Arvamus: “Tõelised sõbrad” ehk ravimifirmad ei hooli sanktsioonidest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. august 2022 kell 16:13Fotokollaaž: Дмитрий Трепольский / Pexels + Billion Photos + astrazeneca.com + Canva.com

Mäletatavasti algas 24. veebruaril 2022 masside hinnangul orgaaniline sõda kahe vaenlase vahel, kus ühel pool on Vanemaa (Ida) ja teisel pool Ukraina (mis oma läänemeelsete vaadetega ja kogu läänemaailma toetusega esindab n-ö Läänt). Paljude hinnangul on Putin maailma kõige jälgim tegelane, kes soovib ainult kurja. Teisel pool äärmuses on arvamus, et Putin hoopis sõdib n-ö New World Orderi ehk uue maailmakorra vastu ning on seega sootuks heategija. Empiirilised andmed ja tõendid aga viitavad sellele, et nii Ida kui ka Lääs esindavad lõpuks ühte ja sama (poliit)filosoofiat.

 

Peatselt pärast “sõja” algust kehtestas läänemaailm “Venemaa-vastaseid sanktsioone”, mille väidetavaks eesmärgiks oli Venemaa ja Putini nõrgestamine: kauplustest eemaldati Venemaalt pärit või Venemaaga seonduvad kaubad, Venemaalt pärit sportlased said rahvusvahelistes võistlustes osalemisekeelu ning Eestis kehtestati muu hulgas täiendavalt Lääne saktsioonidele olulised piirangud slaavi juurtega akadeemilistele ringkondadele ning üliõpilastele, näiteks Tartu ülikoolis.

Märkimisväärne on see, et Lääne sanktsioonid, mis kehtestati vastuseks “erioperatsioonile” Ukrainas, ei ole teinud lõppu Venemaa partnerlusele Big Pharmaga, mis viimased 2,5 aastat on terve maailma (nii Ida kui ka Lääne) rahvast sõna otseses mõttes terroriseerinud ja vägistanud. Tänase seisuga jätkavad Lääne ravimitootjad tegevust Venemaal, isegi kui tuhanded ettevõtted on Venemaalt lahkunud. 15. märtsil 2022 taotles R-Pharm AstraZeneca koroonaviiruse vaktsiini registreerimist Venemaal.

 

Bioturvalisuse teater: ülemaailmne reaalsus

Asjaolu, et Venemaa küüniline vaktsiinidest kasusaamine jätkub, isegi pärast seda, kui Moskva on Lääne finantssüsteemidest ja turgudest peaaegu täielikult ära lõigatud, paljastab ebamugava reaalsuse: pole pääsu “plaandeemia” tekitatud mandunud, inimvaenuliku bioturvalisuse teatri eest.

Ainus küsimus on nüüd: milline jõud võtab endale õiguse teid piinata ja süstida?

Moskvas elav Ameerika kirjanik ja ajakirjanik Riley Waggaman on teinud põhjaliku analüüsi rahusvahelist meditsiiniterrorismi edendavate ettevõtete tegutsemisest Venemaal ka “pärast sanktsioonide kehtestamist”, mida saab lugeda siit.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt