David Icke: kurjus kontrollib mõlemat poolt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. veebruar 2023 kell 14:00Foto: ekraanikuva

Vandenõude uurija ja kirjanik David Icke räägib, et kuigi meedia ja valitsused läänemaailmas ütlevad sulle, kummale poole astuda sõjas Venemaa ja Ukraina vahel, siis tegelikult käib sõda Lääne ja Venemaa vahel Ukraina kaudu. Icke ütleb, et tõde on see, et kurjus kontrollib mõlemat poolt.

 

David Icke:

Daily Mail kirjutab, et lääs ühineb vabaduse kaitsmiseks. Palun väga vabandust, aga vabadust on meilt ära võetud viimased kolm aastat. Peavoolumeedia ei kajasta seda, et Zelenksõi on diktaator, kes eemaldas opositsioonierakonnad ja opositsioonilise meedia ning on ära keelanud ka mõne religioosse jumalateenistuse. Mida see ütleb “vabaduse” kaitsmise kohta? Tõde on see, et need, kes kontrollivad läänt ja need, kes kontrollivad ida, on mõlemad võrdselt kurjad ja neid juhib lõppkokkuvõttes sama jõud.

Vaata videot:

Ma olen aastaid ennustanud, et Ukrainat hakatakse kasutama sõjaks, mis lõpuks puhkeb avatud konfliktiks Lääne ning Venemaa ja Hiina vahel. Me teame, et George Soros kutsus NATO-t juba aastal 1993 oma New World Orderi artiklis üles kasutama Ida-Euroopa sõdureid, et vähendada NATO kaotusi. Ta kutsus üles kasutama idaeurooplasi sisuliselt NATO relvadega relvastatud kahurilihana. Ja ennustus on väga asjakohane, arvestades seda, kuidas Ukraina sõda on arenenud vastavalt stsenaariumile, millest ta teadis.

Ta kirjeldab ka, kuidas idaeurooplasi saaks kasutada tulevastes konfliktides tööjõuna, et vähendada surmajuhtumite arvu lääneriikides, mida Lääs erinevalt Ida-Euroopast Sorose väitel poliitiliselt ei tolereeriks. Kas see on siis Ukraina rahva kaitsmine?

 

Lääs Venemaa ja Hiina vastu

Ma olen rääkinud 1990-ndatest alates, et eesmärgiks on, et kolmas maailmasõda hõlmaks Venemaad ja Hiinat lääne vastu. Okeaania versus Euraasia. Jah, “1984” stsenaarium.

Kui Zelenskõi nõudis eelmise aasta detsembris erikohtu moodustamist, ütles ta, et ilma õigluseta ei saa olla rahu. Reaalsus on see, et sõda on suurim ülekohus, mida siin maa peal kannatatakse, ja liiga paljud teevad kõvasti tööd selle ülekohtu suurendamiseks.

Zelenskõi peaks istuma läbirääkimiste laua taga, kuid selle asemel tuuritab mööda maailma, müües oma igavest sõda. Viimase 25 aasta jooksul on imperialistlikud jõud korraldanud agressioonisõdu Jugoslaavia, Afganistani, Iraagi, Süüria ja Jeemeni vastu. Nad on tapnud miljoneid inimesi ja veel miljoneid on ümberasustatud. NATO liikmed ei ole nende kuritegude eest kunagi kohtu ette jõudnud.

Loomulikult tuleks ka Venemaa vastutusele võtta mis tahes kuritegude eest, mida ta toime paneb, kuid nimekiri on pikk. Kui me tegelikult õiglusest hoolime, lõpetame siis vastandumise ja silmakirjatsemise ning asume tegeliku rahuvalvetöö juurde.

Miks seda siis ei juhtu? Miks ei taotle erinevad riigid või valitsused konflikti lõpetamist rahumeelsete ja kokkulepitud läbirääkimiste teel? Sest see ei ole ülemaailmne eesmärk. Kultuskorporatsioonid teenivad verist varandust. Sellega on seotud ka sellised ettevõtted nagu BlackRock, JP Morgan, Goldman Sachs, (Elon) Muski StarLinki satelliidid. Ja muidugi, relvatööstus, Zelenskõi tänas neid kõiki möödunud nädalal toetuse eest ja rääkis neile veelgi suuremast rikkusest, mida nad saavad sõja jätkudes teenida. Seda arvavad nad teist, ukrainlased.

 

Zelenskõi:

“On ilmne, et Ameerika ärist võib saada vedur, mis taas maailma majanduskasvu edasi lükkab. Oleme juba suutnud tähelepanu äratada ja teha koostööd selliste rahvusvahelise finants- ja investeerimismaailma hiiglastega nagu BlackRock, JP Morgan ja Goldman Sachs. Sellised Ameerika kaubamärgid nagu StarLink või Westinghouse on juba saanud osaks meie Ukraina teest. Teie suurepärased kaitsesüsteemid nagu Highmark või Bradleys ühendavad juba meie vabaduse ajaloo teie ettevõtetega. Ootame patrioote. Me jälgime Abrahmsi tähelepanelikult. Selliseid näiteid on võimalik tuua tuhandeid ja Ukrainaga koostööd tehes võib igaüks saada suureks äriks.”

 

David Icke:

Kus on kogu maailmas protestid Ukrainas toimuva vastu, kuna selle riigi inimesed kannatavad kultusliku tegevuskava tagajärgede all, mille eesmärk on viia lääs ja ida omavahel konflikti, nagu nad juba praegu on Ukraina sõja kaudu?

Kas mäletate, millal on nn vasakpoolsed poliitikas olnud sõja vastu?

CIA direktor William Burns tegi jaanuaris salajase reisi Ukraina pealinna, et anda president Zelenskõile isiklik briifing selle kohta, mida võib oodata Venemaa sõjalisest strateegiast ja Putini tõenäolisest sõjanägemusest eelseisvatel nädalatel ja kuudel. Zelenskõi on Ukraina oligarhide kontrolli all, nende oligarhide, kellega oli seotud USA presidendi Joe Bideni poeg Hunter Biden. Ja Zelenskõid kontrollib USA ja lõpuks kontrollib neid kõiki see globaalne kultus, mis tahab sõda. Nii et nad teevad seda, mida neil kästakse tega. Me ei tohi lasta neil seda teha.

Venemaad saab Süüriat toetades Lähis-Ida konflikti kaasa tõmmata, sest Süüria hävitamine on osa ISISe ja Ameerika tegevuskavast. Samuti on tegevuskavas Iraani hävitamine. Nii et kui Venemaa toetaks Iraani ja sama juhtuks Hiinaga, siis on selgelt näha, kuidas mängus olevaid nuppe liigutatakse, et luua stsenaarium, millest ma olen rääkinud aastakümneid.

Ja see oleks osa sellest kavast, mille nimel nad on kogu maailma valitsuse, Maailma Keskpanga, maailma armee, maailma valuuta ja planeedi tsentraliseeritud kontrolli nimel töötanud. Ja praeguste sündmustega on väga lihtne näha, kuidas kõik selles suunas liigub.

Inimesed peavad mõistma, on et see nn suur lähtestamine on palju suurem, kui see isegi näib olevat. Ja see hõlmab inimühiskonna massilist ümberkujundamist. Ja teel selleni on plaanitud see Ida-Lääne konflikt. Võiksite nüüd arvata, et kui inimesed Ukraina rahvast tõeliselt hoolivad, siis nad sunnivad kõiki neid poliitikuid ja kurjategijaid rahukõnelustele, et see õudusunenägu lõpetada.

 

Allikas: banned.video

Loe ka: Admiral Rob Bauer: “NATO on valmis otseseks vastasseisuks Venemaaga”

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt