Dr Tom Cowan: Me oleme elektromagnetilised, mitte biokeemilised olendid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2023 kell 13:26Foto: T. Cowani Facebook

Tom Cowan on endine kiirabiarst ja alternatiivmeditsiini praktik, kes loobus oma arstilitsentsist aastal 2020 koroonapettuse haripunktis, et keskenduda meditsiinivandenõu paljastamisele. Koos dr Andrew Kaufmani, dr Stefan Lanka ja dr Sam Baileyga on Cowan viimastel aastal olnud üks tugevamaid hääli viiruse pettuse paljastamisel: “Viirusi pole olemas ja pole olemas teste, mis neid tuvastavad. Tegemist on toksiine täis haigete inimestega, kelle hingamisteed vajavad puhastamist. RSV ei erine COVID-ist, gripist ega tavalisest külmetushaigusest. Nad lihtsalt kasutavad erinevaid nimesid ühe ja sama asja kirjeldamiseks.”

Avaldame kordusena jaanuaris 2023 Telegram.ee-s ilmunud artikli.

 

Lisaks viirusepettusele on koroonakarussell ajendanud Tom Cowanit veel sügavamalt uurima ka teisi meditsiini ja bioloogia väiteid, mida massid ja “teadlased” automaatselt faktidena võtavad.

Mind huvitab, kas molekulid, makromolekulid, valgud, ensüümid, antikehad, DNA jne eksisteerivad elussüsteemides nii, nagu me arvame, nagu nende keemiline valem seda ütleb? Kui me ei suuda tõestada, et see kemikaal elussüsteemis eksisteerib, seab see kahtluse alla kogu elussüsteemi, sealhulgas inimese biokeemilise mudeli. Ja see seab kahtluse alla ka biokeemilise analüüsi, surnud koe analüüsi ja inimeste ravimise kemikaalidega, mida väidetavalt selles koes leidub, kuigi tegelikult leitakse seda ainult surnud koest.

 

Alljärgnev on kokkuvõte Tom Cowani selle aasta veebinaridest, lisaks toome välja küsimuste-vastuste vooru, milles holistilise lähenemisega arst kommenteerib selliseid teemasid nagu

  • HPV
  • suurenenud eesnäärme ravi
  • kuseteede infektsioon
  • D-vitamiini allikad
  • lekkivad klapid
  • aspiriini pikaajaline kasutamine
  • anafülaktiline allergiline reaktsioon
  • osteomüeliidi ja tonsilliidi põhjused

 

Me oleme elektromagnetilised olendid, mitte biokeemilised olendid

Põhimõtteliselt räägin ma tõendite otsimisest selle kohta, kas see, mida me nimetame makromolekulideks nagu valgud, hormoonid, ensüümid jne, on tegelikult elussüsteemis olemas sellisel kujul, nagu meile seda räägitakse.

Teisisõnu, meil on olemas keemiline valem selle kohta, mida nimetatakse insuliiniks või testosterooniks või östrogeeniks või progesterooniks või erinevateks ensüümideks jne. Küsimus on selles, kas need ained eksisteerivad elussüsteemis sellisel keemilisel kujul.

Täpsustuseks, ma ei väida, et neid kemikaale pole sünteesitud. Ma ei ütle, et pole leitud insuliini keemilise struktuuriga kemikaali, mis oleks laboris sünteesitud. Ja näiteks progesteroonipurgis võib tõenäoliselt olla kemikaal nimega progesteroon, mille keemiline valem on teada.

Küsimus on selles, kas elussüsteemis eksisteerib see aine samasuguse keemilise valemiga sellisel kujul. Kas seda kemikaali on leitud tervest elussüsteemist nagu inimene?

 

**

Ja see on koht, kus see kõik muutub väga keeruliseks, sest peate tegelikult läbima protseduurid ja meetodid, kuidas need kemikaalid on leitud. Ja praegu pole mulle selge, kas nad (teadlased – toim.) suudavad neid kemikaale leida tegemata protsesse, mis tegelikult võivad need kemikaalid välja sadestada sellest, mis muidu oleks mingi elusaine.

Ma ei ütle, et see on tõend, et neid kemikaale pole olemas. Ja kindlasti peame kõik nõustuma ja tunnistama, et need kemikaalid teevad midagi. Kuid see, et kemikaal on olemas ja sellel on mõju, ei tähenda, et olete tõestanud, et see kemikaal on elussüsteemis puutumatu.

Siin ongi probleem. On täiesti võimalik, et mitte kunagi ei pruugi tekkida võimalust, et saaksime tuvastada need makromolekulid elussüsteemis. Meil ei pruugi selleks vajalikku tehnoloogiat olla.

Sel juhul peame olema ausad ja julgema tunnistada, et me lihtsalt ei tea, kas need kemikaalid elussüsteemides ka tegelikult eksisteerivad.

Kuidas nad siis leiavad insuliini sellisest elussüsteemist ehk elavast inimesest nagu sina või mina?

Ja nii jõudsin sel nädalal väga viljakale arutelule biokeemikuga, sest ma otsin seda, mida ma nimetan valupunktiks või kohta, kus tehakse oletusi.

Ma arvan, et leidsin, kus antud juhul on oletus tehtud, millega ta huvitaval kombel nõustus.

See käib umbes nii: võtate elava inimese ja võib-olla teete tema kõhunäärme biopsia ja see on esimene samm. Arvatakse, et selles etapis olev pankrease koe eemaldamine ei muuda keemiat, mille te hiljem leiate. Ja selles peitubki oletus.

Ja seda oletust ta ilmselgelt tõestada ei suutnud ja tunnistas seda vabalt. Ja nagu ma ütlesin, ma pole kindel, kas me suudame kunagi tõestada, et seda kemikaali võib leida terves elussüsteemis.

See on lihtsalt omamoodi dilemma, et proovi analüüsimiseks peate definitsiooni järgi selle elavast süsteemist eemaldama.

Mõned inimesed vaidleksid vastu, et see on naeruväärne taktika, mida järgida, sest kuna te ei saa kunagi tõestada, et kemikaal on elussüsteemis, siis milleks te selle peale üldse oma aega raiskate? Teame, et insuliini saab sünteesida laboris ning sellel on teatud keemia ja teatud mõju. Milles siin probleem on?

Probleem on selles, et me püüame tõde leida. Kui me ei suuda tõestada, et see kemikaal elussüsteemis eksisteerib, seab see kahtluse alla kogu elussüsteemi, sealhulgas inimese biokeemilise mudeli. Ja see seab omakorda kahtluse alla, kas biokeemiline analüüs või surnud koe analüüs või inimeste ravimine kemikaalidega, mida väidetavalt selles koes leidub, kuid tegelikult võib leida ainult surnud koest.

 

**

Umbes 1850. aastatel muutus teaduse ja meditsiini lähtumine inimesest kui bioenergeetilisest mudelist biokeemiliseks mudeliks. 1858. aastal avaldas Rudolf Vorchow rakuteooria raamatu “Cellular Pathology” ja kuulutas, et kõik elusorganismid koosnevad rakkudest, sest väidetavalt tema nägi mikroskoobi all sibula rakku. Sellest ajast alates tugineb bioloogia n-ö keemilistele olenditele ja üritatab elu ära seletada kemikaalide juhuslikus koostoimes.

Ja see on tegelik punkt, millele ma tahan keskenduda, sest läbi aegade on kasutatud looduslikke ravimeid (ravikontseptsioone) – veedad, hiina meditsiin, homöopaatia ja isegi ravimtaimed, heliravi, häälestuskahvlid, RIF-masinad ja bioenergeetika teraapiad.

Kõik need valkonnad, mida biokeemia ei mõjuta, ei ole nende jaoks olulised ja nad pole kunagi isegi tegelenud biokeemilise analüüsi tegemisega. Pigem püüdsid nad analüüsida elusas inimeses toimuvat, kas intuitsiooni kaudu või neid tunnetades, või nüüd, tänapäeva mõistes – me saame mõõta valgust, mis väljub mõnest neist nn biofootonitest (bioväli). Kõik need on elava inimese bioenergeetilise välja otsesed mõõtmised. Ja sellest saab siis diagnostikavahend, sellest saab terapeutiline strateegia selle bioenergeetilise reaalsuse, selle bioenergeetilise väljaga, kiiratavate biofootonitega liidestamiseks.

Ma võin vabalt tunnistada, et see on teistmoodi lähenemine kogu meditsiini ja teaduse ning bioloogia ja elusorganismide valdkonnale ning nende abistamisele. Kuid minu jaoks põhineb see sellel, mida me tegelikult hästi suudame: me oleme biokeemilise mudeli kõrvale jätnud kui tõestamatu.

Näitena võib tuua ka Alzheimeri tõve biokeemilisi ravimeetodeid, biokeemilisi ravimeetodeid mesilaste raviks ja “nakkuste” ennetamiseks. Ja me näeme, kuhu see kõik meid on viinud. Ja see pole hea.

Seega vajame uut pilku, mis on täiesti erinev viis läheneda bioloogiale ja meditsiinile, mis on bioenergeetiline mudel, mis tunnistab, et põhireaalsus on see, et me oleme elektromagnetilised olendid, mitte biokeemilised olendid. Ja see muudab kõike, kuidas me hindame, diagnoosime ja ravime inimesi, loomi ja taimi, kellel ei lähe hästi.

 

Küsimused ja vastused

Kas teie arvates võib kuseteede infektsioon eakatel põhjustada luulusi ja hallutsinatsioone või on põhjus milleski muus?

Kõigepealt peaksime olema sõnastuse suhtes ettevaatlikud. Uriiniinfektsioone pole olemas. On inimesi, kes on mürgistuses ja paiskavad uriiniga toksiine organismi. Ja siis see tekitab ilmselgelt probleemi. Ja seejärel ju on uriinis bakterid, mis on alati olemas või alati saadaval, et proovida neid mürgiseid protsesse sisuliselt biolagundada. Seda tehes põhjustab see protsess, nagu iga bakteriaalne tervendamisprotsess, põletikku, punetust, valu ja teie keha kasutab palavikku, et aidata võõrutusprotsessil tervenemisele kaasa aidata. Seda palavikku võib seostada luulude ja hallutsinatsioonidega. Nii et tehniliselt on vastus küsimusele, mida me ekslikult nimetame uriiniinfektsiooniks, kuid see võib olla toksiline reaktsioon, mille tulemuseks on kõrge palavik, mis võib kindlasti põhjustada meelepetteid ja hallutsinatsioone.

 

Niisiis, kui see on võimalik, siis kuidas te arvate, et “uriiniinfektsioonis” osalevad bakterid on võimelised nakatama, mõjutama aju sellisel viisil?

Bakterid ei mõjuta aju. See on keha reaktsioon temperatuuri tõstmisele, geelide vedeldamisele, detoksikatsiooni hõlbustamisele. Just see mõjutab aju.

 

Miks nooremate inimeste aju ei saa mõjutada, kui neil on “uriiniinfektsioon”?

Seda on raske selgitada, kuid nende aju on vastupidavam, mis on n-ö vabandus-vastus. Kui oletada, et hallutsinatsioonid saavad alguse ajust, kuigi ma seda ei usu, ja arvatakse, et vananedes väheneb vee protsent teie ajus ja aju dehüdreerub. Seetõttu põhjustab kõrgem palavik vanemal inimesel tõenäoliselt rohkem kahju ja muutusi teadvuses kui noorel inimesel. Nii et see on minu vastus sellele.

Kui antibiootikumid tõesti aitavad “uriiniinfektsiooni” kõrvaldada, siis jällegi toimib protsess seetõttu, et te eemaldate uriini kaudu toksiine, kuna teie organism mürgistussesiundis paljudel põhjustel. Sellel võib erinevatel inimestel olla palju erinevaid põhjuseid. Ja siis tulevad bakterid ja elavad seal. Ja selles protsessis, kus bakterid organismist võõrkehasid puhastavad, põhjustavad nad ise põletikku ja punetust, valu ja uureat.

Nii et kui te tapate bakterid antibiootikumidega, siis see küll peatab sümptomid, aga siis tekib suures koguses mürgist uriini. Ma olen seda ise korduvalt näinud, et vanematel patsientidel tekib üks uriiniinfektsioon teise järel ja siis antakse neile antibiootikume ja öeldakse, et see põhjustab neile muudes valdkondades suurt kahju. Ja siis on neil kiire minek allamäge ja kõik sellepärast, et arstid tõlgendasid seda uriini puhastamise protsessi ja “nakkust” valesti.

 

Mida te arvate samblikust saadud D-vitamiinist?

Ma ei tea sellest suurt midagi, aga arvan, et parim viis D-vitamiini saamiseks on päikese kaudu. Järgmiseks läbi päikeselambi, lisaks rohuga toidetud rasvase toidu söömisega karjatatavatelt loomadelt, kes veetsid oma elu päikese käes.

Ja see on tavaliselt võirasv, peekon, munakollased, kõik rasvased loomsed saadused. See on loomadest, kes veetsid oma elu päikese käes. Ma ei üritaks oma nn D-vitamiini saada samblikest.

 

Kuidas ravida suurenenud eesnääret?

Esimene asi on see, et peate nägema, kas suurenenud eesnääre on tegelikult probleemide või sümptomite põhjus. Sest sageli on see nn juhuslikult leitud. Teisisõnu, inimene on veidi vanem ja tema eesnääre on veidi suurem, kui see oli nooremana. Kuid tegelikult ei tekita see talle probleeme.

Te hindate seda ja võite ikka öelda, et eesnääre on probleemi allikas, kuna see on liiga suur ja piirab seetõttu uriini väljavoolu. Jällegi, protsess, mida ma läbin ja oma arstipraksises alati tegin, on see, et proovin asetada end rolli, milleks on sinu keha. Miks ma peaksin tahtma, et mu eesnääre oleks suurem?

Ja tavaliselt ma tahan, et midagi oleks suurem, kuna ma ei saa piisavalt nn toorainet ja seetõttu püüan oma keha suuremaks teha, et saaksin toorainet tõhusamalt hankida. Seega muutub ka eesnääre suuremaks, kuna sellel puudub midagi, mida ta vajab, nii et keha muudab selle suuremaks. Nii et kui see aine või see element või see protsess on aktiveerinud, teeb ta seda selleks, et omastada seda, mida ta hetkel ei saa. Nii et see on üks asi, mida ma küsiksin.

Teine asi, mida ma küsiksin, on see, et kui miski läheb liiga suureks, võib see olla ülekoormatud sellest, et organist ei voola välja seda, mida regulaarselt peaks välja voolama.

Kuigi ma tunnistan, et see on natuke biokeemiline lähenemine, ma siiski läheneksin asjale niimoodi. Eesnäärmele meeldib tsink. Talle meeldib tsink elaval kujul. Nii et ma ei annaks kunagi kellelegi tsingitablette. Tsingi parim vorm on austrid, just seetõttu on meie poes toode nimega Oyster Max, mis on lihtsalt dehüdreeritud austrid.

Tegelikult on parem, kui saate süüa viis-kuus austrit kolm, neli või viis korda nädalas. Kuid paljudel inimestel on austrite hankimisega raskusi. Seetõttu on meil see toode. Et see puudutab nüüd eesnääret, kuna te annate elavas maatriksis piisavas koguses tsinki, ei pea te nüüd tsingi saamiseks oma eesnääret suuremaks tegema, nii et see kahaneb.

Ja teiseks toodab eesnääre vedelikku, mida kasutatakse peamiselt ejakulatsiooniks. Ja seega on meestel kasulik regulaarselt ejakuleerida. See võib tekitada väikesi vaidlusi, kas seda teha iga päev või kord nädalas või kui olete 80-aastane, siis kas kord kuus? Ja ma ei ole kindel, kas ma sellele vastust tean, kuid mees, kes ei lase oma eesnäärmel kunagi sisuliselt puhastuda, võib ette kujutada, et see on eesnäärme suurenemise põhjus.

Mina keskenduksin põhiliselt neile põhjustele ja lisaks veel organite ettevalmistamisele. Ma olen peaaegu alati seda teinud. Kui teie probleem oli teie südames, andsin teile südameekstrakti. Need on organpreparaadid, mida me müüme, sest looma südames on midagi, mis toidab inimese südant, või looma eesnäärmes, mis toidab inimese eesnääret. Nii et austrid, eesnääre, organite ettevalmistus ja regulaarne ejakulatsioon.

 

Kas teil on mõtteid, mida saab teha, et vältida (südame) lekkivate klappide kirurgilist operatsiooni?

See on huvitav probleem ja ma olen tegelikult näinud inimesi, kellel on hästi läinud, kui nende lekkivad klapid on parandatud. Nii et me räägime sellest, et meie südames on need erinevad ventiilid ja mitmel põhjusel võivad need muutuda düsfunktsionaalseks, kas ei avane või ei sulgu korralikult või mõnikord mõlemat. Ja see kajastub langevas väljutusfraktsioonis.

Meile öeldakse, et väljutusfraktsiooni vahel on otsene korrelatsioon, mis on sisuliselt vere hulk, mis väljub südamest iga löögiga, võrreldes sellega, mis on südames. Ja meile öeldakse, et sellel on otsene seos teie sümptomite ja sellega, milline teie tervis on. Teisisõnu, tippsportlastel on väljutusfraktsioon 70% ja tavalistel inimestel 50–60%. Ja kui sul nii hästi ei lähe, siis võib-olla 30–40%. Ja kui teil on kongestiivne südamepuudulikkus, väheneb see 20%-ni. Ja kui see on vaid 10%, siis sa ei ela kaua.

 

Ma otsin teavet väikese annuse aspiriini pikaajalise kasutamise ohutuse kohta insuldi korral.

See ei ole ohutu ja põhjustab kahte tüüpi insulte, hemorraagilisi, st veritsevaid insulte ja hüübimisrabandusi sisuliselt ummistunud arterist. Ja nad (arstid – toim.) ütlevad, et kuna väikeses annuses aspiriin vedeldab verd, aitab see trombirabandust ära hoida.

Kuid huvitav on see, et kui te statistikat vaatate, siis aspiriin mitte ainult ei põhjusta kohutavaid probleeme teie soolestikus, takistades teie põletikulist süsteemi aitamast teil detoksifitseerida, vaid toimub ka veritsusrabanduste suurenemine, mis on aspiriini kasutamise otsene tagajärg, see on ligikaudu identne hüübimisrabanduste vähenemisega.

Nii et teil pole tegelikult vähem insulte, vaid on lihtsalt erinevad insuldid. Nii et kui teie küsimus on selles, et te tõesti ei soovi hüübimisrabandust, kuid teile sobib hemorraagiline insult, mis on sama laastav, siis võib aspiriin igal juhul olla kasulik. Kuid kõik, kellega ma olen sellest rääkinud, ütlesid, et neid ei huvita, millist tüüpi insuldiga on tegu, nad ei taha saada kumbagi.

 

Kuidas seletada HPV viirust, kui viirusi pole olemas?

Inimese papilloomiviirust pole olemas. Mingit tüüpi patogeenset viirust pole olemas. Mis juhtub, on see, et naised haigestuvad emakakaelavähki kõigil põhjustel, millest olen rääkinud, et keegi võib vähki haigestuda. Põhimõtteliselt säilitavad nad toksiine tavaliselt emotsionaalselt olulises või laetud kehapiirkonnas. Tõenäoliselt on probleeme seksuaalsusega või seksuaalsusega seotud traumaga või mingisuguse valu või toksiinidega kokkupuutega, mis on tingitud tampoonidest ja muudest asjadest, mida tupes kasutatakse.

On emotsionaalne ja füüsiline toksiline keskkond ja nad süüdistavad ekslikult, nagu alati viirust. Viirusel pole nn viirusega midagi pistmist. HPV-d pole olemas. Te ei nakatunud HPV-sse ja see ei põhjusta vähki. Ja kui te mind ei usu, näidake mulle uuringut, mis näitab, et on leitud isoleeritud inimese papilloomiviirus, et nad on selle puhastanud selle naise organismist ja seejärel haigestus ta mingisse emakakaelavähki. Ja ma võin teile öelda, et seda pole olemas.

 

Sooviksin teada osteomüeliidi ja tonsilliidi võimalike ravivõimaluste mitte-operatiivsel teel. Tonsilliidi korral operatsiooni kasutamiseks pole põhjust. Mandlid on suus esineva toksilisuse suhtes vaid esimesed väravavahid ja tavaliselt on see seotud mingi toksilise mõjuga, sageli breketitega või võib isegi olla kombinatsioon toitumis- ja emotsionaalsetest probleemidest, mis inimest mõjutavad.

Tavaliselt kasutatakse tonsilliidi korral palju antibiootikume ja muid vaktsiine ning see põhjustab lümfikoe lagunemist. Ja siis tulevad bakterid ja söövad selle (koe) ära. Ja siis püütakse muidugi baktereid tappa, mis muudab probleemi krooniliseks. Ja siis nad võtavad su mandlid välja. Sisuliselt sama asi toimib osteomüeliidi puhul, mis on samasugune luu infektsioon.

Kõik need haigused, mis tulenevad väidetavalt bakteritest, ei ole bakterite poolt põhjustatud. Asi on selles, et luud ei ole piisavalt toidetud. Tõenäoliselt on sel juhul tegemist toitumis- ja päikesevalguse puudujäägi kombinatsiooniga. Ja me isegi teame, et luud on sisuliselt nagu “külmunud muusika”. Nii et “helil” on puudujääke.

Ja see on veel üks näide keha, inimese kui terviku nägemisest bioelektrilise elektromagnetväljana, mitte keemiakomplektina, ja see võimaldab teil mõista, et see on luu elektromagnetilise moodustumise defekt, mis on peamiselt päikese ja heli koostoime. Luu laguneb, bakterid tulevad tegema oma tööd, milleks on sisuliselt surnud materjali söömine, ja seejärel kasutavad nad selle hävitamiseks antibiootikume. Ja see muidugi ei tööta. Ja siis nad võtavad su luu välja. Seda kõike saab tavaliselt vältida, kui näed reaalsust.

 

Kas ma saaksin küsida respiratoorse süntsütiaalse viiruse (RSV) kohta: mis siis tegelikult toimub?

Loomulikult pole olemas respiratoorset süntsütiaalviirust. Kõik, mida nad RSV, gripi ja COVIDiga kirjeldavad, on lima ja kopsude kaudu puhastumise sümptomid. Nad ei suuda üht teisest eristada. See, mida nad teile räägivad, põhineb puhtal oletusel või ebateaduslikult kasutatud PCR-testil, mis on mõttetu.

RSV ei erine COVID-ist, gripist ega tavalisest külmetushaigusest. Nad lihtsalt kasutavad erinevaid nimesid ühe ja sama asja kirjeldamiseks. Oo, näe sa oled raskelt haige, sul on COVID, aga sellel teisel on gripp, ja kui sa oled laps, siis sul on RSV.

Viirusi pole olemas ja pole olemas teste, mis neid viirusi tuvastavad. Tegemist on toksiine täis haigete inimestega, kes puhastavad oma hingamisteid. Targemad köhivad selle välja ja ajavad tati välja. Miks seda rohkem juhtub? Sest me mürgitame inimesi üha rohkem, eriti süstidega.

 

Kuidas raviksite kodus anafülaktilist allergilist reaktsiooni?

Tõenäoliselt adrenaliini ja steroidide süstidega, nagu ma kiirabis tegin. Kuigi võin öelda, et mul oli üks heauskne anafülaktiline reaktsioon, mille vastu ma ei kasutanud süste. Sain mesilaselt nõelata ja tegin n-ö mürgiravi. Mu kurk sulgus ja huuled paistetasid üles ja silmad paistetasid kinni ja ma lihtsalt lamasin, jäin rahulikuks ja jõin vett. Ja läks umbes 6 tundi ja kõik sümptomid kadusid. Ja ma ei läinud kiirabisse.

Ma ei ütle, et keegi peaks seda kodus tegema. Kuid hiljem mõistsin, et see juhtus minu jaoks emotsionaalselt väga raskel ajal. Ja põhjus, miks ma arvan seda teadvat, on see, et ma lõpetasin pärast seda elusa mesilasmürgi ravi tegemise. Kuid pärast seda on mesilased mind korduvalt nõelanud ja sisuliselt ei juhtunud midagi. Võib-olla väike turse nõelamise kohas.

Ja nii ma sain aru, et see, mis mul oli, oli sisuliselt liigne emotsionaalne füüsiline reaktsioon loomalt, kes ilmselt üritas mind aidata, sest mesilase nõelamine on uskumatult terapeutiline. Nad käivitasid igasuguse võõrutusreaktsiooni. Ma arvan, et kogu anafülaksia diagnoos ei ole nii lihtne, kui me arvame.

Jällegi, mul ei ole piisavalt kogemusi selle ravimisel, et öelda, et mul on mugav kedagi nõustada või ravida. Ja muide, seda, mida ma kellelegi räägin, ei tohiks tõlgendada kui meditsiinilist nõuannet. Ma lihtsalt kommenteerin erinevaid tingimusi. Nii et ma ei taha takistada kellelgi kiiret lahendust saamast, et tagada nende ohutus. Kuid on ka teine viis oma tervist vaadata. Ma räägin sellest ja ma arvan, et kõike seda peaks ilmselt rohkem uurima.

 

Koostatud kahe veebinari põhjal:

https://www.bitchute.com/video/AU6F8hjSxcDJ/

https://www.bitchute.com/video/Yi5yvgNmZwrM/

 

Dr. Tom Cowan veebis:

https://twitter.com/drtomcowan

https://drtomcowan.com/

https://www.facebook.com/DrTomCowan

 

Tõlkis Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt