Intervjuu vabaenergia uurijaga: teadlane Claus Turtur tasuta energia võimalikkusest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. oktoober 2022 kell 21:1213. oktoobril 2022 vestlesime professori ja teadlase Claus Turturiga Saksamaalt, kes on raamatu “Vabaenergia kogu inimkonnale” autor. Turtur rääkis tasuta energia kättesaadavusest, energiakriisist ning sellest, kuidas ja kus nullenergiat saaks kasutada. Intervjueeris Hando Tõnumaa, subtiitritega video leiad artikli lõpust.

 

Öelge, kas tasuta energia on kõigile kättesaadav? Kas see on võimalik?

Tehniliselt ei tohiks see olla probleem, probleem on poliitilises lähenemises. Saab ehitada nullpunkti energiamuundurid, mis muundavad vaba energia mehaaniliseks energiaks või elektrienergiaks, vastavalt vajadusele.

On palju erinevaid lähenemisi ja juba saadaolevaid masinaid, kuid probleem on selles, et nafta- ja gaasitööstus näeb kõvasti vaeva, et leiutajad ei pääseks turule. Seega ei saa keegi neid seadmeid osta.

Aga nüüd, eriti täna, maailmas valitseva energiakriisi ajal, kas te arvate, et mõte tasuta energiast muutub inimkonna ja ka valitsuste jaoks “seksikamaks”?

Inimkonna jaoks kindlasti! Loodame, et keegi pakub ressursse selle uurimistöö läbiviimiseks. Mina tõestasin seda laboris väga väikse teadusliku katsega, teisendasin nullpunkti energia. Kuid see on ainult 150 nanovatti – 0,15 mikrobotti. Katse tõestas teaduslikult,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt