Telegrami järjejutt: David Inuaki, V osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. mai 2013 kell 12:15Telegrami kolmas järjejutt raamatu “Inuaki – reptiil minu sees” põhjal on vestlus Rumeenia psühholoogi Aryana Havahi ja ebatavalise poisi Davidi vahel. Poiss ütleb, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Teraapiasessioonidel räägib David Aryanale sellest planeedist, sealsest elust, aga samuti ka meie planeedist Maa ja enda Maale tulemise eesmärgist. Psühholoogi poolt kirja pandud loo on eesti keelde tõlkinud kosmosepsühholoog Aigar Säde.

 

A: Ehk tahad öelda midagi eriti tähtsat?

D: Ei, sa võid esitada küsimusi. Ainult et Aghton ütles mulle, et annaksin sulle edasi, et mulle tehti seitse mittepuhta jõu väljaajamise rituaali erinevates kohtades. Ta mõtles sellega seda, et anda läbi minu midagi veel… rõhutades eriti, et mõned preestrid ei olnud tegelikult need, kellena tahtsid näida… kuid hoidis end tagasi, sest see oleks viinud minu ja vanemate suhted järsu halvenemiseni.

 

A: Mida tähendab, et polnud need, kellena end näitasid? Kas polnud preestrid?

D: Nad olid küll preestrid, kuid ei järginud omi veendumusi.

 

A: Kas see on nii, nagu räägitakse – järgi seda, mida preester räägib, mitte seda, mida ta teeb.

D: Ei. Vaja on teha seda, mida sa õigeks, heaks pead. Vaja on anda eeskuju oma isikliku vibratsiooni ja eluga. Sinu elu inimesena Maal on sinu näitaja. Miks sundida teisi tegema seda, millesse sa ei usu?

 

A: Sest on olemas käitumisnormid, teatud moraalipõhimõtted.

D: Õige, kuid neist peavad jutlustama need, kes ise neid järgivad, kes sellesse usuvad.

 

A: Hästi, pöördume tagasi tšakrate juurde. Tahtsin küsida, kas inuakkidel on samuti seitse tšakrat?

D: Ei, neil on kümme. Seitse nagu inimestel ja kolm paralleelsete ketastena pea pöörise kohal.

 

A: Nagu ma aru sain, et muus osas, energeetilisel tasandil, oleme sarnased?

D: Ei, sugugi mitte.

 

A: Aga milline on meievaheline erinevus?

D: Meil siin, Maal, on seitse tšakrat, ja meid ümbritseb seitse erinevate värvidega välja. Need värvid vastavad tšakrate värvidele. Need näevad välja kui kontsentrilised kerad, mis on paigutatud üksteise sisse.

 

A: Neid nimetatakse bioväljadeks.

D: Hästi. Need bioväljad on omased ainult inimestele. Inuakkidel neid enam pole. Kunagi ammu oli. Kuid kui planeet tegi muundumise, muutusid need täiuslikuks kuldse tooniga energeetiliseks keraks.

 

A: Ja milline on selle roll?

D: See aitab korraldada ja hoida tasakaalu organismis. Selle abil on võimalik suhelda. Kui tahad kellegagi rääkida, suureneb see ja jõuab inuakini, kellele sa tahad midagi öelda. Selle abil aktiveeritakse Merkabat. Tegelikult tehakse selle kera abil kõike.

 

A: Kas ka meil tuleb peale üleminekut nii?

D: Jah, ainult et siin toimub praegu ebatavaline eksperiment.

 

A: See on?

D: Püütakse läbi viia hüpe ja säilitada olemasolev keha.

 

A: Kas inuakid ei säilitanud keha?

D: Ainult vormi. Keha muutus hõredamaks, palju energeetilisemaks. Kogu planeet muutus nii struktuurilt kui ka energeetilises plaanis. Praegu püütakse Maal säilitada energiavahetuse ajal struktuuri. Inimestel on võimalus säilitada keha sellisena nagu see praegu välja näeb. See tähendab, et säilitada molekulaarne ehitus. Muutub ainult DNA. Praegusel ajal on inimestel aktiivne ainult ¼ DNA-st.

 

A: Ja mis tähendab, neid aktiveerida?

D: Aktiveerida kõik DNA koodid tähendab, et inimene võib kehas säilitada valgust, vibratsiooni, heli ja Maatriksi infot. See tähendab, et tal on püsiühendus kogu Universumi hingamise ja pulsiga. Ta hakkab toimima koos selle harmooniaga. Sa peaksid vaatlema DNA-d kui heli, valguse ja vibratsiooni ülekandjat/vahendajat.

 

A: Mida tähendab “Universumi pulss”?

D: Universumil on oma pulss, teatud vibratsioon. Universum annab selle vibratsiooni galaktikale, seejärel võtab selle vastu Maa, kust selle võtab vastu aju, saadab selle südamesse ja süda jaotab selle vibratsiooni üle terve keha laiali. See toimub ka praegu, kuid osade DNA koodide lukusolemise tõttu võtab inimene vastu ainult neljandiku saadetust.

 

A: Kas sul on samuti ainult neljandik aktiivne?

Ei, mul on umbes 70% DNA-st aktiivne. Kuid ma pole ainuke, neid on väga palju.

 

A: Aga miks need ei aktiveeru kõigil?

D: Sest kõik ei saa edasi. Neil, kes meiega edasi ei lähe, pole mõtet koode aktiveerida. Kui nad läheksid Maatriksisse aktiveeritud koodidega, looks see ülisuure rikkumise nii Maatriksi segmendis, millesse nad kuuluvad, kui ka neis enestes. Nad peavad säilima Maatriksis niikaua, kuni teisel planeedil ei toimu sarnaseid sündmusi. Aktiveerimine ainult kahjustaks neid, sest neil on vaja ühe elu jooksul korrastada kõik mõttevormid- ja energiad, mida nad siiani on saatnud oma Maatriksi segmenti.

 

A: Aga neil, kes jäävad, millal toimub neil DNA koodide täielik aktiveerimine?

D: Ainult peale üleminekut. Need hakkavad aktiveeruma juba praegu, kuid tervikuna toimub protsess peale üleminekut.

 

A: Miks?

D: Sest peale vibratsioonilist hüpet korrastub Maa taas. Praegu Maa kannatab. Ta on täis vastandlikke energiaid.

 

A: See tähendab?

D: Tead, vihkamine ja armastus – need on ainukesed tunded, mis omavad tähtsust. Kõik ülejäänu läheb neist läbi.

 

A: Kuid elu jooksul läbib inimene kõik aspektid?

D: Kuid praegu jõuab kätte aeg, mil on vaja otsustada, millisel poolel me olla tahame. Praegu elame üle seda, mida kiirgame, sest Maa on jõudnud olukorda, milles ta ei kergenda enam meie tegusid, vastupidi – ta saadab meile tagasi selle, mille oleme temasse sisestanud oma elude jooksul. Sama toimub ka Maatriksiga. Toimub midagi suurpuhastuse taolist.

 

A: Ehk see seletabki tohutut hulka haigusi.

D: Seda võib ka nii selgitada.

 

A: Aga kuidas negatiivsete emotsioonide eest ära minna?

D: Selleks, et negatiivsetest emotsioonidest vabaneda, tuleb neid tunnistada, vaadata neile otsa, läbi töötada ja muuta armastuseks.

 

A: Hästi, aga kui sa kardad koeri… mida siis teha?

D: Armastada neid. Igal õhtul rääkida nende keraga – nende koordinaatoriga ja saata Maatriksisse mõtteid armastusest, andestusi, abi nende liigile. Samuti saab toime tulla kõikide hirmude ja vihkamistega. Kõik need on hädavajalik leida, teadvustada ja ümber töötada armastuseks ja valguseks.

 

A: Kas see on mingi eriline energia?

D: Ei, see on naisenergia.

 

A: Kuid see on juba olemas!

D: Jah, kuid see pole valdav. Maad on väga pikka aega juhtinud meesenergia. Nüüd see kohe-kohe muutub. Uues vibratsioonis on naisenergia võrdväärne meesenergiaga.

 

A: Arvan, et see tuleb kasuks. Näha ju, mida tegi meesenergia.

D: Absoluutselt täpne, see tuleb kasuks – need kaks energiat vibratsiooniliselt ja energeetiliselt tasakaalustavad Maa. Sellest tuleb omamoodi jõudude võrdõiguslikkus.

 

A: Teada on, et kui vastasjõud on võrdsed, on tulemus null.

D: Ja see on hea, sest see tähendab tasakaalu ja täiuslikkust.

 

A: Jah, kuid kunagi juhtisid ka naised.

D: Jah, ja seejärel mehed, peale seda juhtisid jälle naised, pärast jälle mehed. Kokku oli neli tsüklit aga praegu oleme kohe-kohe sisenemas viiendasse. Tegelikult vastavad need tsüklid teatavatele elementidele.

 

A: Millised elemendid?

D: Alguses oli tule-, siis maa-, siis õhu- ja seejärel veetsükkel.

 

A: Ja mis järgmine on?

D: Järgmine on eetri tsükkel. Praegu siseneme sellesse. Räägin eetrist, nagu oleks see Maatriksi enda seisund ja nagu Maatriksis, asetsevad kõik täielikus tasakaalus ja kõik peab olema võrdne.

 

A: Ütle, kas need tsüklid olid ette määratud?

D: Kõik on määratletud. Universumis töötab kõik teatud loogika järgi ja allub rangelt kehtestatud seadustele. Midagi pole juhuse hooleks jäetud.

 

A: Mis seadused need on?

D: Need on universaalsed seadused. Kogu Universumit juhitakse nendega ja kõik need lähtuvad armastusest.

 

A: Kui sa räägid armastusest, kas pead silmas maist armastust?

D: Armastus, mida me siin kogeme, on vaid väike osa mõttevormist-energiast võrreldes sellega, mis on olemas Maatriksis. Siin ei saa seda täielikult teadvustada.

 

A: Kas saad näite tuua?

D: Universumi armastus – see on ühendus harmooniaseisundist, tasakaalust, rahumeelsusest, rahulolust, austusest, arusaamisest, leppimisest iseendaga, meelerahust. Midagi sinnapoole.

 

A: Kas me oleme sellest kaugel?

D: Ei, vastupidi, üsna lähedal.

 

A: Kas tahad öelda, et inimesed ütlevad nii kiiresti lahti vanadest harjumistest?

D: Jah, sest need, kes jäävad, hakkavad valdama uusi teadmisi, hakkavad kõigele vaatama teisiti. Nad ühenduvad automaatselt uute energiatega ja infoga, ja igaüks ise hakkab end muutma, ümber kujundama. See, mingil moel, tuleb igaühe seest.

 

A: Aga kuidas see toimub energeetilisel tasandil?

D: Läbi avatud tšakrate, mis hakkavad tööle täie võimsusega. Kui kõrgem energeetiline keskus täielikult avaneb, hakkavad aktiveeruma ülejäänud kolm. Kuid need ei aktiveeru korraga. See tähendab, et kui esimene ketas saavutab pool oma maksimaalsetest omadustest, hakkab aktiveeruma teine. Kui esimene on avatud täielikult ja teisest on avatud pool, hakkab avanema kolmas. Sel momendil, kui teine on täielikult aktiveeritud, on kolmas avanenud poole peale.

 

A: Millal kolmas täielikult formeerub?

D: Igaühel on oma eripärad. Siin reegleid pole. Mõni formeerib selle kiiremini, mõni aeglasemalt. Aga pärast aktiveerub kuldne kera nagu inuakkidel.

 

A: Aga kas inimeste vahel võivad tekkida lahknevused?

D: Ei, sest kera aktiveerimine toimub kõigil korraga. Igal juhul sõltub see Maa aktiveerimisest vibratsiooni tasandil. Signaal Maatriksist Maa kera aktiveerimiseks tuleb ainult siis, kui nii Maa kui ka inimesed jõuavad ühele sagedusele.

 

A: Aga kui on inimesi, kellel täielik aktiveerimine kunagi ei õnnestu?

D: Seda ei juhtu. Sa pead mõistma, et see kõik on vaid energiate küsimus. Varieerub vaid erinevate inimeste kohandumisvõime.

 

A: Kuid see võib kesta aastasadu?

D: Ei, mitte mingil juhul.

 

A: Kui kaua võib see kohandumine kesta? Räägin maksimaalsest perioodist.

D: Umbes kolm aastat, kui räägime ajast, mida me praegu tunneme.

 

A: Sa räägid pidevalt ajast, mis praegu on. Aga milline saab aeg siis olema?

D: Aeg muutub olematuks.

 

A: See tähendab, et meil kaovad aja mõõtmise ühikud, tunnid, sekundid?

D: Jah, sest aega enam ei tule.

 

A: Hästi, seega ei ole ka enam aastaid, aga kuidas teada, kui vana sa oled?

D: Vanust enam ei tule. Saa aru, et aeg on omane vaid mõtlemisele, mis praegu eksisteerib. Universumis aega ei ole. Ta eksisteerib. Aeg on lihtsalt joon. Tuled ühest punktist ja lähed teise. Universumis on kõik lihtne – sa oled kõikjal, pole vaja ei minna ega tulla.

 

A: Kas on vaja leida midagi, mille suhtes me hakkame eksisteerima?

D: Me hakkame eksisteerima vastavuses Universumi pulsiga.

 

A: Sa ütlesid, et Inual mõõdate te aega planeedi pöörlemisega. Tähendab, at aja mõõt-ühikud on olemas!

D: Jah, ainult et pöörlemine antakse ette Universumi pulsiga. Inua on kui Maatriksi süda. Nii, nagu lööb meie süda, nii pöörleb ka Inua täielikus kooskõlas Maatriksi pulsiga.

 

A: Inua on siis Maatriksi süda?

D: Üks Maatriksi südametest. Kuidas sulle seda seletada… Kõik planeedid, mis teevad ülemineku, saavad omamoodi südameteks. Täpsemalt, nad ühenduvad Universumi pulsiga ja toimivad sellega täielikus harmoonias.

 

A: Sa rääkisid, et püütakse nii teha, et me sooritaksime muundumise/hüppe kehas. Milleks?

D: Sest taolist eksperimenti pole kunagi tehtud. Kuna aga kogu Universum eksperimenteerib, siis on järjekorras ka seda proovida.

 

A: Ja meie oleme järgmised, kes selleks valmistuvad!

D: Midagi taolist.

 

A: Aga kõik teised planeedid, mis sooritasid hüppe/järsu ülemineku, kas need sooritasid selle ühtemoodi? Kõik?

D: Ei, igaühel oli midagi uut.

 

A: Ja sa tulid siia, et kogeda seda uut hüpet?

D: Ei, ma olin saadetud nagu ka ülejäänud inuakid, et selgitada teile mõningaid asju, et enamus maalasi võiks selle edukalt läbida. Me üritame äratada teadlikkust masside tasandil, aga seda saab teha ainult läbi saadikute.

 

A: Kas räägid sellest, mis toimub hiljem?

D: Ei, ma räägin sellest, et maalased peavad tegelikkust teadma, kes nad on, kust tulid, kes neid juhib ja milline on nende koht Universumis.

 

A: Kes me oleme?

D: (Hääl muutus) Olen Aghton. Tulin teile ütlema, et te olete – valgus. Te olete Maatriksi lapsed, võimalik, et üks kõige kaasaegsemast selle loomingust. Teis on olemas kõik Maatriksi elemendid, nii nagu vibratsiooni tasandil, nii ka energeetilisel tasandil. Te olete kõrgemad, täiuslikud, absoluut ja seetõttu peate ennast väärtustama kui sellised. Te olite loodud Universumi pulsist, Looja hingamisest ja Jumala tahtest. Te olete tema lapsed ja valdate samasuguseid võimeid, jõudu ja omadusi. Praegu on tulnud teie võimalus saada aktiivseteks, teadlikult osaleda, hakata kaas-loojateks. Ärgake!

 

 

Öelnud need sõnad, vajus David diivanile kokku. Ma ei jõudnud tema juurde, et teda haarata. Ta avas silmad ja ütles: “Vabanda, ma tundsin, kui tugev energiahoog läbis mu keha ja mul hakkas paha”.

Ulatasin talle klaasi veega, vaikides sellest, et viimase fraasi tõi ta esile muundunud häälega. Vaatasin tema taevasiniseid silmi, seitsmeaastase poisi silmi ja küsisin endalt, kui palju Universumi saladusi nende taga peitub. “Teen ettepaneku tänaseks lõpetada,” ütlesin ja lõpetasin vestluse.

 

 

Allikas: Havah Aryana “Inuaki – Reptilianul din mine”

Pilt: www.ashtarcommandcrew.net

 

Tõlge: Aigarsade.com

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt