Kuningliku dünastia “Kuu laps“ on sündinud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. juuli 2013 kell 22:401

 

Rootsi alternatiivmeedia lipulaev Red Ice Creations avaldas loo Briti kuningliku beebi sünnist, lähenedes sündmusele taevakaarte pidi. Pakume osa uurija ja ajakirjaniku Henrik Palmgreni juhtimisel kokku pandud artiklist lugemiseks teilegi.

 

Sel nädalal ootasid inglased hinge kinni pidades uudist prints Williami ja hertsoginna Kate´i poisslapse ning tulevase troonipärija sünnist.

Nagu alati, kaasnevad kuningliku liikme sünniga sümbolid, tseremooniad ja rituaalid. Üks sellistest tseremooniatest on nime valimine – kuningliku lapse puhul korratakse esivanemate nimesid, kes omal ajal pikalt võimul püsisid. Äsja tehti avalikuks ka vastsündinud printsi nimi: George Alexander Louis. Briti ajaloos on valitsejanime George kandnud kuus monarhi. Viimati oli riigil George’i nime kandev kuningas aastatel 1936-1952, kui riigipeaks oli Elizabeth II isa George VI. Prints George’ist ei pruugi troonile tõustes siiski saada George VII, sest spekulatsioonide kohaselt võib hetkel troonipärilusreas esimesel kohal olev prints Charles endale selle valitsejanimeks võtta.

 

Kuu poeg

Poisslaps sündis 22. juulil 2013, täiskuu päeval. See on huvitav fakt, sest lapsukese isa, prints William, sündis suvisel pööripäeval (21. juunil 1982) ning ema Kate täieliku kuuvarjutuse ajal samal aastal (9. jaanuaril 1982). Mõnikord on neid nimetatud “pööripäeva kuningaks ja Kuu kuningannaks“.

Seega neil, kes mõtisklevad selle üle, kas prints Williami ja Kate Middletoni abielu oli saatusest määratud, võib astroloogide arvates olla õigus. Prints Williami sünd tähelepanuväärse päikesevarjutuse ajal, suvisel pööripäeval, viitab ju ka “pööripäeva kuningale“ Inglismaa müütides.

Astroloogiast on teada, et Päike on “kuningas“ ja Kuu on tema püha naiselik pool. Nende jaoks, kes elavad ekvaatorijoonest põhja pool, on talvine pööripäev aasta kõige pimedam päev ning loomult naiselik. Suvine pööripäev on aga aasta kõige valgem päev ning loomult mehelik.

 

il_570xN.185592637

 

 

Allikad: Red Ice Creations, BNS

Pildid: RIC , etsy.com

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt