FDA on võlts organisatsioon: hoonetes pole laborante, seadmeid ja testimist ei toimu?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2024 kell 17:34Fotokollaaž: Wikimedia Commons + Canva

Katherine Watt on pidanud kirjavahetust lugejaga, kes uurib USA rahvatervist reguleerivate asutuste ajalugu. 1973. aasta eelseid kirjeid on küll keeruline leida, aga selgeks on saanud see, et nende agentuuride päritolu on üsna hämar. Miks nad valetavad oma päritolu kohta? Watt väidab, et “nad on hooldanud suurt hulka tühje büroohooneid, mis toimivad ainult postiaadressidena. Hoonetes pole laborante, puuduvad seadmed ja analüüside testimist ei toimu”.

 

Katherine Watt on abinõunik Pennsylvaniast, USA-st. Oma Substacki lehel Bailiwick News dokumenteerib ta, kuidas USA Kongress on vähemalt II maailmasõjast saadik pidanud rahva vastu sõda, võttes vastu seadusi, mis hõlbustavad nende hävitamist – seaduslikult – farmaatsiatööstuse poolt.

 

FDA kui bioloogiliste toodete reguleerija

Üks Watt’s Substacki lugejatest uurib mõnede USA rahvatervise agentuuride, sealhulgas riiklike tervishoiuinstituutide (National Institutes of Health, NIH) ja toidu-ja ravimiameti (Food and Drug Administration, FDA) 1972. aasta eelset seadusjärgset ja regulatiivset ajalugu.

Põhjus, miks 1972. aasta on asjakohane, seisneb selles, et sel aastal anti bioloogiliste toodete reguleerimine NIH Bioloogiastandardite osakonnalt üle FDA Bioloogiabüroole. “Aastal 1973 avaldas FDA föderaalregistris bioloogiliste toodete valmistamise regulatsioonide koondkogumi,” selgitas Watt.

“FDA halduseeskirjade loomist alates 1973. aastast on suhteliselt lihtne leida,” ütles ta. Seevastu enne 1973. aastat koostatu haldusreeglite leidmine on keerulisem.

Dr Mike Yeadon ütles Watti artiklit kommenteerides:

Näib, et pettus võis kesta väga pikka aega, ammu enne kui “Covidi vaktsiinid” välja toodi.

Kui Katherine Wattil on õigus, on olemas terved haldusprotsessid, mis eksisteerivad ainult paberil, kuid puuduvad töötajad, kes jälgiksid tehnilisi aspekte. Tegelikult ei ole vaktsiinide (ohut

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt