Taruvaik aitab kehast alumiiniumi eemaldada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. detsember 2020 kell 19:26bee-propolis-bspAlumiinium, mida kasutatakse väga palju toitude pakendamisel ja majapidamistarvetes, on inimese kehas närvimürk. Paljude toodete puhul väidetakse, et alumiiniumi kogus on alla ohtliku määra, kuid me alahindame sageli seda, kui suur on meie kokkupuude erinevate alumiiniumi sisaldavate toodetega ning kui palju seda närvimürki meie kehasse kuhjub. Kosmeetika, deodorandid, päikesekaitsekreemid, vaktsiinid ja muud ravimid ning imikutoit on kõigest mõned näited, kuidas alumiinium meie kehasse jõuab. Õnneks on looduses pakkuda ka mõningaid tõhusaid abivahendeid, mis aitavad kehast alumiiniumi eemaldada.

 

Alumiiniumi on seostatud suure hulga erinevate terviseprobleemidega: autism, Parkinsoni tõbi, multiskeroos, Alzheimeri tõbi, dementsus, krooniline väsimus ja mitmed muud neuroloogilised või autoimmuunhaigused. Eriti kahjulik on see imikutele, kelle keha ei suuda veel ise sellest kergmetallist tõhusalt vabaneda.

Üheks abivahendiks alumiiniumi eemaldamisel kehast on soovitatud mineraalvett, mis sisaldab palju räni. Räniühendid suudavad läbida aju-vere barjääri ja siduda alumiiniumi ning seda sealt välja tuua. Kuid teine vahend, mis hiljutiste India teadlaste uuringute põhjal aitab alumiiniumi siduda ja kehast välja viia, on taruvaik.

Taruvaik on mesilaste toodetud segu vaikudest, millega nad tihendavad tarudes pragusid ja auke. Taruvaigul on tugev mikroobide,

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt