Terroristid tänavusel Davosi kogunemisel: päevakavas on luua “uus maailmakord”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. jaanuar 2023 kell 17:24Möödunud nädalal Davosis alanud terrorismivõrgustiku Maailma Majandusfoorum (WEF, World Economic Forum) iga-aastasel koosviibimisel teatas üks kõneleja sõnaselgelt, et eesmärgiks on luua „uus maailmakord“, mis tähendab, et järjekordne „lamemaalaste“ vandenõuteooria on osutunud tõeks. Uus maailmakord tähendab, et väike käputäis valimata tegelasi otsustavad, kuidas peab oma elu elama ülejäänud inimkond. Kogu WEF-i sündmus ja seal kõnelevad tegelased meenutavad James Bondi kuldajastu filmide süžeed, kus veidrate nimede ja nägudega psühhopaadid üritavad maailma vallutada „kõigi heaolu hüvanguks“.

 

Omamoodi irooniline on see, et Maailma Majandusfoorumil on sadu “akrediteeritud” ajakirjanikke – suurimad uudismajad CNN-ist New York Timesini. Kuid peate mõistma, et nad kõik on seal WEF-i liikmetena, mitte selleks, et WEF-i vastutusele võtta koroonapettuse organiseerimise ja enneolematu tsensuuri ning diktatuuri kehtestamise pärast. Kuigi mitte mingit pandeemiat pole kunagi olnud, aga just vaktsiinide tõttu näeme rekordarvu surmajuhtumeid ja vaktsiinikahjustusi, üritavad WEF ja sinna akrediteeritud ajakirjanikud-„uudisteportaalid“ jätta muljet, nagu vaktsiine oleks olnud liiga vähe ning peagi tuleb uus pandeemia. Sama hästi võiksid nad väita, et roosad elevandid lendavad ümber maakera ning kõik, kes seda ei usu, tuleb panna koonduslaagritesse.

 

Toome välja mõned huvitavamad terroristide sõnavõtud tänavusest Davosist. Esmalt aga mainime ära, et „planeedi päästmise nimel“ CO2 maksu nõudvad terroristid (moraalsed autoriteedid) ise tulevad Davosi eralennukitega ning veedavad õhtud prostituutide seltsis, kes kasseerivad ca 2500 dollarit öö kohta, vahendavad NY Post ja Daily Mail.

 

Siia lähevad teie maksud. Prostituudid lähevad sinna, kus on rikkad inimesed.

 

 

Päevakavas on luua „uus maailmakord“

Sellised märkused tegi iga-aastasel elitaarsel vestlusel Pakistani välisminister Bilawal Bhutto Zardari.

“Siin WEF-is… on palju arutelusid selle üle, milline saab olema uus maailmakord… kuidas me töötame selle uue normatiivse rahvusvahelise korra nimel, mis võimaldab meil tsiviliseeritud maailmana käsitleda meie erimeelsusi ja vaidlusi,” ütles Zardari.

Allikas: Twitter

 

“Ma usun, et praegu elame nii üliparteilisel, hüperpolariseeritud ajal, et me ei suuda täna seda uut Helsingit moodustada, kuid edasi minnes… peame kujundama ja parandama oma normatiivset ja rahvusvahelist institutsioonilist korda rahvusvaheliselt, et saaksime nende kaebustega tegeleda,” lisas ta.

“Loodan, et seekord, kui me seda uut maailmakorda või uutel reeglitel põhinevat korda ehitame, on globaalse lõuna ja arengumaade hääl kaasatud,” ütles Zardari.

 

Teine esineja kurtis riikide üle, kes hindavad oma suveräänsust “maailmakorra” huvidest rohkem.

 

Allikas: Twitter

Vanameedia käsitleb “uut maailmakorda” endiselt kui vandenõuteooriat, mida pole olemas, välja arvatud juhul, kui tegelikud globalistid seda väljendit kasutavad, mille puhul see on olemas ja on hea.

 

Kuidas näeb elu välja uue maailmakorra all?

Me ei pea tegema lihtsalt oletusi, paljud teised Davosis kohalviibijad on selgesõnaliselt kirjeldanud, kuidas see avaldub.

Niinimetatud 15 minuti linnad, mis näevad välja nagu vanglad.

Allikas: Twitter

 

Eraauto omamise lõpp

Allikas: Twitter

 

Implanteeritud ajukiibid

Allikas: Twitter

 

Digitaalne andmebaas, mille abil saab jälgida, kes on vaktsineeritud ja kes mitte:

Allikas: Twitter

Tony Blair kutsub üles looma “digitaalseid infrastruktuure”, et jälgida, kes on vaktsineeritud ja kes ei poolda Klaus Schwabi maailma majandusfoorumil “tulevaid vaktsiine”.

Allikas: Twitter

 

Moderna tegevjuht Stéphane Bancel, kes esines WEF 23 Davosis, kritiseerib riike, kus oli COVID-19 vaktsiinitoodete üle teaduslik, poliitiline ja avalik debatt, öeldes, et selline diskursus tõi kaasa madalama vaktsineerimismäära. Bancel on eriti kriitiline sotsiaalmeedia arutelude suhtes.

Allikas: Twitter

 

Uus “COVID-i mastaabis” plaandeemia. WEF ennustab, et järgmise 15 aasta jooksul tekib uus COVID-i sugune probleem.

 

Allikas: Twitter

 

Sellise “desinformatsiooni” mahasurumine, mis takistab inimestel vaktsiine võtmast.

Allikas: Twitter

 

Sõnavabaduse lõpp

“Ebaseaduslik vihakõne, mida te peagi ka USA-s kogete. Arvan, et meil on selle kriminaalõiguses mõjuv põhjus.”

Allikas: Twitter

 

LGBT kultuuri õõnestustöö

WEF LGBTQI+ paneel arutab kultuuri õõnestamist LGBTQ tegevuskavaga meedia, meelelahutuse ja väitega, et “oleme Hollywoodiga selles küsimuses väga tihedat koostööd teinud”.

Allikas: Twitter

 

Üks maailmareligioon, mis põhineb keskkonnakaitsel. Keskkonnahüsteeria kiirendamine, et haarata rohkem võimu ja vähendada elatustaset.

“Meie usuliidrid teavad, et see kriis on palju enamat kui füüsiline… Meil on inimestena sügavalt haavatud vaim…” – WEF-i kloun, kes teeb lobitööd maailma ühtse religiooni nimel.

Allikas: Twitter

 

Katastroofiline kübersündmus järgmise [mõne] aasta jooksul,” ütleb WEF-i direktor Jeremy Jurgens:

Allikas: Twitter

 

Elon Musk säutsus hiljuti, et “WEF on muutumas üha enam valimata maailmavalitsuseks, mida inimesed pole kunagi palunud ega taha”. Näib, et Davosi globalistid pole memot kätte saanud.

 

Inimesed peavad mõistma järgmisi punkte ja ärkama 😊

  1. WEF-i ei vali rahvas – seega pole neil rahvale midagi öelda.
  2. Kui kutsutakse osalema riikide presidente või muid poliitikuid, on need poliitikud AINULT rahva esindajad, seega peavad inimesed olema kõigega 100% kursis.
  3. WEF võib eksisteerida, pole probleemi, AGA UUS on see, et see taandatakse vaid ühele arvamusele paljudest arvamustest ja WEF-il ei ole VIP-staatust.

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt