Indiana peaprokurör tunnistab, et riigi ja vanameedia levitatav Covidi poliitika põhineb valedele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2022 kell 18:042022. aasta aprillis tegi USA peakirurg üleskutse lõpetada Covidi valeinfo levitamine. Lisaks kutsus ta inimesi üles esitama teavet avalikus inforuumis leviva Covidi väärinformatsiooni kohta. “Tervisealane väärinformatsioon on tõsine oht rahvatervisele,” ütles ta. “See võib tekitada segadust, külvata usaldamatust, kahjustada inimeste tervist ja õõnestada rahvatervisega seotud jõupingutusi.” Tema büroo on välja andnud üksikasjaliku nõuandelehe, kutsudes üles tehnoloogiaettevõtteid, sotsiaalmeediat, valitsust ja üksikisikuid tegutsema. Indiana peaprokurör Todd Rokita on sellele vastanud üksikasjaliku raportiga Covidi väärinformatsiooni kohta. Oma aruande koostamisel palus ta abi professoritelt Jayanta Bhattacharyalt ja Martin Kulldorffilt. Täielik aruanne avaldati 2. mail 2022 ja esitati kirurgi peabüroole. Paistab, et Indiana osariigi peaprokurör ei vaidle vastu ning nõustub endise Pfizeri juhtivteadlase ning allergiate ja hingamisteede uuringute osakonna asepresidendi, vilepuhuja Michael Yeadoni värske uurimistööga, et kõik peamised narratiivid SARS-CoV-2 ja kehtestatud “meetmete” kohta esitatud väited on valed.

 

Avaldame Indiana peaprokuröri Todd Rokita raporti täiskujul, koos viidetega originaalaruannet saad näha siit.

#1 COVID-19 statistika: CDC ametlikud numbrid COVID-19 surmajuhtumite ja haiglaravi kohta on ebatäpsed. Ametlikes andmetes on palju inimesi, kes on surnud pigem koos COVID-19-ga kui selle tagajärjel. CDC ei ole eristanud surmajuhtumeid, kus COVID-19 oli peamine surmapõhjus ning COVID-19 oli kaasuvaks põhjuseks või kui surm ei olnud COVID-19-ga üldse seotud, kuid surnu oli juhuslikult testitud positiivsena.

Sellel probleemil on kolm põhjust:

(i) COVID-19 juhtude ja surmajuhtumite loendamine erineb sellest, kuidas tavaliselt arvestatakse teistesse haigustesse haigestumist ja suremust; arstidel on soovitatud täita surmatunnistused nii, et pidada COVID-19 peamiseks põhjuseks, isegi kui arstide faktid viitavad vastupidisele;

(ii) kogu populatsiooni hõlmav testimine, et tuvastada asümptomaatilised nakatunud SARS-CoV-2 viirusega on inimkonna ajaloos enneolematu;

(iii) kuigi see oleks olnud lihtne, ei ole CDC läbi viinud juhuslikke riiklikke meditsiinikaartide uuringuid, et teha kindlaks, milline osa neist teatatud COVID-19 surmadest olid tõesti tingitud COVID-19-st.

Surmatunnistuste ja meditsiiniliste dokumentide järelauditis Santa Clara maakonnas ja Alameda maakonnas Kalifornias leiti, et ~25% surmatunnistustest, kus COVID-19 märgiti peamiseks surmapõhjuseks, olid muud surmapõhjused tõenäolisemad. Eelretsenseeritud kirjandus kinnitab, et COVID-19 on ka teistes riikides üleraporteeritud. COVID-19 põhjustatud surmade täpse arvu kindlakstegemiseks tuleks läbi viia surmatunnistuste auditid.

 

#2 Loomuliku immuunsuse kahtluse alla seadmine: pärast COVID-19 taastumist on loomulik immuunsus järjekindlalt kahtluse alla seatud ja seda eitatud. Kasutades tõsiselt vigaseid uuringuid, väitis CDC ekslikult, et loomulik immuunsus on halvem kui vaktsiiniga omandatud immuunsus.

2020. aasta oktoobris avaldas CDC direktor “memorandumi” ajakirjas The Lancet, mis seab kahtluse alla loomuliku immuunsuse. Kõige kriitilisem on see, et kohustuslikku vaktsineerimist nõuti inimestelt, kes on COVID-19-st paranenud, millega valitsus, ettevõtted ja ülikoolid de facto eitasid loomulikku immuunsust.

Teadlaste jaoks on see olnud kõige üllatavam desinformatsioon. Oleme teadnud loomulikust immuunsusest alates Ateena katkuepideemiast 430 eKr; teised koroonaviirused tekitavad loomulikku immuunsust; ja kogu pandeemia ajal teadsime, et COVID-19 läbipõdenutel on hea loomulik immuunsus. See tähendab, et kuus kuud pärast pandeemia algust olid meil epidemioloogilised tõendid selle kohta, et loomulik immuunsus kestab vähemalt kuus kuud; aasta pärast pandeemiat teadsime, et loomulik immuunsus kestis vähemalt ühe aasta jne.

 

#3 COVID-19 vaktsiinid takistavad viiruse levikut: CDC direktor ja teised tervishoiuametnikud valetasid, et COVID-19 vaktsiin hoiab ära COVID-19 edasikandumise teistele. See oli ka põhjendus vaktsiinide pealesurumise ja passide jaoks – et vältida viiruse levikut teistele. Kui COVID-19 vaktsiinid said erakorralise kasutusloa, esitasid tootjad randomiseeritud kontrolluuringud (RCT), mis näitasid, et vaktsiinid vähendavad sümptomaatilist haigestumist. Katsete eesmärk ei olnud teha kindlaks, kas need võivad piirata ka edasikandumist või hoida ära surmasid, kuigi need oleks võinud olla selleks loodud.

Nagu selgus, levitasid vaktsineeritud isikud haigust teistele edasi. Kuigi oli kahetsusväärne, et ei tehtud RCT-d, mis on loodud vastama haiguste leviku küsimusele, on rahvatervise ametnike poolt vastutustundetu väita, et nad tegid seda, kuigi RCT-d isegi ei püüdnud sellele küsimusele vastata

#4 Valeväide, et koolide sulgemine oli tõhus ja mitte-kulukas: Ameerika Ühendriikides suleti enamik koole mõneks ajaks ja paljud koolid suleti enam kui aastaks. See otsus põhines valeväidetel, et see kaitseb lapsi, õpetajaid ja kogukonda laiemalt. Juba varakult, 2020. aasta suvel teadsime, et see oli vale.

Rootsi oli ainus suur lääneriik, kus koolid jäid avatuks kogu 2020. aasta kevadeks ilma maskide, sotsiaalse distantseerumise ja

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt