Los Angelese lähistel märgati UFO-t

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. detsember 2013 kell 21:33Los Angelese lähistel märgati 14. detsembril eredat lendavat objekti, mis liikus võrdlemisi aeglaselt ja muutis oma kuju. Neal Rosenfeldil ja tema sõbral õnnestus haarata kaamera, tundmatut objekti pildistada ning pilte hiljem arvutis suurendades uurida.

 

14. detsembri pärastlõunal märkasid kaks sõpra Los Angelese lähistel asuva Altwateri küla piirkonnas taevas eredat lendavat objekti. UFO näis olevat ümara kolmnurga kujuline ja selle püstine esikülg paistis eraldavat kas vedelikku või kiirgust. Objekt helkis väga tugevasti ning näis nii eest- kui ka tagantpoolt olevat varustatud ka mitme valgusallikaga – fotode järgi võib oletada, et tagaküljel oli isegi kaks valgusallikat.

UFO muutus lennates tulekeraks ning muutis kuju hiljem veelgi aerodünaamilisemaks. Sõprade märgatud UFO lendas lennukitest madalamal ning ei teinud mingit heli. Rosenfeld levitas infot internetis, et ka teised pakuksid välja, mis objektiga ikkagi tegu oli.

 

Allikas ja foto: Coast to Coast AM

 

Toimetas Hendrik Mere

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt