OCLA aruanne vaktsiinide kõrvalnähtude kohta seab VAERSi andmed kahtluse alla

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. mai 2022 kell 17:24OCLA (Ontario kodanikuvabaduste ühendus Kanadas) teatab, et erinevalt enamikust muust maailmast haldab USA suurt avalikku andmebaasi vaktsiinitoodete süstimise järel tekkinud kõrvalnähtude kohta, mida nimetatakse USA tervishoiu- ja inimteenuste ministeeriumi vaktsiini kõrvalnähtude teavitussüsteemiks (VAERS). VAERS-i andmebaas on rikkalik andmeallikas, mida saab kasutada COVID-19 vaktsineerimiskampaaniate kahjulike mõjude mõistmiseks. OCLA teadlased Joseph Hickey ja Denis Rancourt koostasid VAERSi andmeid kasutades uurimisaruande pealkirjaga “COVID-19 vaktsiinide toksilisuse olemus USA-s”, mida saab lugeda siit.

 

Uuringu peamised järeldused on järgmised:

  • vaktsiinid on mürgised (Janssen > Moderna > Pfizer);
  • haavatavate eakate inimeste sihikule võtmine vaktsiinide kasutuselevõtu alguses kahjustas neid ebaproportsionaalselt (sealhulgas põhjustas enneaegseid surmasid surm);
  • päevade jaotus surmani pärast süstimist näitab tugevat mustrit, mis annab ülevaate toksilise toime olemusest, ja see muster on olemas ka gripivaktsiinide puhul;
  • vaktsiini toksiline mõju (surmade arv annuse kohta) suureneb plahvatuslikult koos vanusega;
  • COVID-19 vaktsiinide toksilisus (surmade arv annuse kohta) on umbes 27 korda suurem kui gripivaktsiinidel (vt: lk 34/766 siin lingil).

OCLA uurimistööd kajastati ajakirjas Rebel News (siin) ja ulatuslikus intervjuus (prantsuse keeles) teemal Science en Conscience koos Jérémie Mercieriga (siin).

 

VAERSi andmebaasi tulemused kahtluse all

4. jaanuaril 2022 postitas OCLA avalduse COVID-19 vaktsiinide toksilisuse uuringu kohta, milles hoiatati USA VAERSi andmebaasi oluliste andmete tulemuste eest, mis muudavad paljud praegu saadaolevad toksilisuse analüüsid ebausaldusväärseks (nn toksiliste partiide analüüsid). OCLA avalduses märgiti, et OCLA teadlaste üksikasjalik uuring on tulemas.

Selle postitusega teatatakse OCLA COVID-19 vaktsiini toksilisuse analüüsi versiooni 1 avaldamisest VAERSi andmebaasi kasutades. Versioon 1 esitab lühidalt uuringu peamised tulemused. Sellele järgneb värskendatud versioon, mis sisaldab rohkem üksikasju.

Aruandes uuritakse USA VAERSi andmebaasi andmeid, kuna Kanadas ei ole sarnast avalikult kättesaadavat ja ulatuslikku andmestikku vaktsiinide kahjude kohta. Paljud tulemused on aga Kanada elanikkonna jaoks asjakohased.

 

COVID-19 vaktsiinide toksilisuse olemus USA-s (Joseph Hickey ja Denis G. Rancourt):

Selles COVID-19 vaktsiinide kõrvalnähtude aruandlussüsteemi andmete (VAERSi andmed, USA) uuringus uurime andmete laiaulatuslikke omadusi, mille lahendamiseks on:

  • suure kahjuliku mõju (AE) kategooria (surm, eluohtlik reaktsioon, haiglaravi, puue ja kõik kategooriad),
  • vaktsiinitootja (Janssen, Moderna, Pfizer),
  • süstimise tüüp (süsti number esmases seerias, revaktsineerimine), süstimise kuupäev,
  • AE alguse või lõppemise kuupäev
  • ja AE põdeva isiku vanus

võrreldes kõikide süstide manustamiskuupäevadega erinevate tootjate ja süstide tüüpide puhul ning võrreldes elanikkonna omadustega (vanus, vaesus, oodatav eluiga, rasvumine).

Selgitame välja põhiaspektid organismi reaktsioonis sellistele toksiliste laengute impulssidele, mis on seotud vanusest sõltuva immuuntõhususe ja haavatavuse vanusest sõltuva levikuga, ning tuvastame esilekutsutud suremuse eksponentsiaalse aja vähenemise komponendid koos poolestusaja väärtustega vahemikus 13–30 päeva, mis võib tuleneda ogavalgu tungimisest organismi.

Loe OCLA täispikka aruannet 2022-1 (v1) PDF-i SIIT.

 

Tõlkis Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt