ammugi mitte… Umbes nii, et parem mitte vaevata oma pead, las kõik läheb isevoolu, aga meie usume sellesse, et keegi on parem kui meie, palju ettevalmistunum ja teeb kõik meie eest ära. Milleks töötada, kui võib mitte töötada?

 

A: See pole päris nii. Me ei tea neist asjust. Oleme midagi kuulnud, kuid keegi ei usu, sest neid ei saa näidata.

D: Saab ikka. Ainult igaüks peab seda kiirgama seestpoolt ja mitte kuulama, mida räägivad teised. Maalased õpetavad end järgima mõisteid, arvamusi või infot, mis on esitletud teiste poolt. Oleme endale öelnud, et me sünnime, elame ja sureme. Miks? Kes on nii otsustanud?

 

A: Jumal.

D: Ei. Meie oleme otsustanud. Oleme loonud Maatriksisse mõttevormi-energia, millega oleme muidugi ise end sidunud, seda enam, et seome sellega lapsi, selgitades neile kõike teaduslikult. Oleme end programmeerinud. Aga ütle, et sa ei taha sellega ühineda, et ei võta seda vastu, et ei taha olla osa sellest grupist, et tahad midagi muud.

 

A: Ja mul õnnestub?

D: Muidugi, rohkem kui õnnestub! Sa lood uue mõttevormi-energia, millega saavad liituda kõik, kes tahavad soovida, kes tahavad mõista.

 

A: Aga kuidas ma saan neid mõistma panna?

D: Pakun kõigile, kes loevad seda raamatut, ühineda meiega igal pühapäeval kell 22.30 uuele mõttevormile-energiale, mis räägib sellest, et inimene on surematu. Ta sünnib, küpseb ja jääbki nii. Tugevana, tervena, täis energiat.

 

A: Kuid see viib ülerahvastumisele? Juurde sünnib ju lõputu arv uusi inimesi.

D: Ära muretse, kõik on korraldatud. Hingede arv ei saa ületada Maatriksis kehtestatut. Seda ei saa juhtuda.

 

A: Aga kui keegi ei sure, kuid tahab sellelt planeedilt lahkuda?

D: Seda otsustab igaüks ise.

 

A: Hästi, proovime.

D: Viie minuti jooksul kordame, et me oleme noored, küpsed, terved, täis energiat ja armastust ja et surma ei ole. Et oleme igavesed.

 

A: Proovida muidugi võib. Aga kui igaüks hakkab mõtlema veel muule, et enda soovi lisada?

D: Iga sõna kiirgab teatud energiat ja valgust. Sellesse mõttevormi-energiasse, mille me lõime, saavad sisse vaid need, kes kiirgavad välja sama tüüpi vibratsioone. Sellesse ei saa siseneda midagi muud, sest see on loodud teatud lainepikkusel, teatud sagedusel.

 

A: Hästi, nii teemegi.

D: See väärib seda.

 

A: Sa rääkisid, et kõik, mida inimene loob, ilmub ennekõike kerana ja alles seejärel materiaalses plaanis. Mis juhtub asjadega, mis on teiste tehtud ja seejärel ostetud?

D: Neil on oma kera. Näiteks ostad arvuti. Selle aluseks oli idee, mis lõi mõttevormienergia Maatriksis – sellele lisandusid kõik hilisemad teod, seotud arvutiga.

 

A: Tuleb välja, et kui ostan T-särgi, pole sel oma kera?

D: Ei, see on ühendatud algse keraga.

 

A: Hästi. Aga näiteks, kui tead, on olemas neetud briljandid, mis kannavad endaga nende omanike hukatust.

D: Räägime sellest, mis on inimese tehtud. Looduses omab kõik oma kera, mille vahetuks allikaks on Maatriks. Üldiselt kõik, mis oli Jumala loodud, omab isiklikku, omapärast kera, kuid see omakorda ühendub teisega, palju suuremaga. Kõik inimese loodu omab oma kera, kuid see on üldine, ainulaadne, sõltumatu “tütarloomingute” arvust. Need näevad välja teistsugused, omavad teistmoodi energiat ja erinevad sellest, mille allikaks on Maatriks.

 

A: Aga kui mu naaber läheb sama ehitaja juurde ja tellib täpselt samasuguse maja, nagu on minul?

D: Pole tähtis. See võib olla identne, kuid sellele tuleb oma kera, sest looja on teine inimene.

 

A: Kuidas on see võimalik, et riided säilitavad selle inimese sündmusi, kes neid kandis? Tähendab, et energia läheb üldisesse kerasse, ja sealt võivad seda saada kõik?

D: Ei, kohale jäänud energia kujutab endast jälge vahetult neile asjadele. Näiteks, kui said päranduseks voodi, saad osa sellest, mis elasid üle inimesed, kes selles magasid. Kuid kui sa selle puhtaks pesed, vahetad katte, värvid üle, siis see energia kaob ja voodi muutub kui uueks. Aga kui jälg asetseb juba keras, siis seda sealt koristada ei saa.

 

A: Aga loomad?

D: Neil on oma kera, aga väiksem. See on omakorda seotud ülisuure, tohutu keraga, mis sisaldab liigi omadusi ja piirjooni. Sama on ka taimede, kivide ja kõige muuga.

 

A: Ütle mulle, kui inimene sureb, kuhu läheb tema kera?

D: Maatriksisse, segmenti, osasse, milleks ta ise on.

 

A: Kas põrgu on olemas? Mõtlen selle all seda, kuidas meie seda mõistame.

D: Ma ei tea, kuidas te seda mõistate, kuid kera läheb oma kohale, mis vastab selle lastile. Meie Maatriksi segmendis on olemas erinevad tasandid. Seal asetsevad kerad vastavalt oma vibratsioonile.

 

A: Mis need seal teevad? Lihtsalt on?

D: Ei, nad mõjutavad üksteist, mis seal on, eriti nendega sarnaseid.

 

A: Kas see pole ajakadu?

D: Seda ma sulle seletada püüangi. Püüame siin nii kiiresti kui võimalik, kasvada ja järgnevalt surra, et seejärel pääseda Maatriksisse. Milleks? Ma pole sellest siin veel aru saanud. Meie koht on planeedil, mille osaks me oleme. Me peame teda aitama võimalikult rohkem, täiustama teda, jõudma tõe ja loomise taipamiseni – aga siin tullakse ja kiirustatakse, et ära minna.

 

A: Mis juhtuks, kui Hitler elaks igavesti? Või kurjategijad või diktaatorid?

D: Seda poleks juhtunud. Kui inimkond oleks seotud eluga, rahuga, tervisega ja igavikuga, poleks nad saanud siia tulla niikaua, kuni nad poleks muutunud sellisteks nagu kõik teised. Neil poleks olnud võimalust kehastuda, mõtlen sellega, et siia, meie Maatriksisse kehastuda. Maatriks ei oleks seda lubanud nende vibratsiooni tõttu. Nad oleks Maatriksi segmendist, mis kuulub Maale, välja visatud segmenti, kuhu nemad kuuluvad, mis on vastava vibratsiooniga (tooniga). Sa pead mõistma, et tooni määrab enamus.

 

A: Oleks hea, kui mõned poliitikud satuksid siit oma segmenti.

D: Soovige seda. Proovime kõik koos, et igal pühapäeval soovime seda, et kõik, kes ei vasta Maatriksi tõele, lähevad ära, asuvad ümber, kanduvad teise segmenti.

 

A: Ma arvan, et see on karma küsimus. See on see, mille ära oleme teeninud.

D: Naeruväärne. Seda rääkides võtame nad vastu ja nad jäävad siia meie abil. Meil pole enam karmat. Tegelikult kaotab karma seadus oma jõu. Me ei ole enam kellelegi midagi võlgu, me ei pea enam kahetsema. Meil on vaja enda jaoks otsustada, öelda enda sees ja kõigile ümberringi – naabritele, sugulastele: “Kõik! Aitab! Sellest on juba küllalt! Nüüd olen ma vaba!”

Meil on vaja paluda Maatriksilt kinni nabida kõiki, kes põlastavad meie vaba tahet, neid, kes moonutavad Tõde, neid, kes ükskõik mismoodi ikestavad ja rõhuvad meid. Ressursid, vesi, õhk, toit, kütus, planeedi rikkused – kuuluvad kõigile! On rumal uskuda, et Jumal andis õiguse omada seda vaid osale oma loomingust, ühele inimesele, ühele perekonnale. Miks? Nõudke oma õigusi! Tehke seda üldsuse jaoks, oma järglaste jaoks!

 

A: Kui kaunilt see kõlab! Kas saad aru, et see on utoopia. Need, kes omavad planeedi rikkusi, omavad seda õigust sajandeid, põlvkondi.

D: Aga kes neile selleks õiguse andis? Kas Jumal otsustas nii? Kas neil on mingisugune tõestus selle kohta. Kokkulepe Temaga. Nad ise andsid endale selle õiguse. Võtsid selle, mis ei kuulu neile, veelgi hullem – nad võtsid meilt kõik.

 

A: Hästi, aga kui mitte järgida omandiõigust, algab kaos.

D: Ei, sest siis taipavad inimesed, et võivad saada kõike, mida neil vaja on, suvalisel ajal. Võtta rohkem, kui sul vaja on, on mõttetu. Kui poleks võistlust lähedastega, kui keegi ei kadestaks maja või auto pärast, milline siis elu oleks? Kui tead, et võid saada sellise asja, mida tahad?

 

A: See oleks lahe!

D: Tahan vaid öelda, et nii peaks olema ja ilma kahtlusteta ka tuleb. Inimesed ja planeet väärivad seda. Kätte on jõudnud aeg, mil inimkond peab võtma enda saatuse enda kätesse, otsustama ise enda eest. On tulnud aeg juhtida end ja hoolitseda ise enda eest. Luua enda isiklikud seadused ja juhid. Ja mitte võtta enesestmõistetavana, et keegi varastab meie Elusid ja meie Tõde.

 

A: Ja kuidas me seda tegema peaksime?

D: Esiteks tuleb uskuda, et absoluutselt kõike on võimalik muuta. Seejärel paluda Maatriksilt orjusest vabanemist ja vaba juhtimist.

 

A: Kuid me ju ise valisime enda juhid!

D: Mitte mingil juhul. Meile on nad määratud. Tegelikult juhivad planeeti ühed ja samad isikud. Nad vahetuvad, kui vaadelda füüsilisel tasandil – vahetuvad nimed, füüsiline kest, koht… Kuid nad on ikka needsamad aastatuhandete kestel. Nad pärivad üksteiselt, tulevad ja lähevad, kuid oma olemuselt, kui vaadelda mõttevormienergiat, on nad samad.

 

A: Kas räägid okultsetest organisatsioonidest, kes, nagu räägitakse, juhivad maailma?

D: Ühe parandusega, nad tegelikult juhivad neid. Kõik: valimised, demokraatia, vabadus, seadused – on tegelikult vaid näivus, vale. Mõtle, kui sul tuleb valida presidenti kahest kandidaadist. Üks on vägistaja ja teine on kurjategija. Keda sa valid?

 

A: Mitte kedagi. Ma ei lähe valima.

D: Täpselt! Ja nagunii keegi neist valitakse. Miks? Sest keegi usub, et ühel on teise ees eelised.

 

A: Isegi kui ma lähen ja valin suvalise – loogiline on, et presidendiks saab keegi neist?

D: Sul on valik – takistada valimisi. Karjuda kogu kõrist. Kui keegi valima ei lähe, siis ei saa keegi neist presidendiks. See on esmane samm.

 

A: Jah, kuid nende inimesed ja sugulased ikka lähevad…

D: Vastuargumente leidub alati. Meie elu tundub täielikult sõltuv loogikast. Intuitsiooni ja hinge pole vaja kuulata! Enne ikka proovi midagi ja siis alles räägi, et see on võimatu.

 

A: Ehk proovite teie, teie – uustulnukad. Me oleme väsinud.

D: Jah, palju lihtsam on jätta probleem järeltulijatele, kui ise võidelda selle lahendamise eest.

 

A: Kuid teie… praegused, kristall-lapsed, räägin siin indigolastest… Muuseas, kas sa oled üks neist?

D: Ei, mul on teistsugune hing.

 

A: Olen kuulnud, et nad on erilised…

D: Jah, kuid mitte kõik. Mitte kõik, kes kuuluvad indigovärvi, ei tulnud, et päästa planeeti. Mõned neist olid spetsiaalselt saadetud, et tasakaalu rikkuda, ainult nüüd, käesolevas momendis. Aghton palub sulle edastada, et mitte iga hüperaktiivne ja halvasti kasvatatud laps pole ära teeninud leebust. Tervemõistuslikkus ei oma mingit suhet välja värvusele. Nende vanemad kasutavad ettenähtud arusaamu ja püüavad õigustada valestitegemisi kasvatuses sellega, mida nad kuskilt lugenud on. Nii, nagu autism, väga harvadel juhtudel, on tegu võimetusega kohaneda reaalse maailmaga.

 

A: Hästi. Aga lapsed autismi ja erinevate kõrvalekalletega? Räägitakse, et nad ei vasta meie planeedi vibratsioonile.

D: Nad ei saa sellele mitte vastata, sest tulevad samast Maatriksi segmendist. Nad on seal Maa loomisest saadik, vastavad sellele ja sõltuvad väga tugevalt sellest.

 

A: Aga mis nendega siis on?

D: Ma ei pea silmas kõiki, kuid enamus tegid vea planeedi ja inimkonna suhtes. Pean silmas ülisuuri, hirmsaid vigu. Nad surid ja see raskus jäi Maatriksisse. Maatriks omakorda vastas nii, et saatis neile järgmisse kehastusse midagi letargiataolist. See oli vajalik selleks, et nad ei saaks enam midagi taolist teha ja muidugi selleks, et tagastada neile see, mida nad teinud olid. Seepärast hoiduvad lähedased neist eemale. Nad asetsevad olemasolu piiril. Ja ikkagi, meie kohus on neid aidata ja toetada, sest nad on meie, meie oleme nemad. Teatud tasandil oleme me vastastikku seotud.

 

A: Aga teised, need, kes ei kuulu sellesse kategooriasse?

D: Need on heatahtlikud, tundlikud, erilised hinged, kes ikkagi teatud momendil lõid teatud päris suured rikkumised Maatriksis. Neid on muidugi väga vähe. Neid saab ära tunda selle järgi, et vaatamata kõigile oma probleemidele ei ole nad agressiivsed. Nad kiirgavad armastust, rõõmustavad hellitustest, neil on vaja lähedust, suhtlust, nad võtavad kõiki, keda kohtavad, kui sõpru. Nad on need, kes tulid siia teatava eesmärgiga. Enamus olid teerajajad, leiutajad ja uue avajad. Nad jätsid midagi inimkonnale, mida kasutati kurjasti või oli valesti mõistetud. Nüüd on nad tulnud seda muutma. Nad võivad lihtsalt teatud valdkonnad ümber pöörata. Nende probleem on selles, et nad elavad kahes maailmas, kui ma nii end väljendada võin. See tähendab, et nad näevad seda, mida meie ei näe. Inimesed ei saa esialgu neid veel aidata. Nad on täidetud tablettidega ja neid koormatakse programmidega, et teenida ühiskonda.

 

A: Siin pole ma sinuga nõus! See aitab neid!

D: See pole tõsi. Kas see neid tõesti aitab, kui nad tõusevad nagu kõik ülejäänud, kui nad on – erilised. Nad on vaja jätta vabadusse, ettevaatlikult suunata, et nad saaksid arendada oma talenti tõeliselt. Nad on need, kes võivad tõestada, et on olemas midagi veel mateeria piiride taga, et mõtte jõud on kõige võimsamaks vibratsioonilaineks, et aega ja vahemaad võib juhtida, valitseda.

 

A: Aitab juba! Ma ei taha endaga vastuollu minna! Räägi mulle indigolastest, nendest, kes tulid planeeti aitama. Kust nad pärinevad?

D: Nad võivad kuuluda nii Maatriksi sellesse kui ka mõnda teise segmenti. Esimesed on heatahtlikud oma olemuselt, kes on siia saabunud kui uute teede avajad. Teised, kõrgemad olendid sama Maatriksi teisest segmendist on eesmärgiga aidata kogu planeeti. Kõigil neil on võime teadlikult ühenduda Maatriksi mäluga ja kasutada teadmisi. Nad tahavad võimalikult hästi ja kiiresti kohaneda uue vibratsiooniga. Nad on need, kes on võimelised aitama Maad terveneda ja taastuda.

 

A: Aga mis juhtub meiega, nendega, kes ei suuda sobituda uutesse parameetritesse?

D: Need viiakse üle Maatriksi teise segmenti. See toimub pidevalt selle sees. Teatud ajal segmendid puhastatakse. Korjatakse kokku kõik, mis vastab teatud energiale ja vibratsioonile – see kõik ühendub ja loob Maatriksi uue segmendi.

 

A: Midagi sarnast uuele ühiskonnale?

D: Jah, täpselt. Kõik, mis vastab teatud vibratsioonile ja energiale, ühineb ja jääb kohale kuni uue “puhastuseni”.

 

A: Praegu oleme just sellises olukorras?

D: Ja siia oli päris algusest peale saadetud loomine ühesuguse vibratsiooniga. Sadade tuhandete aastate jooksul toimus hajumine ja nüüd on saabunud aeg sarnased ühendada.

 

A: Kas see on esimene taoline ühendamine?

D: Ei, kolmas.

 

A: Kas võid mulle rääkida eelnevatest?

D: Ei, sest ma ei tea neist.

 

A: Nagu ma aru saan, siis viib Universum aeg-ajalt läbi üksuste eraldamise: head jäävad, halvad lähevad?

D: Me ei saa jagada inimesi headeks ja halbadeks. Maatriks otsustab, kes jääb, kes läheb. See on vibratsiooni küsimus.

 

A: Ja see toimub kõikjal? Siia võivad üle kanduda olendid teistest segmentidest?

D: Jah, kui nad sobivad vibratsiooni tasandil, ja kui nii otsustab teise segmendi looming teatud vibratsiooniskaalaga.

 

A: Kas nad siis ei ole osa teatud universumist, planeedist, erinevatest liikidest?

D: Nagu ma rääkisin, oleme teatud tasandil kõik seotud. Oleme kõik tehtud samast ainesest.

 

A: Jah, me koormame ennast erinevate seadustega. Kui võtaksime inuakid ja maalased ja mahutaksime nad ühte kohta, mis siis juhtuks?

D: See oleks võimatu, sest nad ei kattu vibratsiooni tasandil. Kunagi olid inuakid need, kes oleme meie praegu. Inual ei ole praegu mitte ühtegi indiviidi, kes kattuks maalasega, isegi kõige kõrgemalt arenenud maalasega.

 

A: Seega on nad paremad, rahulikumad ja täis armastust?

D: Nad ei tekita enam Maatriksis rikkumisi. Vastupidi – nad aitavad sel ennast reguleerida, laevad seda positiivse energiaga.

 

A: Kuidas nad seda teevad?

D: Mma tegevuste, mõtete, läbielamistega. Nad teavad, et on igavesti seotud Maatriksiga ja seetõttu elavad sellega koos täielikus harmoonias. Tasakaalu pole mõtet rikkuda.

 

A: Näen, et hakkad nihelema. Tahad lõpetada?

D: Jah, kuid alustuseks tahaksin, et sa mõistaksid, et kõigel on loogika. Mitte miski ei ole juhuslik ja lihtsalt iseenesest. Iga asja taga või olendi taga peitub idee, mõttevormenergia.

 

A: Jah, aga miski oli loodud ka inimese poolt. Tähendab, ka inimene võib luua.

D: Jah, kuid kahjuks mitte ainult häid, vajalikke asju.

 

A: Kas loomad võivad Maatriksit mõjutada?

D: Ei, sest nad on seotud keskse keraga, aga seda koordineerib olemuse-valvur, kes ei lase sellel juhtuda.

 

A: Aga inimesed?

D: Inimestel on midagi rohkemat. Nad võivad olla sarnased Jumalale, see tähendab, et luua mõttevormidega.

 

A: Ütle mulle, need ideed, pean silmas leiutisi, ei eksisteerinud Maatriksis, ja ikkagi, neid said võtta sealt need, kellele see oli ette määratud?

D: Mingil määral jah. Mõned ideed on olemas juba varemloodutena. Näiteks lennuk. Sellest mõeldi tuhandeid aastaid, enne kui esimene inimene esitas küsimuse, kas inimesed saaksid lennata nagu linnud. Kõik, kes on sellele mõelnud pärast teda, on lisanud oma energiat sellele ideele niikaua, kuni keegi satub sellele lainepikkusele, täiustab ideed ja teostab selle praktikas.

 

A: Kas on olemas ideed, mis on sinna pandud Jumala poolt?

D: Ei, Maa segmendi ideed kuuluvad inimestele. On olemas ka teised mõttevormienergiad, mis on sätestatud olendite poolt teistelt tasanditelt.

 

A: Ma ei saa aru.

D: Oletame, et inuakid otsustasid anda teile ligipääsu kasutamaks kristallide valgust metallide töötlemisel. On olemas kaks võimalust. Kas kehastumise kaudu saadetakse isik, kel on õigus säilitada maatriksi infot vastavast segmendist või siis edastatakse Maa segmenti mõttevorm-energia. Sagedamini kasutatakse teist moodust.

 

A: Tähendab sina, omades ligipääsu informatsioonile inuakide elust, tulid, et tuua siia midagi erilist?

D: Jah, kuid tahaksin rääkida sellest järgmisel korral.

 

Allikas: Havah Aryana “Inuaki – Reptilianul din mine”

 

Tõlge: Aigarsade.com

www.aigarsade.com

 

Foto: HD Wallpaper

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt