Teaduslikud uuringud kinnitavad: COVID süstid mõjutavad nii meeste kui ka naiste viljakust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. juuli 2022 kell 11:53Pilt: Canva.com

Samal ajal kui koroonasõltlased siin- ja sealpool lompi juba viimased 2+ aastat kuulutavad, et vaktsiin aitab püsida terve ja lisaks on vaktsiin ka ohutu, siis reaalsus on hoopis teine. Viimased uuringud kinnitavad taas seda, mida vandenõuteoreetikuteks tembeldatud juba ammu räägivad: COVID-süstid mõjutavad nii meeste kui ka naiste viljakust. Allpool väljatoodud uuringutele toetudes on võimalik minna terviseametite ja jollerite vastu kohtusse vale tooteinfo levitamise eest.

 

Pfizeri vaktsiin vähendab meeste spermatosoidide arvu

Palavikuhaigused nagu koroona või gripp vähendavad ajutiselt spermatosoidide arvu, kuid koroonavastane vaktsineerimine mõjutab negatiivselt ka viljakust, vahendab Epoch Times. Kui soovid isaks saada, peaksid pärast koroonavaktsiini laskma kontrollida oma sperma kvaliteeti, sest Iisraeli uue uuringu kohaselt kahjustab Pfizeri koroonavaktsiin meeste viljakust.

Hiljutise Iisraeli uuringu kohaselt on mRNA koroonavaktsiinidel vähemalt ajutiselt negatiivne mõju meeste viljakusele, need kahjustavad sperma kontsentratsiooni ja seemnerakkude motiilsust (liikumisvõimet). Ning nagu me teame, pikaajalisi uuringuid selles valdkonnas veel polegi, sest koroonavaktsiinid määriti rahvale pähe ilma aastate pikkuseid ohutusuuringuid tegemata.

Ühe teise hiljutise uuringu põhjal leiti meeste viljatust kuni 70%-l – see on samas suurusjärgus koroonavaktsineerimise protsendiga.

 

Peatage Covidi vaktsineerimine, ütles prominentne teadlane CDC-le

CDC-le tehtud avalikus pöördumises kutsus molekulaarbioloog ja toksikoloog dr Janci Chunn Lindsay viivitamatult peatama Covidi vaktsiinide tootmise ja levitamise. Viidates viljatusele, verehüübimisprobleemidele ja immuunsüsteemi nõrgenemisele, näitas dr Lindsay komiteele teaduslikke tõendeid, mis näitavad, et koroonaviiruse vaktsiinid ei ole ohutud:

Covidi vaktsiinid võivad esile kutsuda ristreaktiivseid antikehi süntsütiini vastu ja kahjustada viljakust ja raseduse tulemusi.

BMJ-s (British Medical Journal) ilmunud artikli kohaselt on Ühendkuningriigis enam kui 30 000 naist avastanud, et koroonaviiruse vaktsiinid on häirinud nende menstruaaltsüklit.

30. juuli 2022 seisuga on vaktsiini kõrvalnähtude teatamise süsteemile (VAERS) teatatud ligi 5000 raseduse katkemise juhtumist.

 

Uuring: COVID-19 vaktsiinid mõjutasid 42% naiste menstruaaltsüklit

Washingtoni ülikooli korraldatud uues uuringus leiti, et COVID-19 vaktsiinid mõjutavad umbes 42% naiste menstruaaltsüklit, vahendas 9News.

Uuringus, mille eesmärk oli selgitada teateid ebatavalisest menstruaalverejooksust pärast SARS-CoV-2 vaktsineerimist, küsitleti veebis enam kui 39 129 täiskasvanud naist, kes said viiruse vastu topeltvaktsiini.

Uuringus leiti, et 42 protsendil regulaarse menstruaaltsükliga naistest veritses pärast vaktsineerimist menstruatsiooni ajal tugevamini kui varem.

 

Kas on võimalik, et ülemaailmse koroonavaktsineerimise tegelik eesmärk on inimkonna arvu drastiline vähendamine?

Kui vaadata ametlikku statistikat ja siin artiklis välja toodud teadusuuringuid, siis ütlevad veendunumad vandenõuteoreetikud, et koroonavaktsineerimise eesmärgiks on inimkonna arvu vähendamine. Kas sa aga teadsid, et hobuste steriliseerimiseks kasutatakse spetsiaalset PZP vaktsiini, mida manustatakse algselt 2 doosi paarinädalase vahega, ja siis sellele järgnevad regulaarsed tõhustusdoosid?

Kas koroonasüstid muudavad teid viljatuks? Kõik märgid kipuvad seda kinnitama!

 

Kui lugupeetud Eesti doktorid tahavad tõestada vaktsiinide ohutust, tuleks naiste puhul alustada uuringutega: miks kasvas pikaajaliselt langustrendis olnud imikusurmade arv 19-lt 29-le 2021. aastal. Samuti tuleks uurida vaktsiini kõrvaltoimetena teatatud raseduse katkemisi ning meeste viljakusprobleeme viimasel 1,5 aastal.

 

Allikad: lingid artikli sees

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt