Infoleke: Soomes avaldati lepingud vaktsiinitootjatega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2021 kell 16:38Soome alternatiivmeedia portaal UMVLehti.net, mille populaarsus on tänu koroonapettusele plahvatanud, avaldas kolm salastatud lepingut ELi ja koroonavaktsiini tootjate vahel. Euroopa Komisjon on osaline mitme miljardi dollari suurustes salajastes tarnelepingutes, mis sõlmitakse Pfizeri, Moderna ja AstraZenecaga, et saada ELi liikmesriikidele testimisfaasis olevaid Covid-vaktsiine. UMV-Lehet tegi kõik kolm lepingut koos allalaadimislinkidega kõigile kättesaadavaks.

 

See infoleke sisaldab soomlasi huvitavaid Euroopa Komisjoni salajasi lepinguid Pfizeri, Moderna ja AstraZenecaga, mis kehtivad ka liikmesriikidele.

Avaldame lekkedokumendid ekspertidele läbivaatamiseks ning samas loodame, et juriidika ja meditsiini asjatundjad vaatavad need üle ja kommenteerivad avalikkusele lekkinud lepinguid, mis on Euroopa Komisjoni kaudu ka Soomele ja Eestile siduvad.

Foto: ekraanikuva

 

Kõik allalaaditavad dokumendid (PDF) on inglise keeles:

  1. Leping ELi Komisjoni ja Pfizeri vahel, vaata SIIT. 
  1. Leping ELi Komisjoni ja AstraZeneca vahel, vaata SIIT. 
  1. Leping ELi Komisjoni ja Moderna vahel, vaata SIIT.

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt