Uuringud: Pfizeri süsti efektiivsus lastel on ainult 12%

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. mai 2022 kell 17:34Foto: Pexels / x3

New Yorgi osariigi tervishoiuministeeriumi uuringud näitavad, et COVID-19 süstide tõhusus lastel on väga madal. Ajavahemikus 13. detsembrist 2021 kuni 24. jaanuarini 2022 analüüsiti tulemusi 852 384 12–17-aastase lapse seas ja 365 502 last vanuses 5 kuni 11 aastat, kes olid saanud kaks doosi, kirjutab dr Mercola. 

 

Efektiivsus langes kiiresti 5–11-aastaste seas, langedes 68%-lt kõigest 12%-le. Kaitse haiglaravile sattumise vastu langes samuti 100%-lt 48%-le. Ainuüksi 11-aastaste seas langes vaktsiini efektiivsus 11%-ni. Ebapiisavas vastuses süüdistati vanuserühmade annuste erinevusi, kuna 5–11-aastased saavad kaks 10-mikrogrammist Pfizeri süsti, samas kui 12–17-aastased lapsed saavad kuni 30-mikrogrammised süstid.

Nooremas vanuserühmas ei andnud süstid peaaegu üldse kaitset, sh süstide kiiresti vähenev tõhusus ei mõjuta mitte ainult lapsi. COVID-19 korduvad süstid kaotavad samuti kiiresti tõhususe, kuna kaitse langeb neljandal kuul pärast süstimist. Üks CDC rahastatud uuring hõlmas 10 osariigi andmeid, mis koguti ajavahemikus 26. augustist 2021 kuni 22. jaanuarini 2022, ajal, mil ringlesid nii delta- kui ka omikroni variandid.

Analüüsiti COVID-19 tõttu arstiabi otsivate inimeste külastusi kiirabi- ja haiglaraviasutustesse. Uuring ei hõlmanud kergemaid COVID-19 juhtumeid, mille puhul arstiabi ei otsitud.

Kui algselt oli vaktsiini efektiivsus COVID-19-ga seotud erakorralise meditsiini osakonda või kiirabi visiitide ja haiglaravi järel pärast revaktsineerimist kõrgem, siis võrreldes teise COVID-19 süstiga vähenes tõhusus vaktsineerimisest möödunud ajaga.

Kahe kuu jooksul pärast teist COVID-19 süsti oli kaitse COVID-19-ga seotud erakorralise meditsiini osakonna ja kiirabi visiitide eest 69%. Viis kuud pärast süsti langes see 37%-ni.

Võttes arvesse kahjulikke mõjusid ja ebatõhusust, on paljud mõjukad meditsiiniekseprdid nõudnud koroonavaktsiinide viivitamatut tühistamist. IPAK usub, et andmed on juba piisavalt veenvad, et tühistada haavatavate elanikkonnarühmade, sealhulgas rasedate ja rinnaga toitvate naiste, laste ja fertiilses eas inimestele tehtavad süstid.

Janci Chunn Lindsay, Ph.D., silmapaistev toksikoloog ja molekulaarbioloog, kes töötab koos M.D. Andersoni vähikeskusega Houstonis, esines CDC immuniseerimistavade nõuandekomitee koosolekul, mis toimus 23. aprillil 2021, ja kutsus samuti üles “kõiki geeniteraapia vaktsiine” viivitamatult peatama mitmel rindel esinevate ohutusprobleemide, sealhulgas viljakusele mõju tõttu.

 

Allikas: mercola.com

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt