Sündimus on alates massvaktsineerimise algusest sügavas langustrendis?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. juuni 2022 kell 9:56Foto: Pixabay + congerdesign + Canva.com

Alates koroonapettuse algusest on üheks olulisemaks küsimuseks jäänud, mis on selle meditsiiniterrorismi tegelik põhjus. Paljude uurijate hinnangul on selle vaktsineerimiskampaania eesmärk inimkonna arvu vähendamine ehk rahvastiku sisuliselt viljatuks tegemine. Teatavasti kasutatakse hobuste steriliseerimiseks PZP-vaktsiine, millest saad pikemalt lugeda John Le Boni uurimistööst. Sarnaselt koroonavaktsiini poliitikaga kasutatakse ka PZP-vaktsiini puhul n-ö tõhustusdoose, mis väidetavalt “töö lõpuni teevad”. Nii et kas koroonasüstidega muudetakse inimesed steriilseks? Värsked andmed Saksamaalt ja ka mujalt maailmast just sellise vandenõu(teooria) võimalikkust kinnitavadki. Artikkel on tõlgitud saksa veebiväljaandest Ansage!.

 

Väidetavalt on koroonavaktsiinidel igasuguseid tõsiseid kõrvalmõjusid; nende hulka kuuluvad näo halvatus, südamerütmihäired, südameinfarkt, insult ja viljatus. Kui alguses kõiki neid kõrvalnähte peavoolumeedias eitati – järjepidevalt räägiti “üliharva esinevatest” eranditest –, siis nüüd mööndakse ka vaktsineerimise ebasoovitavaid kõrvalmõjusid. Isegi avalik-õiguslikus ringhäälingus saavad nüüd sõna ka need inimesed, kes on põdenud insulti või vaevlevad näohalvatuse käes; mõnel on tekkinud isegi rääkimispuue.

Aga kui keegi jääb vaktsineerimise tagajärjel püsivalt viljatuks, oleks see võrdeline inimsusevastase kuriteoga, sest heas usus vaktsineeritud inimesed on sel juhul ju vastu iseenda tahtmist “meditsiinilisel teel” steriliseeritud. See tähendab ka inimeste ilmajätmist võimest järgida oma loomulikku paljunemissoovi.

 

“Ülim vandenõuteooria” – liiga õudne, et olla tõsi?

Koroonaga seotud ülim vandenõuteooria oli teatavasti, et vaktsineerimisguru Bill Gates ihkab meid kõiki “täielikult immuniseerida”, et inimkond muutuks viljatuks ja oleks seega määratud väljasuremisele – või piirduks maksimaalselt 500 miljoni inimesega – nii et ülirikaste ringi jääksid vaid eliidi hulka kuuluvad privilegeeritud inimesed. Isegi kui selles “hullus vandenõuteoorias” on terake tõtt, on see apokalüptiliste mõõtmetega skandaal.

Lisaks – erinevalt insultidest, südame rütmihäiretest, südameinfarktidest ja muust, mis tavaliselt tekivad paar päeva kuni nädal pärast vaktsineerimist – ei ole raseduse puudumise või raseduse katkemise korral selge, kas süst võib tegelikult olla selle põhjuseks. Kahjuks on raseduse katkemised, eriti esimese kümne nädala jooksul, kõike muud kui ebatavalised. Aga kuidas on lood siis, kui rasestumist ei toimugi?

Statistika ja faktid räägivad enda eest

Paljud vaktsineeritud naised, kes ei saa lapsi, pole kunagi olnud rasedad, nii et võrdlusvõimalust pole. Kui naine on saanud Covid-süsti ja soovib tulevikus last saada ja see lihtsalt ei õnnestu, ei saa ta kuidagi teada, kas see oli vaktsineerimise tõttu või mitte – kuna ta pole kunagi varem proovinud rasestuda. Naistel (ja meestel) on ju alati olnud viljakusprobleemid. Isegi kui naisel on jub

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt