Video: kuidas koomik Jimmy Dore propagandamaatriksist välja murdis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2023 kell 18:12Foto: Jimmy Dove / ekraanikuva

USA koomik Jimmy Dore langes esialgu propagandamasina lõksu ja uskus, et COVID-i süstid on hea strateegia – ta vaktsineeris ennast ja kannatas tõsiste kõrvaltoimete all. Omal nahal saadud kogemuse kaudu liitis ta kaks ja kaks kokku ning mõistis, et teda on petetud: see süst polnud kaugeltki nii ohutu (ega tõhus), kui väideti. Nüüd lahkab ta propagandanarratiive ja hoiatab võimulolijate korruptsiooni eest. Artikli lõpust saad Dore’i seisukohti vaadata-kuulata video vahendusel.

 

„Ma olin propagandast läbi imbunud,“ ütleb ta. „Mul on luuhaigus, mida pean iga päev ravima, nii et ma kartsin. Kõlama jäi, et kui teil on COVID, siis leiab see kindlasti üles kõige haavatavamad, nakatab ja tapab nad. Niisiis, ma olin veendunud, et kui ma selle saan, tungib see otse mu luudesse ja tapab mind.

Ma kartsin surma. Niisiis, ma teadsin, et ainus väljapääs on vaktsiin. Ma ei uurinud rohkemat. Teadsin, et võtan seda niikuinii, kuna mõlemad mu arstid olid käskinud mul seda võtta, sest nad ei teadnud teist võimalust. Keegi meist ei teadnud sel ajal, et seda teavet varjatakse meie eest. Ma ei teadnud seda. Seda ei teadnud ka minu arstid. 

Tol ajal me ei teadnud, et on teisi arste, kellel on teistsugune narratiiv. Ma ei teadnud Great Barringtoni deklaratsioonist. Ma ei teadnud, et on olemas juhtivaid teadlasi ja arste, kellel on teistsugune arvamus. Ma ei teadnud, kes on kurjategija dr Fauci. Ma ei teadnud, et ta tegi seda sama aidsi-kriisis.

Niisiis, tegin vaktsiini, jäin haigeks ja ei taastunud sellest. See oli lihtsalt jube kõrvaltoime. Mul oli vererõhk 180/120. Mul oleks võinud olla insult igal hetkel. Mul oli närvivalu, närvikahjustus. Mul diagnoositi kuklaluu neuralgia, /…/ see on kõige õelam jäik kael, mis teil kunagi elus on olnud.

Mul oli liigesevalu, kurnatus, õhupuudus. Need kestsid mitu kuud. Õnneks [leidsin arstid], kes olid vaktsiini poolt vigastatud inimeste ravimisel esirinnas … ja neil oli oma teooria. Minu arst oli dr [Ram] Yogendra. Ta töötas koos [dr] Bruce Pattersoniga ja nad olid seisukohal, et vaktsiini kõrvaltoimed olid samasugused nagu nn pika COVIDi korral.

Nad tegid spetsiaalse vereanalüüsi. Arst näitas mulle mu bioloogilisi markereid ja ütles: „Teil on sümptomid, nagu teil oleks pikk COVID, kuid teil pole kunagi COVID-it olnud. Niisiis, te saite selle selle vaktsiinist… Nad andsid mulle fluvoksamiini, asitromütsiini ja ivermektiini. Ja kui ta mulle ivermektiini andis, olin ma hämmingus: „Ma arvasin, et see on see hobusete ravim.“

Siis selgitati mulle, et meile valetatakse skaalal, millest meie mõistus aru ei saa. See, et ivermektiin pole mitte ainult ohtlik, see pole mitte ainult loomadele, see on inimravim. Tegelikult võitis see Nobeli inimmeditsiini auhinna ja see on Maailma Terviseorganisatsiooni oluliste ravimite nimekirjas, seda on välja kirjutatud miljardeid kordi ja see on päästnud miljardeid elusid ning on vähem mürgine kui Tylenol.

Ma küsisin: „Kas sa teed nalja?“ Ja ta ütles: „Jimmy, enne COVIDit kaaluti vähi raviks ivermektiini. Seda peeti imeravimiks. Ja põhjus, miks nad selle kohta nüüd valetavad, et kui ivermektiin ravib COVID-i, ei saa nad nende vaktsiinide jaoks erakorralist kasutusluba…

Nii et see tuli nagu külm dušš: „Oh issand, nad valetavad selle kohta. See on lihtsalt suur rahategemise skeem …“

 

Kõik need valed

 Nagu Dore lõpuks aru sai, valetas ametlik narratiiv mitte ainult ivermektiini, vaid ka hüdroksüklorokviini ja varajase ravi kohta. Nad valetasid karjaimmuunsuse ja loomuliku immuunsuse kohta. Nad valetasid maskide kohta. Nad valetasid, kui ütlesid, et COVIDi süst takistab haiguse edasikandumist ja võib nn pandeemia lõpetada. Nad valetasid süstide ohutuse ja ka viiruse enda … kohta.

Nüüd m

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt