Telegrami uudised (20/22): Hando Tõnumaa avalik kiri koroonasõltlastele, WHO pandeemialeping ja ahvirõugete läbimäng 2021. aastal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. mai 2022 kell 9:56Foto: kollaaž / Canva.com

Teie ees on lühiülevaade tähtsamatest uudistest Telegram.ee veergudel käesoleva aasta 20. nädalast ehk 16.-22. mai. Telegrami juht Hando Tõnumaa avaldas pöördumise koroonakriisi vastutavatele isikutele, aina enam saab tähelepanu riikide võimu vähendav WHO nn pandeemialeping ning ahvirõugete teemaline õppus maailma niiditõmbajate osavõtmisel 2021. aastal.

 

Vaata lähemalt:

 

1

https://www.telegram.ee/eesti/hando-tonumaa-avalik-kiri-koroonakriisi-vastutavatele-isikutele-kuhu-edasi

Hando Tõnumaa avalik kiri koroonakriisi vastutavatele isikutele: Kuhu edasi?

Meie kohustus vastutavate kodanikena on teha kõik, et viimase kahe aasta meditsiiniterrorism ei saaks enam mitte kunagi korduda. Me ei saa koroonapettust vaiba alla pühkida ja teha nägu, nagu viimased kaks aastat ei oleks Eestis toimunud diktatuuri kehtestamist, majanduse sihilikku kokku kukutamist, põhiseadusega vastuolus olevate inimkatsete tegemist rahva peal vaktsiinide ja orjamaskide nõudmisega ning üleüldist survestamist, segregeerimist, hirmutamist jne.

Nüüd on aeg koostada nimekiri Eesti isikutest, kes toetasid oma sõna, teo või tegemata jätmistega Eestis ja mujal maailmas lukustusi, Covid korraldusi ja inimsusevastaseid kuritegusid ja nende toimepanijaid.

Ootame teie ettepanekuid aadressil hando@telegram.ee.

 

2

https://www.telegram.ee/nwo/rahvusvaheline-pandeemialeping-usa-soovib-tugevdada-who-kontrolli-riikide-ule

Rahvusvaheline pandeemialeping: USA soovib tugevdada WHO kontrolli rahvusriikide üle

Peaaegu et märkamatult peavad EL, G7 ja WHO läbirääkimisi lepingu üle, mida hakatakse tulevaste pandeemiate korral kasutama rahvusvaheliseks juhtimiseks. Ameeriklaste soovi kohaselt tuleks Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) positsiooni rahvusriikidega võrreldes oluliselt tugevdada. Need, kes kaasa ei mängi, hakkavad “klistiiri” saama. Kas tõesti annavad riigid tervisealase otsustusõiguse WHO-le üle?

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/laas-vottis-covid-19-lukustamise-poliitika-ule-hiina-autoritaarsest-poliitikast

Lääs võttis Covid-19 lukustamise meetmed üle Hiina autoritaarsest poliitikast

Veel mõni aeg tagasi pilgati, halvustati ja tsenseeriti neid, kes võtsid sõna rangete Covidi liikumispiirangute vastu. Nüüdseks on selge, et inimeste kojusulgemine, liikumise piiramine ja majanduse halvamine ei suutnud aeglustada koroona. Ent tõe tunnistamine rikuks demokraatlike mõttekodade maine.

Nimelt jäid alates 2020. aasta sügisest, kui päevavalgele hakkas tulema rohkem teavet Hiina Kommunistliku Partei liikumispiirangute propagandakampaania kohta, mõttekojad ja desinformatsiooniteadlased, kes algselt toetasid liikumispiiranguid, sellel teemal suures osas vait. Mõned neist väidavad endiselt, et see oli õige valik, arvestades seda, mida nad tol ajal teadsid, aga sõnavad vaikselt, et seda ei tohiks uuesti teha. Siiski keelduvad nad osalemast põhjalikumas arutelus või analüüsis nende hävitavate poliitikate päritolu üle. Selle põhjus on just täpselt nii lihtne, nagu pealtnäha tundub: nad päästavad oma mainet.

 

4

https://www.telegram.ee/nwo/kontrolluhiskonna-loomine-zelenskoi-klitskod-ja-hiina-juhtraud-wef-i-tippkohtumisel

Kontrollühiskonna loomine: Zelenskõi, Klitškod ja Hiina juhtraud WEF-i tippkohtumisel

Aasta alguses lükati edasi Suure Lähtestamise arhitekti Klaus Schwabi traditsiooniline Maailma Majandusfoorumi (WEF) Davosi tippkohtumine. Nüüd on aeg käes: pühapäevast neljapäevani (22.–26. mai) toimub taas kõige olulisem globalistide kohtumine hübriidversioonis. Teemad ulatuvad taas digitaalse võrgustiku loomisest “neljanda tööstusrevolutsiooni” ja maailma ümberstruktureerimiseni jätkusuutlikkuse ja olematu “pandeemia” sildi all. Seekord on teemaks ka Ukraina kriis. Sündmusest võtavad osa näiteks Ukraina näitlejast president Volodõmõr Zelenskõi ja vennad Klitškod. Eraldi teemaks on ka Hiina näitel ülemaailmse kontrollühiskonna loomine “Agenda 2030” sildi all.

Teatavasti läheb kohtumisele ka Eesti president Alar Karis, kes esineb kolmapäeval 25. mail arutelus “Euroopa Liidu naaberpartnerluse ümbermõtestamine”, milles peetakse aru Venemaa sõjakuse ja Euroopa Liidu laienemise teemal.

Tähtsad otsused tehakse Davosis igal aastal suletud uste taga tagaruumis. Sellegipoolest teeb WEF ka tohutut suhtekorraldustööd, et demonstreerida oma plaanide kahjutust. Ega asjata pole selle aasta motoks “Koos töötades, usaldust taastades”. Kuidas sulle tundub, kas Maailma Majandusfoorumil toimuv tekitab usaldust riigijuhtide vastu?

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/who-ja-bm-gatesi-fond-mangisid-ahvirougete-pandeemia-stsenaariumi-labi-juba-2021-aastal

WHO ja Bill & Melinda Gatesi fond mängisid ahvirõugete pandeemia stsenaariumi läbi juba 2021. aastal

Müncheni julgeolekukonverents ja rühm nimega Nuclear Threat Initiative (NTI) viisid 2021. aasta märtsis läbi pandeemiaõppuse, milles mängiti läbi maailmat tabava ahvirõugete puhangu stsenaarium.

Üritusel osalesid Maailma Terviseorganisatsioon, Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus, nii Hiina kui ka Ameerika Haiguste Ennetamise ja Tõrje Keskused ning teised suuremad organisatsioonid.

Õppuse jaoks valminud hirmutavas videos kirjeldab uudiste reporter ahvirõugete viirust, mis on loodud vaktsiinivastaste bioterroristide poolt.

  1. aastal toimunud pandeemiaõppuse stsenaariumi kohaselt avastati esimene ahvirõugete juhtum 15. mail 2022.

Ning nüüd siis kinnitas WHO esimesed ahvirõugete juhtumid 13. ja 15. mail 2022… Puhas kokkusattumus?

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/videod-ulemaailmsed-protestid-who-terviseterrorismi-vastu

Ülemaailmsed protestid WHO terviseterrorismi vastu

Kuigi paljud arvavad, et koroonapettus on möödas, siis reaalsus on sootuks teine. Globalistide organiseeritud Ukraina sõja varjus käib endiselt enneolematu inimõiguste piiramine ja ülemaailmse tervisediktatuuri kehtestamine: Kanadas püsib protest vaatamata riiklikule järelevalvele, samas kui Austraalia valimiste nädalavahetus oli kuum. Ametist lahkuv peaminister Scott Morrison tunnistas pärast kaks aastat kestnud koroonapettust, et mitte kõik, kes surid koroonaga, ei surnud ka koroonasse“Sagenenud surmajuhtumitel võivad olla ka muud põhjused,” ütles Scott paar päeva enne valimiste lõppu.

Tuhanded inimesed demonstreerisid Suurbritannias vaktsineerimistunnistuste vastu ja lisaks nõuavad britid WHO pandeemialepingu referendumit. Meelt avaldati näiteks ka Taanis, Itaalias ja Prantsusmaal.

Hiina on endiselt mõistatus, mis on mähitud saladuseloori – kuid teada on, et inimesed püüavad üle-võlli piirangutega Shangaist põgeneda. Rahutused haaravad endiselt Sri Lankat ja nüüd ka Sudaani.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt