Info USA militaarandmebaasist: 11 kuuga on tõsised terviseprobleemid mitmekordistunud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. veebruar 2022 kell 11:38Foto: ekraanikuva + Canva

24. jaanuaril 2022 said USA senaator Ron Johnsoni eestvedamisel toimunud ümarlaual kokku arvukad teadlased, arstid, eksperdid ja advokaadid. Toimus koroonaviirusele ja -vaktsiinidele keskendunud paneel “COVID-19: Teine arvamus“. Kogunemine tõi päevavalgele ehmatavaid detaile vaktsiinide, nende võimalike kõrvaltoimete ja vaktsineerimisega seotud statistika kohta. Mitmete ekspertide tunnistustele ja nüüdseks juba ka kohtule esitatud tõendusmaterjalidele tuginedes võib kahtlustada, et inimeste terviseandmeid puudutavat statistikat on teatud instantside poolt koordineeritult muudetud.

 

Advokaat Thomas Renz esitas kohtumisel ettekande, mis baseerus kolme laitmatu reputatsiooniga militaararstist vilepuhuja siseinfole. Nende sõnul ilmneb DMED (Defense Medical Epidemiology Database) süsteemist, et USA sõjaväelaste seas on eelmise aasta 11 kuuga dramaatiliselt tõusnud paljude tõsiste terviseprobleemide sagedus.

Muu hulgas näitab DMED-infosüsteem, et vähidiagnooside arv on võrreldes viie aasta keskmisega (2016–2020) tõusnud ca 3 korda. Tavapärase 38 700 juhu asemel aastas on 2021. aasta esimese 10 kuuga diagnoositud vähk 114 645-l korral. Haigestujateks on täiselujõus inimesed, kelle tegevusala ja vanuse põhjal võib eeldada head füüsilist vormi. Vastupidiselt VAERS-ile ehk USA vaktsiini kõrvaltoimetest teatamise süsteemile, mis saab palju kriitikat seoses sellega, et sinna võivad teatise teha nii kannatanud ise kui nendega tegelev meditsiinipersonal, saavad DMED-i andmebaasi infot sisestada ainult sõjaväearstid. Tegu on suurepärase järelvalvega ja ülimalt kontrollitud infosüsteemiga, kus iga haigestumine märgistatakse ka spetsiifilise ICD koodiga.

Kaitseministeeriumi vilepuhujate poolt advokaat Thomas Renzile üle antud materjalid paljastavad ühtlasi, et DMED andmebaasi raporteeritud raseduste katkemiste arv on viimase 11 kuuga paisunud kolmekordseks ning neuroloogilistesse haigustesse haigestumine on viimase viie aasta keskmisega (82 000 juhtu aastas) võrreldes tõusnud kümme korda (863 000 juhtumini).

Thomas Renzi ettekannet ümarlaual saab kuulata siit:

 

Peale ekspertide paneeli kuulamist ja DoD (Department of Defence) vilepuhujate tõendusmaterjalidega tutvumist  saatis senaator Ron Johnson USA kaitseminister Lloyd Austinile kirja, kus ta oma muret väljendab.

Muuhulgas on kirjas üles loetletud ka mitmed teised diagnoosid ja kirjeldatud nende dramaatilist protsentuaalset kasvutrendi 2021. aasta 11 kuu jooksul.

 • Kõrgvererõhutõbi – haigestumiste arvu kasv 2181%
 • Närvisüsteemihaigused – haigestumiste arvu kasv 1048%
 • Söögitoru pahaloomuline kasvaja – haigestumiste arvu kasv 894%
 • Sclerosis Multiplex – haigestumiste arvu kasv 680%
 • Seedeorganite pahaloomulised kasvajad – haigestumiste arvu kasv 624%
 • Guillain-Barre sündroom – haigestumiste arvu kasv 551%
 • Rinnavähk – haigestumiste arvu kasv 487%
 • Demüeliniseerumine – haigestumiste arvu kasv 487%
 • Kilpnäärme jt endokriinnäärmete halvaloomulised kasvajad – haigestumiste arvu kasv 474%
 • Naiste viljatus – 472% haigestumiste arvu kasv
 • Kopsuembolism – 468% haigestumiste arvu kasv
 • Migreenid – 452% haigestumiste arvu kasv
 • Munasarjade düsfunktsioon – 437% haigestumiste arvu kasv
 • Munandivähk – 369% haigestumiste arvu kasv
 • Tahhükardia (südamepekslemine aka südamerutlus) – 302% haigestumiste arvu kasv

 

 

Õudustäratav statistika peaks nii rahva kui tervisepoliitikat kujundavad instantsid äärmiselt murelikuks tegema, sest ilmselgelt väärib selline negatiivne dünaamika põhjalikku uurimist. Mingil põhjusel pole uurimist aga siiani toimunud, veelgi enam, tuleb välja, et andmebaasis kajastuvaid numbritega on viimasel ajal manipuleeritud, sest varasemalt raporteeritud haigusjuhtumite arvu on tagantjärele vähendatud.

Võib ainult loota, et peale selliste andmete päevavalgele kerkimist ei ole võimalik teemat enam maha vaikida, seda enam, et sarnaseid signaale vaktsineerimisjärgselt tugevalt muutunud immuunregulatsioonist saabub arstidelt üle kogu maailma.

 

Liis Orav

integratiivne terviseterapeut ja toitumisnõustaja 

 

Allikad: USA Physique Twitter, Sen. Ron Jonsoni koduleht, The Highwire (ümarlaua täispikk video), senaator Ron Johnsoni kiri USA kaitseminister Lloyd Austinile

Foto: ekraanikuva + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt