Venemaa kuumad uudised 22. juuli – 4. august

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. august 2013 kell 15:41Välisinvestoreid enam Venemaa majandus ei köida

Juuli viimase nädalaga kaotasid Venemaa fondid 40 miljonit dollarit, kuna investorid on ilmselt kaotanud huvi selle turu vastu.

Selle uudise taustal võib peale Venemaa enda majandusprognooside näha ka üldist globaalset ebakindlust nn arenguturgude osas ning praegu vaadatakse pigem lootusrikkamalt näiteks Jaapani ja USA võimalustele. Link.

 

Iga teine majanduslikult aktiivne venemaalane on pangaikkes

Venemaa Keskpanga andmetel on üldises kasvutrendis pangakrediite praegu 34 miljonil venemaalasel – seega juba pea pooltel majanduslikult aktiivsetel Venemaa elanikel.

Eksperdid hoiatavad, et krediidibuumi jätkudes ootavad Venemaa majandust ees tõsised probleemid. Link.

 

Peterburi ootab 500 miljonit dollarit maksvat teemaparki

Peterburi ootab 500 miljonit dollarit maksvat teemaparki ja teemapargi arendajad ootavad linnavalitsuse asjakohaseid lubasid.

Regions Group plaanib 2015. aastaks avada DreamWorks Animationi tegelaste (Shrek, Madagaskar, Saabastega Kass) ümber ehitatud pargi.

Sisekompleks hõlmab 40 atraktsiooni ja hotelli 35 hektari suurusel krundil. Sarnased pargid plaanitakse avada samal ajal ka Moskvas ja Jekaterinburgis. Link.

 

Toimetas Ain Hinsberg

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt