Teleteater: Toomas Hendrik Ilves teab detailselt, kuhu Ukrainas Venemaa rünnata plaanib

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2022 kell 15:41Fotokollaaž: ekraanikuvad + Canva.com

Käpiknukuna aastaid tagasi Eestis presidenti mänginud Toomas Hendrik Ilves (THI) on taas rambivalgusse astunud ja teatas eile MSNBC otsesaates, et tema teab, kuhu plaanib Venemaa paari nädala jooksul Ukrainas rünnata. Paneb imestama, kuidas USA-s lektorina töötav kikilipsuga mehikene selliseid asju teada võib, eriti veel olukorras, kus sama tegelane pole suutnud kahe aasta jooksul läbi hammustada, et koroona on pettus. Siit saab järeldada kahte varianti: THI on kas idioot või on idioodid need, kes tema juttu usuvad. Loomulikult on olemas ka kolmas versioon ehk elevant elutoas: kõiki riike juhitakse ühest ja samas kohast ning kõik riigid alluvad lõpuks ühisele jõule – kogu geopoliitika on 100% farss ja kokkumäng. Kuna koroonapettus on ilmselgemast selgem, siis nüüd ongi vaja masside tähelepanu mujale juhtida.

 

Varem 9/11 terrorirünnakute pettust Eesti rahvale pähe määrida aidanud hipster on kogu oma karjääri ajal olnud selgrootu yes-man, kes mõtleb täpselt nii, nagu ametlik narratiiv ette näeb. Möödunud aastal sepitses THI plaani, kuidas viia olematu pandeemia ettekäändel Eestis läbi kiirkorras vaktsineerimine nagu Iisraelis. Kuidas on võimalik, et sellist soga suust välja ajav tüüp teab, millised on Venemaa detailsed plaanid?

 

 

MSNBC vahendab, et Eestis on väidetavalt olemas mingisugune salateenistus, mis on võrdväärne USA CIA-ga ning sellel on teateid, et “Venemaa relvajõud on valmis Ukrainat ründama veebruari teises pooles”. Huvitav, kas nad said sellised teadmised Reutersist?

Foto: MSNBC ekraanikuva

Siin kaardil on näha Venemaa salaluure detailset plaani sihtmärkidest Ukrainas. Tegemist on niivõrd salajase raporti infoga, et seda kajastab lausa MSNBC, kes omakorda saab info THI-lt, kes pole olnud suuteline aru saama, et näiteks koroona ja 9/11 on pettus.

MSNBC andmetel on Venemaal ka teiste riikide ründamiseks olemas sellised detailsed kaardid.

 

THI selgitab, et nad on seda raportit koostanud 10 aastat ja kõik oma avastused läbipaistvuse eesmärgil avaldanud. “Pole mõtet sellist infot ainult endale hoida. Eesmärk on see info avalikustada, et inimesed teaksid, mis suunas asjad liiguvad.”

Selge, THI, me saame aru, et koroonapettusest on vaja tähelepanu eemale juhtida ning uus kuum teema on Venemaa ja Lääne vaheline sõda. Oo, kui põnev, sellist stsenaariumi polegi varem kuulnud.

Unustame siis täielikult ära, et nii USA kui ka Venemaa, lisaks ka Eesti ja praktiliselt kõik riigid terves maailmas üheskoos määrisid oma rahvale koroonapettuse pähe. Unustame selle fakti täielikult ära ja teeme näo, et nüüd järsku täiesti lambist on Venemaa ja USA kaks erinevat jõudu ja vaenlast?

Unustame täielikult ära, et USA ja Venemaa üheskoos mängivad kokku Apollo Kuu missioonide ja kosmosepettusega ning unustame veel ära, et nii Venemaa kui ka USA teevad näo, et 9/11 terrorirünnakud olid päris, mis sellest, et isegi tädi Maali teab, et see oli sisetöö. Teeme nii, eks, THI?

THI selgitab, et Venemaa tüüpiliseks plaaniks on lavastada rünnak enda sihtmärkide vastu, et siis sellisel ettekäändel alustada sõda vaenlase vastu.

Kulla THI, n-ö false-flag ründamine on ka USA pärusmaa. Kui päris aus olla, siis ma ei tea mitte ühtegi geopoliitilist intsidenti, mis ei oleks libaoperatsioonist alguse saanud.

Kas teil midagi põnevamat pole välja pakkuda vä? Mul hakkab igav nii. Seda Ida ja Lääne konflikti kaarti olete te nämmutanud aastakümneid!

Nagu päriselt ka uuesti see sama jama?

Tehke vahelduseks näiteks liba tulnukateinvasioon!

Mida te meile, kes me teie mängust läbi näeme, mida te meile närvikõdiks ette söödate?

Kas te mind ei taha oma ridadesse värvata?

Mul on palju lahedaid ideid. 🙂

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt