Rahvusvahelisele Kriminaalkohtule esitatud avalduses süüdistatakse vaktsiinitööstuse suurtegijaid genotsiidis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. jaanuar 2022 kell 12:25COVID-19 pandeemias ja eksperimentaalsete koroonavaktsiinide pealesundimises on esitatud süüdistus kuritegudes inimkonna vastu mitmetele rahvusvaheliselt tuntud terviseametnikele, teiste hulgas Valge Maja koroonaviiruse töörühma juhtiveksperdile Anthony Faucile ja Bill Gatesile. 1 Nimelt, 6. detsembril 2021 Rahvusvahelisele Kriminaalkohtule esitatud 46-leheküljelises juriidilises avalduses 2 süüdistasid advokaat Reiner Fuellmich ja seitse hagi esitajat Anthony Faucit, Peter Daszakit, Melinda Gatesi, William Gates III ja veel 12 isikut arvukates Nürnbergi koodeksi rikkumistes, mille hulka kuuluvad ka inimsusevastased kuriteod ja sõjaroimad, nii nagu need on määratletud Rooma statuudi artiklites 6, 7, 8, 15, 21 ja 53.

 

Kokku on kohtulahendis nimetatud 16 süüdistatavat: Dr. Anthony Fauci (NIAIDi direktor), Dr. Peter Daszak (EcoHealth Alliance’i president), Bill Gates, Melinda Gates, Albert Bourla (Pfizeri tegevjuht), Stephane Bancel (Moderna tegevjuht), Pascal Soriot (AstraZeneca tegevjuht), Alex Gorsky (Johnson & Johnsoni tegevjuht), Tedros Adhanhom Ghebreyesus (WHO peadirektor), Boris Johnson (Ühendkuningriigi peaminister), Christopher Whitty (Ühendkuningriigi peamine meditsiininõunik), Matthew Hancock (endine Ühendkuningriigi tervishoiu ja sotsiaalhoolekande riigisekretär), June Raine (Ühendkuningriigi ravimite ja tervishoiutoodete tegevdirektor, Dr. Rajiv Shah (Rockefeller Foundationi president), Klaus Schwab (Maailma Majandusfoorumi president).

Ohvrid, kelle nimel kaebus esitati, on “Ühendkuningriigi inimesed”. Üks seitsmest hagejast on farmakoloog dr Michael Yeadon, Pfizeri endine asepresident ning allergiate ja hingamisteede haiguste uuringute juhtivteadur.

Yeadon väljendas 2020. aasta lõpus sügavat muret COVIDi vaktsiinisüsti kohustuslikuks muutumise pärast, kuna ei leidnud nende kasutamisele meditsiinilist põhjendust. Nagu me kõik teame, kehtestati 2021. aastal kogu maailmas vaktsiininõue. 2021. aasta aprillis tuli Yeadon avalikult välja murega, et vaktsiinisüstid on osa rahvaarvu vähendamise (depopulatsiooni) kavast.

“Ma usun, et kordussüste kasutatakse teie tervise kahjustamiseks ja võimalik, et teid tapetakse. Ma ei näe muud mõistlikku tõlgendust kui tõsist katset rahvaarvu massiliseks vähendamiseks,” ütles ta 2021. aasta aprilli lõpus avaldatud intervjuus “Planet Lockdown”.2

 

Mis on Rahvusvaheline Kriminaalkohus?

Rahvusvaheline Kriminaalkohus3, 4 (ICC) on valitsustevaheline organisatsioon ja rahvusvaheline erikohus, mis asub Haagis, Madalmaades (Holland). Selle tegevust reguleerib rahvusvaheline leping, mida nimetatakse Rooma statuudiks ja mille on kinnitanud üle 120 riigi, sealhulgas USA.

ICC on alaline ja sõltumatu kohus, mis uurib rahvusvahelist üldsust puudutavaid kuritegusid, näiteks väiteid genotsiidi, sõjakuritegude, inimsusevastaste kuritegude ja agressioonikuritegude kohta. Teoreetiliselt peaksid liikmesriigid tegema kohtuga koostööd, kuid alati seda ei juhtu.

Kui hagi on õigustatud, võib kohus esitada süüdistuse ja anda kohtusse üksikisikuid, keda süüdistatakse sellistes kuritegudes, kuid tavaliselt teeb ta seda ainult siis, kui liikmesriik ei võta kasutusele asjakohaseid õiguslikke meetmeid kurjategija vastu, mis võib juhtuda, kui valitsus üritab kõnealust isikut kriminaalvastutuse eest kaitsta.

 

Rikkumine 1 – Nürnbergi koodeks

Nürnbergi koodeks on meditsiinilise uurimistöö eetika põhimõtete kogum, mis kasvas välja Teise maailmasõja järel Nürnbergis toimunud Arstide Kohtumenetlusest (Doctors Trial). Nürnbergi sõjakuritegude erikohus kehtestas 10 tingimust, millele arstid peavad vastama, kui nad teevad katseid inimeste peal

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt