Koolitüdruk avastas, et enamik USA presidente pärineb Inglismaa kuninglikust suguvõsast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. märts 2013 kell 13:10article-2183858-14638CF1000005DC-52_634x472

Uurides oma mees- ja naissoost esivanemaid, avastas 12-aastane California koolitüdruk Bridge Anne d’Avignon, et kui välja arvata üks USA president, on kõik teised Ühendriikide presidendid suguluses endise Inglismaa kuninga John Maataga: nad kõik pärinevad samast vereliinist ja neil on ühine esivanem.

 

Selle avastuse kohaselt pärineb enamik USA presidente Inglismaa kuninga John Maata suguvõsast. Kuningas John Maata (Richard Lõvisüdame (Richard I) noorem vend) andis 1215. aastal välja õigusakti Magna Carta, millega piirati Inglise monarhide absoluutset võimu. Nagu me tänaseks teame, oli tegu ainult näilise võimu piiramisega, sest ka tänapäeval kuulub võim ainult valitud seltskonnale.

George Washingtonil, Thomas Jeffersonil, William Howard Taftil ja president Barack Obamal on kõigil üks ühine esivanem – kuningas John Maata (1166-1216), kelle sugulased ja järeltulijad nad on.

 

John Maata poeg, kuningas Henry III

henry_iii_plantagenet_king_of_england 

obamarelated

 

Californiast pärit 12-aastane Bridge Anne d’Avignon uuris läbi üle 500 000 nime, mille tulemusena sündis suurim kunagi valminud sugupuu USA presidentidest. Ainukesena ei ole samast sugupuust pärit 8. USA president Martin Van Buren (ametiaeg 1837–1841).

7. klassi õpilane Bridge Anne d’Avignon hakkas esialgu uurima omaenda pere sugupuud, mille käigus koorus välja midagi sootuks põnevamat. Seni olid uurijad viinud omavahel kokku vaid 22 presidendi pered, sest nad keskendusid ainult meespoole vereliinile, kuid Bridge Anne hakkas uurima ka naisliini. Teismeline tüdruk avastas muu hulgas, et ka tema ise on Barack Obama sugulane 18. põlvest.

 

IMG_7123

 

Vereliinidesse on süvenenud ka mitmed maavälise elu ja inimeste seoseid kaardistavad uurijad, kes on veendunud, et presidendid ja kuningad ehk Globaalne Eliit pärineb annunak-tulnukate rassist. Lihtsustatult öelduna aretasid tulnukad uurijate arvates välja tänapäeva Homo sapiens’i ning panid enda huvides inimesi valitsema ühest ja samast vereliinist pärineva seltskonna.

 

Allikas: Daily Mail

Vaata lähemalt videotest: video 1, video 2

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt