Fitnessekspert Joachim Bartoll selgitab haiguste määratlemise aluseid, 3. osa: viirusepettus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2023 kell 14:35Foto: bartoll.se

Masside programmeerimine jätkub, kui CNN andis 29. mail endast parima, et hirmutada inimesi järjekordse täiesti võltsitud ja olematu viirusega. Nagu varemgi, tuleb üle korrata, et kui te pärast lavastatud pandeemia läbielamist ei saa aru, et viirused ja edasikanduvate haiguste teooria on lihtsalt väljamõeldis, olete sama kergeusklik kui need, kes pandeemia narratiivi endiselt usuvad ning teie eristamis- ja järeldamisoskused on olematud, täpselt nagu ka viirused, mis on olematud! Alljärgnevalt selgitab Bartoll taas viirusepettuse olemust. Artikli 3. osa. 

 

Teame, et viirust ei ole kunagi eraldatud, tuvastatud ega tõestatud. Teame, et ükski katse pole kunagi suutnud näidata, et haigusi saab elusorganismide vahel edasi kanda. Mikroobide ja viiruste teooria on kelmus, mida toetavad petlik “kaasaegne meditsiin”. Rohkem kui 200 institutsioonil üle maailma on teabevabaduse seaduse alusel palutud esitada tõend ühe viiruse kohta. Siiani pole keegi suutnud üldse mingeid tõendeid esitada.

CNN-i šarlatanide ja hirmutekitajate sõnul sagenesid sel kevadel inimese metapneumoviiruse ehk HMPV juhtumid, mis väidetavalt täitsid haigla intensiivravi osakondi väikelaste ja pensionäridega, kes olevat nende “nakkuste” suhtes kõige haavatavamad. Kuigi keegi pole näinud haiglakülastuste arvu suurenemist USA-s ega üheski teises riigis, isegi mitte nendes töötav personal.

Ja jälle räägitakse sama vana lugu sümptomitest nagu kopsup

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt