Tulnukate üks baasidest asub Alaska mäestikus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2013 kell 17:50Alaska mäeaheliku kohta liigub mitmeid huvitavaid jutte ja üks neist puudutab Hayesi mäge. 1997. aastal avaldas Jim Schnabel raamatu “Remote Viewers”, mis räägib sellest, kuidas USA luure kasutas 1970ndate alguses informatsiooni saamiseks n-ö kehaväliseid rändajaid ja üks nendest, Pat Price, väitis, et Hayesi mäe sees on üks suurimaid tulnukate baase Maal. Price ise suri juba 1975. aastal seletamatutel asjaoludel.

 

Mehe sõnul olid tulnukad inimeste sarnased, kuid erinesid vaid silmade, kopsude, vere ja südame poolest. Price väitis, et tulnukad suudavad mõtete abil inimesi kontrollida ja on süüdi USA ja Nõukogude liidu kosmoseaparatuuri häiretes.

Mägi oli juba varem äratanud ka USA sõjaväe tähelepanu ja FBI korjas selle paigaga seotud UFO-lugusid aastatel 1947-1950. 1947. aasta augustis olid UFO-de tunnistajaks ka kaks sõjaväe teenistuses töötavat meest, kes mõlemad esitasid selle kohta ka ametliku raporti. Raportis tõid nad välja, et lendav objekt oli ümmargune ja 60-90 sentimeetrise läbimõõduga.

Pisut pärast seda saatis FBI Alaska haru president Edgar J. Hooverile ka memo, et nad on kontakti saanud ka piloodiga, kes nägi sama paiga lähedal UFO-t ka sama aasta juulis ja pidi tegema manöövri, et mitte tundmatu objektiga kokku põrgata. Piloot oli ka baasist järgi küsinud, kas tema läheduses võib viibida teisi lennumasinaid, kuid sai eitava vastuse.

1950. nägid ka mitu mereväelast Alaska ranniku lähedal tundmatuid lendavaid objekte, kusjuures esines häireid ka radari töös.

Price on öelnud, et on veel mitu mäge, kus on tulnukate baasid. Näiteks Perdido Püreneedes, Ziel Austraalia põhjaosas ja Inyangani Zimbabwes.

Muide, kurikuulus HAARP on Hayesi mäest vaid umbes 160 kilomeetri kaugusel. Kaugel ei ole ka koht, kus asub väidetavalt maa-alune püramiid.

 

 

Allikad ja lisalugemine: ET Updates, Mysterious Universe 

Foto: panoramio.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt