Telegrami uudised (nädal 15): tervisediktatuur Shanghais, viiruspettus Venemaal ja Pfizeri paljastused

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. aprill 2022 kell 17:05Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 11.-17. aprill. On hämmastav, kui kiiresti ühiskond unustab. Kas keegi mäletab veel covidit? Shanghai kodanikele on see aga düstoopiline reaalsus, mis kuidagi lõppeda ei taha.

 

Vaata ise, milline oli 2022. aasta 15. nädal Telegramis:

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/videod-apokaluptiline-oudusunenagu-shanghais-kas-suure-lahtestamise-katselabor

Apokalüptiline õudusunenägu Shanghais: kas Suure Lähtestamise katselabor?

Hiina majandusmetropol Shanghai on alates 28. märtsist olnud koroonasulus. Esialgu piirdus lockdown 5. aprilliga, kuid seda tähtaega pikendati ja praegu pole suurkarantiini lõppu näha. 26 miljonit elanikku on välismaailmast täielikult ära lõigatud, kõik nakatunud (positiivne PCR-test) inimesed surutakse – vajadusel jõuga – karantiiniasutustesse. Isegi väikesed lapsed eraldatakse oma peredest: kui isa ja ema test on positiivne, võetakse neilt ka imikud ära ja paigutatakse isolatsioonipalatitesse, kus vanematel pole võimalust neid külastada.

Demonstreerimaks valitsuse null-Covidi “sihikindluse” äärmuslikkust, tapetakse ka avalikust ruumist leitud lemmikloomad, sest koroonaarhitektide väitel võivad nad olla potentsiaalsed viirusekandjad.

Olukorra analüüsijad kahtlustavad elanikkonna vastu suunatud karistusaktsioone ja linna ülemaailmseks katselaboriks muutmist, mis näitab, kui kaugele suudavad diktaatorlikud tervishoiurežiimid oma kodanike ahistamisel minna. Kas ühel päeval näeme seda ka läänes? Miks ei kutsu Eesti valitsus praegu Shanghai poolt palvetama?

 

2

Samal ajal Eestis kaovad positiivsed PCR testid unustusse.

https://www.telegram.ee/eesti/1-maist-muutub-pcr-test-valdavalt-tasuliseks-ja-hoia-app-suletakse

1. maist muutub PCR-test valdavalt tasuliseks ja HOIA äpp suletakse

Terviseamet teatas, et muudab alates 1. maist senist PCR-testimise korda, mille järgi jäävad riigi kulul PCR testimise prioriteediks riskirühmad ja 60+ vanuses elanikud, kõigile teistele on testimine edaspidi tasuline. Sellega seoses suletakse ka HOIA äpp.

Terviseamet ei hakka 1. maist enam ka edastama päevaseid nakatumise ja haiglaravi vajajate arve.

Huvitav, kas nende otsuste mängib suuremat rolli nn. nakkuste vähenemine või hoopis soov peita infot, et vaktsineeritud ja vaktsineerimata inimeste nakatumisel ja haiglaravi vajadusel pole suurt vahet?

 

3

https://www.telegram.ee/arvamus/mart-helme-valjautlemisest-prostitutsioonile-sundimise-valguses

Mart Helme väljaütlemisest prostitutsioonile sundimise valguses

Mart Helme Ukraina naistele kui potentsiaalsetele prostituutidele vihjamine tekitas meedias suure skandaali. Ka Telegrami peatoimetaja otsustas sõna võtta, kuna prostitutsioon ei ole hirmutavalt paljudel juhtudel mõnes “seksikas” filmis nähtud vabatahtlikult, rõõmu ja naudinguga tehtav töö nagu iga teine, vaid sund, mis tapab naist (aeglaselt ja piinarikkalt) vaimselt ja füüsiliselt.

Helme sõnavõtu teine oluline tahk on aga seni varju jäänud. Nimelt tuleb EKRE endise juhi hoiakust selgelt välja, et erakond hoiab ise edukalt taaskord pandeemia müüti elus.

Sest miks muidu räägib Mart Helme nakkushaiguste tagasitulekust ja uutesti haiguslainetest, kuigi näiteks koroonaga seoses on ilmselgelt näha, et haigused elavad oma elu neile seatud piirangutest ja vaktsineerimistest hoolimata.

Parim tõestus sellele ongi Ukraina põgenikud ise – nimelt on ukrainlaste koroona vastu vaktsineerimise protsent parimal juhul 30 ja neid on Eestisse viimase 1,5 kuu jooksul saabunud juba üle 30 000 (https://www.politsei.ee/et/eestisse-saabunud-ukraina-sojapogenike-arv) , samal ajal on koroonanumbrid väga kindlas joones vähenenud.

Seega Mart Helme, kuidas nende nakkushaigustega siis ikkagi on? Kas neid siis tuleb karta või mitte?

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/viirusepettusest-on-saanud-venemaal-pusiv-rahvatervise-vahend

Viirusepettusest on saanud Venemaal püsiv rahvatervise vahend

Kuigi vanameedia ja massid mõlemal pool kaitseliini teevad endiselt nägu, et sõda käib Ida ja Lääne vahel, ning mõned maalivad Putinit kui valgustöötajat, siis vabameedia ja sõltumatud ajakirjanikud avavad toimuvat ka teise nurga alt: sõda käib kuluaaride taga maailmavalitsejate ja rahva vahel, sõltumata rahvusest, soost, nahavärvist jne.

Sarnaselt Eestiga lõppes ka Venemaal päevapealt pandeemia ära ning hüpnoosi all olevad massid suunasid oma fookuse Ukrainasse. Kuid selle kõige taustal elab oma elu nn COVIDi Venemaa ehk „uus normaalsus“.

Näiteks on Venemaal laste ja noorte koroona vastu vaktsineerimine alles hoogu sisse saamas, president Putin isiklikult reklaamib oma neljanda vaktsiiniannuse saamist ning Venemaa föderaalse meditsiinibioloogia agentuuri (FMBA) juht Veronika Skvortsova registreeris edukalt uue vaktsiini Konvasel, mis hävitab kõik salajase omikroni vormid.

Skvortsova on Bill Gatesi rahastatud ülemaailmse valmisoleku järelevalve nõukogu (GPMB) liige. Juhatuse liikmete hulka kuuluvad Bill ja Melinda Gatesi globaalse arenguprogrammi president dr Chris Elias ja Ameerika lemmikarst Anthony Fauci.

See aga purustab kõik müüdid Venemaast kui sõltumatust riigist, kus pandeemiat enam ei eksisteeri.

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/paljastus-fda-ja-pfizer-teadsid-et-covid-vaktsiin-pohjustab-immuunsuse-norgenemist

Paljastus: FDA ja Pfizer teadsid, et COVID-süst põhjustab immunsupressiooni

1. aprillil 2022 avaldas USA Toidu- ja Ravimiamet (FDA) kohtumääruse aluselveel ühe 11 000-lehelise partii Pfizeri sisedokumente, mille kohaselt mõlemad agentuurid teadsid, et vaktsiinid tekitasid antikehadest tingitud viiruse võimendumist ja pärsib immuunsüsteemi.

Lisaks nähtub dokumentidest, et loomulik immuunsus oli sama tõhus kui vaktsineerimine ning süsti kõrvalnähud olid alla 55-aastastel raskemad kui koroona ise. Samuti lükati suur osa kõrvatoimetest ja nende esinemissagedus lihtsalt kalevi alla.

Huvitaval kombel ei ole Eesti rahvatervise spetsialistid neid skandaalseid paljastusi kommenteerinud. Miks küll?

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/video-ep-saadikud-raagivad-koroonapettusest

Europarlamendi saadikud räägivad koroonapettusest

Vabadust armastavate Euroopa Parlamendi (EP) saadikute 16. veebruaril 2022 toimunud pressikonverentsil räägiti avameelselt koroonapettusest ja nõuti Euroopa Komisjoni presidendi Ursula von der Leyeni viivitamatut tagasiastumist. Saadikute hinnangul on koroona ajaloo suurim poliitiline pettus ja organiseeritud vandenõu.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt