Uus põnev teema Mandela efekti teoorias: küsimus James Bondi fännidele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. juuli 2017 kell 15:19Kui hästi Sina mäletad filmi “Moonraker” (Kuurakett) Roger Moore’iga peaosas aastast 1979? Selles filmis on Bondi üheks vaenlaseks hiiglasemõõtu raudhammastega monstrum, kurikael Jaws. On sul meeles stseen, kus Jaws tutvus blondi neiuga nimega Dolly? Kas valges kleidis näitsikul olid suus breketid tol hetkel kui nad omavahel tutvusid ja üksteisele naeratasid esimest korda või mitte?

 

Selle stseeni tõttu on Mandela-efekti-maailmas tekkinud korralik vaidlus. Nimelt on paljud Bondi fännid veendunud, et neiul tõepoolest olid suus hambarauad ja kogu stseeni tegigi naljakaks seik, et raudhammas endale breketitega pruudi leidis. Kui seda filmi täna aga vaadata, siis me näeme, et neiul hambaraudasid ei ole.

Mandela efekti all peetakse silmas nähtust, kus inimesed mäletavad üht aga reaalsus oleks justkui midagi muud. Kas tegu on väärmälestustega või on tegemist millegi üleloomulikuga ning keegi reaalselt muudab meie reaalsust? Või eksisteerivad korraga erinevad ajaliinid?

Maailma vanimal James Bondile pühendatud veebilehel www.universalexports.net seisab “Kuuraketi” tegelaste juures kirjas, et Dolly oli Jawsi tüdruksõber, blondide hobusepatsidega ja prillidega tüdruk, kellel olid suus breketid.

 

 

Lisaks on kasutanud Sampo pank Soomes oma Visa-kaardi reklaamvideos Jaws’i kehastanud näitlejat Rihcard Kieli, kellele naeratab poe kassapidaja, kellel samuti on breketid.

 

Twitteris esitatud küsimusele “Milline faktor Dollys köitis kõige enam Jawsi nende esimesel kohtumisel?” vastasid ligi pooled: “breketid”.

 

pilt5

Kuidas sina seda stseeni mäletad? Jäta oma arvamus kommentaariumisse.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid teksti sees

Fotod: ekraanikuvad

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt