Euroopa Ravimiamet tunnistab, et COVID-süstidel võib olla kahjulik mõju naiste viljakusele?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. november 2022 kell 16:46Foto: Pixabay / pedro_wroclaw

Euroopa Ravimiamet tunnistas lõpuks ametlikult, et COVID-süstidel võib olla kahjulik mõju naiste viljakusele. Ühendkuningriigi alternatiivmeedias 4. novembril avaldatud artikli põhjal tunnistab EMA , et COVID-vaktsineerimisel võib olla kahjulik mõju naiste viljakusele. Artiklis on esitatud salastatud dokumentide koopiad ja hüperlingid, mille alusel artikli autor väidab, et hiljemalt 2021. aasta aprillist oli naiste viljakuse Covid-19 dooside manustamise vastunäidustus teada nii tootjale, ravimiametile FDA kui ka EMA-le ning väidetavalt ka “toodete” tellijatele (sh Euroopa riikide asjakohased ametid).

 

Euroopa Ravimiamet (EMA) tunnistab lõpuks, et COVID-19 süstid („protoravimid”) võivad avaldada kahjulikku mõju naiste viljakusele.

EMA oli sunnitud kahjulikku mõju avalikult tunnistama pärast seda, kui Pfizeri konfidentsiaalsetest dokumentidest selgus, et Covid-19 mRNA geenipreparaadis sisalduvad ained võivad muu hulgas põhjustada menstruaaltsükli häireid naiste ja raseduse katkemist.

Tugev verejooks Covid-süsti kõrvaltoimena

28. oktoobril 2022 avaldas EMA uued juhised, milles öeldakse, et „mRNA COVID-19 vaktsiinide Comirnaty (Pfizer) ja Spikevax (Moderna) teadmata sagedusega kõrvaltoimena tuleks tooteteabesse lis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt