Ühegi unistuse täitumine ei ole ebatõenäoline: 10 edu võtit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2014 kell 21:30Läbi aegade on mõtiskletud edu üle, läbi aegade on edu saavutatud. Pole vaja lugeda pikki teoreetilisi analüüse ‒ parim õppimisviis on edu saavutanud inimeste arvamused ja nõuanded. Rain Siemeri koostatud raamatus “Soovin sulle edu“ on palju tsitaate ja mõtteid, mille teemaks on unistused, tahtejõud, motivatsioon, usk, hirm, kogemused, inimesed, vastupidavus, areng, julgus, pingetaluvus, raha, töö ja puhkus. Siin on 10 raamatu autori enda poolt valitud mõtet.

 

1. Meil kõigil on võime kasutada oma mõtete jõudu. Teeme seda kas teadlikult või alateadlikult. Oma mõtetega loome võimalike elusündmuste eskiisi ning emotsionaalse energiaga käivitame protsessi. Nii anname võimaluse sündmusel realiseeruda. Kui teadlikult oma mõtteid juhtida, siis on kergem oma elu kujundada ja unistusi täita.

2. Ükski unistus ei ole läbinisti ebatõenäoline ja unistust täide viia ei ole kunagi liiga hilja.

3. Kui teed midagi hinge ja südamega ja tegutsed täieliku keskendumisega, siis midagi peab ju sellest välja tulema. Isegi kui me kohtame tagasilööke, siis meie tugev tahe, südamesoov, viib sellest edasi.

4. Keskendu sellele, mille juhtumist sa soovid. Positiivne mõtlemine on iga suurepärase eduloo esiküljel. Kui sa ärkad igal hommikul mõeldes, et sinuga midagi toredat juhtub, siis piisava tähelepanelikkuse juures avastad sa sageli, et sul on õigus.

5. Rasked ajad tuleb üle elada ning mitte alla anda. Isegi kui kõik tundub täiesti lootusetu, on vaja katsuda leida olemasolevast üles see ilus ja hea, millele keskenduda.

6. Tegutse oma heade mõtete ajel. Ideede eluiga iseenesest on lühike. Nendega peab tegelema enne, kui nende kehtivusaeg lõpeb. Esimese maailmasõja lennuäss Eddie Rickenbacker võttis selle kokku lausega: “Võin anda teile kuuesõnalise edu valemi: mõelge asjad läbi ja siis tegutsege.“

7. Me peame mõtlema selle peale, kuidas asi ära teha, mitte sellele, kuidas seda fikseerida. Püüa ületada ootusi, sea kõrgeid eesmärke ning loo motivatsiooniskeemid, mis seda toetavad. Kõrge eesmärgi väike alatäitmine on parem kui keskpärase eesmärgi täitmine.

8. Usu endasse! Usu oma võimetesse, ilma kasvõi tagasihoidliku usuta oma enesekindlusse ja võimetesse ei saa sa saavutada õnne ja rahulolu.

9. Lülita välja kõik oma kahtlused ja hirmud, öeldes, et neil pole teie üle enam mingit kontrolli ja muudkui lase edasi. Ära peatu. Sinu vaim on palju võimsam kui need vastikud kahtlused, isegi kui nad veel mõneks ajaks sinu juurde pidama jäävad.

10. Sa oled täiuslik. Te kõik olete täiuslikud. Teil on kõik, mida vaja, et saavutada edu oma unistuste elluviimisel. Ei tohi ennast alahinnata.

Soovin sulle edu

 

 

Rain Siemer

 

Allikas: Soovin sulle edu

Fotod: lamarwalter.wordpress.com, autor

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt