Uudislõik: UFO Denveris

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. juuli 2013 kell 16:16denverufoEelmise aasta novembris hakkas mees Denveri kohalikule telejaamale enda filmitud lendavatest objektidest materjali saatma. Telekanal oli alguses äärmiselt skeptiline, kuid mees esitas neile väljakutse, et nad saadaksid oma kaameramehe kohale ja filmiksid ise. Üllataval kombel õnnestus ka professionaalsel kaameramehel ülikiiresti liikuv objekt jäädvustada.

 

Objekt oli filmilindil, nüüd jäi veel üle selgitada, millega õieti tegu on. Telekanal kutsus appi spetsialisti ja tegi päringu lennundusjärelvalvet korraldavale ametile, kuid mõistatust lahendada ei õnnestunudki. Lennundusspetsialist välistas, et tegemist võiks olla putuka või linnuga, kuid pakkus välja, et ehk on tegemist lendava prahiga. See ei tundu siiski videot vaadates väga tõenäoline ja ei seletaks seda, miks ilmub see objekt nädalas mitu korda samas kohas. Kui veel maiseid seletusi otsida, siis ehk on see mõni mudellennuk?

Vaata uudiselõiku, mida näitas ka CNN:

 

Hiljem juhtis üks huviline UFO-dest huvituva veebilehe eestvedaja tähelepanu Google’i satelliidipildile, kus samas elamupiirkonnas, mille kohal UFO pidevalt lendas, on näha valget taldrikukujulist objekti. Seos nende kahe intsidendi vahel on kahtlemata õhkõrn, kuid veider on see maas vedelev objekt tõepoolest.

Vaata objekti sellelt videolt:

 

 

Allikas: Tweak Town

Foto: youtube.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt