Video! Fitnesstreeneri spekulatsioon: 70–85% koroonasüstidest on soolalahus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. jaanuar 2023 kell 16:19Foto: Bartolli koduleht + Canva

Rootsi fitnesstreener ja toitumisekspert Joachim Bartoll spekuleerib, et kuigi “koroonavaktsiinid” on täiesti mõttetud ja ka eluohtlikud, siis 70–85% viaalidest võivad sisaldada ainult soolalahust. Sest kui vaktsiinitootjad suudaksid toota sellistes kogustes (12 miljardit doosi aastas) neid kõrgtehnoloogilisi ja väga ebastabiilseid vaktsiine ning kõigis viaalides oleks päris kraam (ja see kraam oleks surmav), oleksid vaktsiinidest tingitud surmade arv mitu korda suurem. Siis oleksid seda märganud isegi magavad massid ja NPC-d (non player character – arvutimängu tühitegelane), viskab Bartoll kinda arutlemiseks.

“Kui vaktsiinid hakkasid levima (millegi vastu, mida pole olemas), oletasin, et vähemalt 70–85% vaktsiinidest oleks soolane vesi ja alla 20% tegelik asi – sandistav, steriliseeriv ja surmav rahvastikutõrjumise relv.

Novembris 2021 uuris Craig Paardekooper kõiki VAERSi andmebaasist leitavaid andmeid ja filtreeris kõik teatatud kõrvaltoimed ja surmajuhtumid nende vastava partii/partii numbri järgi.

Ja ennäe, nagu paljud meist spekuleerisid,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt