VIDEO: Dr Mercola Google’ist kui Suure Lähtestamise kanalist ja desinformatsiooni pettusest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. märts 2023 kell 13:59Foto: ekraanikuva

2020. aasta juunis kutsus Walesi prints Charles üles nägema pandeemiat võimalusena maailmamajanduse suureks lähtestamiseks. ”Meil on uskumatu võimalus luua täiesti uusi jätkusuutlikke tööstusharusid,” ütles Charles ning lisas, et ”nüüd on aeg tegutseda.” Maailma Majandusfoorumi (WEF) juht Klaus Schwab selgitas suure lähtestamise ideed oma artiklis: ”Pandeemia kujutab endast haruldast, kuigi kitsast võimalust peegeldada, ümber kujundada ja lähtestada meie maailma, et luua tervislikum, õiglasem ja jõukam tulevik.” Me oleme näinud tehnokraatliku juhtimissüsteemi ja suure lähtestamise tegevuskavaga kaasnevaid skeeme nagu vaktsiinipassid, digitaalne identiteet ja keskpanga digitaalsed valuutad (CBDC), mida kasutatakse pigem inimeste kontrollimiseks. Dr Mercola võtab olukorra kokku ja pakub omad lahendused.

 

Great Reseti podcast’is ja 280-leheküljelises raamatus räägib Schwab ”rikkusemaksust” ja fossiilkütuste toetamise lõpetamisest. Tema plaan hõlmab tehnoloogiat, kliimamuutusi, töö tulevikku, rahvusvahelist julgeolekut ja muid teemasid. Selle narratiivi udusus on toonud plaanile järgijaid suure lähtestamise aktivistidena, korraldatakse erinevaid geopoliitilisi kampaaniaid ning tutvustatakse tehnokraatide lahendusi.

Jaanuaris 2021 tehtud videos tunnistas WEF, et suure lähtestamise sõnumid ei läinud päris plaanipäraselt. ”Käed üles, selline loosung pole hästi vastu võetud,” ütleb häälekandja.

Samuti on Schwab teinud ettepaneku rohelisemate avaliku infrastruktuuri projektide kasutamise ja ”rohelisema majanduskasvu” realiseerimiseks.

Allolevas videos intervjueerib dr Joseph Mercolat Ameerika kirjanik ja investor Jason Shurka.

 

Allikas: bitchute.com ((19.12.2022)

 

Viimastel aastatel teavitatakse inimesi aina enam globaalsete jõudude üritustest kontrolli haarata. Lõppeesmärk on piirata inimõigusi ja -vabadusi. Seetõttu on muutunud hädavajalikuks mõista, mida need jõud üritavad saavutada ja mida hõlmavad Suure Lähtestamise tegevuskavad.

 

Google on globaalse skripti keskmes

Dr Mercola selgitab oma intervjuus, et Google’i kaudu avaldub peidetud võimustruktuur, mis põhineb rikkusel ja rahalisel mõjul maailma üksikute valitsuste taga (ja kõrgemal) – see hõlmab elektroonilist järelevalvet ja sotsiaalset korraldust ning näitab, et tsensuuril on mitu taset.

Samal ajal, kui üha rohkem inimesi saab teadlikuks sellest, et sotsiaalmeedias toimub tsensuur, on sellel nähtusel ka palju muid tasandeid, millest inimesed eriti ei kuule.

Näiteks maksetöötlejad lahterdavad inimestest võrgus väljendatud seisukohtade tõttu ja PayPal võib teid „vale mõtlemisega“ seotud rikkumiste eest trahvida 2500 dollarit. Pangad võivad sulgeda teie krediitkaardid ja pangakontod. Youtube keelab ja võtab vajadusel kontosid maha. Google matab otsingutulemusi, mis on vastuolus ametliku narratiiviga.

Kui teil on otsitava veebilehe URL, siis jõuate selleni, aga enamikul inimestel seda pole. Nad otsivad infot, teadmata, et vastus võib olla juba ette antud… See tähendab, et ajad, mil tavainimesed viisid oma uuringuid läbi veebis, pole tehnilistel põhjustel enam võimalik. Te ei saa seda teha, sest tulemused on rangelt kureeritud. Peate väga täpselt teadma, mida otsite ja tuvastama allikad, mida usaldate.

 

Kübersõda toimub kõikjal

Teisitimõtlejate eemaldamiseks avalikust uudisvoost saab kasutada kübersõda. Mercola.com saiti tabas küberrünnak ja see eemaldati 2022. aasta septembri lõpus.

Kuigi ei õnnestunud häkkereid tuvastada, andsid Briti ja Ameerika luureagentuurid 2021. aasta jaanuaris Mercola veebisaidile märgi „riigi julgeolekuohuks“ ja väidetavalt tegid nad koostööd, et kõrvaldada „vaktsiinivastane propaganda“, kasutades keerukaid kübersõja tööriistu (The Times, 9. november 2020; Ühendkuningriigi kaitseajakiri 10. november 2020; The National News 9. november 2020)

Mercola on sellest ajast alates üle läinud Substacki kasutamisele oma artiklite peamise hoidlana, kuna tellimisvalik pakub neile teatud tasemel kaitset tsensuuri eest, samal ajal kui veebipood on endiselt Mercola.comis. Artiklid on vaadatavad ainult 48 tundi. Pärast seda viiakse need üle tasulisele tellimisplatvormile.

Mercola kirjutab, et tal oli valus seda teha, kuid vaid nii saavad uudiskirja tellijad siiski kõike tasuta lugeda. Peate selle lihtsalt läbi lugema või alla laadima 48 tunni jooksul pärast uudiskirja postkasti saamist.

Ameerika Ühendriikide endine õigusprofessor ja senaator Elizabeth Ann Warren nõudis tegelikult, et Amazon keelustaks Mercola raamatu „Tõde COVID-19 kohta“ müügi. Mercola kaebas Warreni selle pärast kohtusse. Samuti kaebas Mercola Google’i ja YouTube’i lepingu rikkumise eest kohtusse, kui nad kustutasid ettevõtte konto kogukonna juhiste rikkumise tõttu.

 

Desinformatsiooni tosin pettust

2020. aasta suvel hakkas tegutsema avalikustamata rahastuse ja sidemetega (Federalist 20. juuli 2021 ja In-this-together.com, CCDH Kultuuri ja digitaalse silmakirjalikkuse tühistamise keskus, 2. osa) ühemeheorganisatsioon Center for Countering Digital Hate (CCDH), mis hakkas dr Mercola sõnul kohe avaldama mitmeid väljamõeldud aruandeid, milles väideti, et väike arv inimesi vastutab „vaktsiini kõhkluse“ tekitamise eest.

2020. aasta juulis avaldatud raamatus „Vaktsiinivastane käsiraamat“ tuvastas CCDH kuus juhtivat veebis tegutsevat vaktsiinivastast: Barbara Loe Fisher, Joseph Mercola, Del Bigtree, Robert F. Kennedy juunior, Sherri Tenpenny ja Andrew Wakefield ning paljastas väidetavalt nimetatud isikute „plaani rünnata tulevast COVID-vaktsiini“.

2021. aasta märtsis avaldas CCDH oma enim levitatud raporti „The Disinformation Dozen“, milles dr Mercolat nimetati taas juhtivaks desinformatsiooni levitajaks. CCDH andmetel vastutasid vaid 12 inimest peaaegu kahe kolmandiku kogu sotsiaalmeedia vaktsiinivastase sisu eest!

2021. aasta augustis esitas Facebooki sisupoliitika asepresident Monika Bickert CCDH aruande ümberlükkamiseks vastuväited (Facebook 18. august 2021, New York Post, 18. august 2021), öeldes, et väidete tõestuseks puuduvad tõendid. Pärast oma uurimise läbiviimist leidis Facebook, et niinimetatud desinformatsiooni tosin vastutas tegelikult vaid marginaalse osa – 0,05% – kogu Facebooki vaktsiinisisu eest.

Meedia- ja valitsusametnikud ignoreerisid Facebooki parandust täielikult ning desinformatsiooni tosina aruannet on sellest ajast peale kasutatud regulaarselt eelpool nimetatud isikute ja nende ettevõtete tsenseerimise õigustamiseks. 2022. aasta jaanuaris avaldas CCDH järjekordse aruande, milles väideti, et Substack teenib „vaktsiinivastastest uudiskirjadest“ aastas rohkem kui 2,5 miljonit dollarit tulu. Mercola oli taas esmane sihtmärk.

CCDH väitis selles aruandes, et „The New York Times kirjeldas … Joseph Mercolat kui kõige mõjukamat koroonaviiruse valeinformatsiooni levitajat internetis 2021. aastal.“ Samal ajal viitas The New York Times selle väite allikana CCDH-le.

 

Kas me saame olukorda muuta?

Küsimus on selles, kas olukord on lootusetu või saame me midagi ette võtta. Mercola isiklik veendumus on, et praegune süsteem toimib ennasthävitava mustriga. Nad arvavad, et nad on targemad kui kõik teised ja palju targemad, kui nad tegelikult on, mis võib lõpuks põhjustada nende allakäigu.

Kuid neil on käes kõik kaardid, rikkus ja võim. Nad kontrollivad kõiki maailma Fiati valuutasid ja keskpanku. Aga nad läksid COVID-pandeemia ajal liiga kaugele! Me teame, et nad suudavad terveid riike lukustada, olgu või ilma mõjuva põhjuseta. Teame, et nad on valmis ja võimelised inimõigusi ja põhiseaduslikke õigusi ignoreerima ja neist mööda hiilima. Nad on valmis hävitama miljonite laste haridusalust.

 

Kuus enesekaitse strateegiat

Teades kõike seda ja mõistes, et Suur Lähtestamine on orjastamissüsteem, on Dr Mercola esitanud 6-astmelise enesekaitse strateegia:

  1. Hoolitsege oma tervise eest — intervjuus analüüsin, miks on nii oluline regulaarne päikese käes viibimine, kuidas oomega-6 linoolhappe toidust väljajätmine teie tervist parandab ja vahelduva dieedi eeliseid.
  2. Muutke iseseisvamaks ja looge varuplaanid, mis aitavad keerulistes olukordades toime tulla.
  3. Töötage kogukondade moodustamise nimel, kes on valmis koostööd tegema väljaspool seda uut orjastamissüsteemi.
  4. Eemalduge süsteemist nii palju kui võimalik – üks lähtepunkt on loobuda kõigist Google’i toodetest, kuna need on osa järelevalvevõrgust.
  5. Keelduge Suure Lähtestamise tegevuskavaga kaasa minemast – see hõlmab vaktsiinipasside, digitaalse identiteedi ja keskpanga digitaalvaluutade (CBDC) keeldumist, kuna neid kõiki kasutatakse teie eluviiside mikrojuhtimiseks ja kontrollimiseks.
  6. Tuvastage usaldusväärsed allikad ja muutke teabe hankimise viisi – teabe kogumisel peate olema ennetav, kuna enamik otsingumootoreid pakuvad kureeritud materjali. Enamik tõeseid allikaid on tsenseeritud, nii et peate võib-olla harjumuseks muutma näiteks otse vastavate veebisaitide kasutamise või registreeruma asjakohaste uudiskirjade lugejaks.

 

Toimetas Revo Jaansoo

 

Allikas: articles.mercola.com

Teised allikad ja viited tekstis sees.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt