Akasha kroonika meedium: Kui sa juba eksisteerid, siis sa ei sure kunagi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. veebruar 2014 kell 19:50kirke 1Detsembris 2013 andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Aingeal Rose O’Grady, kes rääkis oma tähelepanuväärsest võimest ligi pääseda Akasha kroonika informatsioonile, mis on paljude arvates iga mõtte, tegevuse, emotsiooni ja kogemuse energeetiline jäljend maailmaruumis. Kuigi paljud suhtuvad Akasha kroonikasse ja seda vahendavatesse meediumitesse skeptiliselt, on siiski huvitav kursis olla, milliseid vaateid ja arvamusi veel maailmas esineb.

 

Viimase neljakümne aasta jooksul on O’Grady saanud sertifikaadid arvukates tervendamisalades:  reiki, hingeline laserravi (kätega auravälja parandamine), hüpnoteraapia, Kathara tervendamine ja palju muudki. Ta on olnud ka taro kaartide lugeja ja õpetaja kolmkümmend viis aastat. Ta teeb privaatseid Akasha kroonika lugemisi juba viimased viisteist aastat ning 2010. aastal hakkas ta läbi viima Akasha gruppide kohtumisi Iirimaal ja Ameerikas.

 

Mis on Akasha kroonika? Mida see endas sisaldab?

See on elav hingede raamatukogu – andmebaas, kuhu salvestatakse iga loomingutahk. Inimesed tavaliselt arvavad, et seal on kirjas ainult meie individuaalsed hingerännakud, sellest hetkest peale, kui meid loodi ning hakkasime kogemusi saama, kuid tegelikult hõlmab see endas kogu loomingu ajalugu.

 

Kes seda informatsiooni salvestab?

Ma arvan, et see on elule omane põhimõte. See intelligentne elujõud teab, kuidas elu juhtida ja seda paljundada. Samamoodi nagu seeme teab, mida teha. Osa sellest elujõu funktsioonist on paika pandud meie looja poolt.

 

Millal see raamatukogu hakkab salvestama meie elu?

Sellest ajast peale, kui meid luuakse, mitte ainult selles elus, kuna oleme elanud palju elusid nii teistel planeetidel kui ka dimensioonides. Minu jaoks hakkab ta salvestama siis, kui MA OLEN.

 

Hästi, kuid kas see lõpetab salvestamise siis, kui sured?

Ei lõpeta, sest sa ei lakka kunagi eksisteerimast. Sa jätkad hingena, hinge kujul, teises dimensioonis. Kui sa juba eksisteerid, siis sa tegelikult kunagi ei sure, lähed lihtsalt ühest need kroonikad olekust teise, kogemaks teistsuguseid elamusi.

 

Kas lasevad pilgu heita ka tulevikku?

Sa saad näha ajajooni. Tõenäolisi ajajooni. Teiste sõnadega, kui neid vaatan, siis näen tõenäolisi sündmusi, mis võivad juhtuda. Akasha gruppidega vaatame iga nädal tulevikku, kus näeme alati kõikumisi. Võrreldes eelmise aastaga on muutunud suund, kuhu me läheme. Usun, et mulle näidatakse kõike selleks, et oleksime teadlikud tulevast ning vajadusel muudaksime seda.

 

Kuidas hakkasid sellega tegelema?

Ma alustasin oma rännakut väga varakult. Olin 20-aastane, kui minuga juhtus õnnetus, mis viis mind metafüüsilisse ja spirituaalsesse maailma. Aastaid uurisin oma teadvuslikkust ja mediteerisin, olin ka taro kaartide lugeja kolmkümmend viis aastat. See oli päris hea praktika, arendamaks selgeltnägijavõimeid. Mul oli ka perioode, kus ma töötasin enda kallal. Palju energeetilist tööd, vanade mustrite ja lahkhelide korrastamine, mis on jätkuv töö meil kõigil. Pärast seda avalduvad sul naturaalsed intuitiivsed võimed. Käisin ka koolitusel, kus õppisin palveid, et saada sihilikult Akasha kroonika mõjuvälja. Varem sattusin oma raamatukokku spontaanselt, kuid kursustel õppisin lugema ka teiste inimeste andmeid. Akasha informatsiooni tase erines väga taro kaartide omast. Hiljem rajasin ka spirituaalsed grupid, kuna inimestel tekkis suur huvi just maailma, jumala ja vaimsuse vastu.

 

Kas registreid saab ka kuidagi muuta?

Neid ei saa muuta. Allikas on meile öelnud, et kui midagi juhtub, siis see on salvestatud. Sa ei saa tagasi minna ja võtta mingit sündmust välja, kuid sa saad luua uue ajajoone samale perioodile. Näiteks, sinuga võis juhtuda midagi dramaatilist, kui olid laps ning see mõjutab sinu elu tänaseni. Oma kujutlusvõime abil saad viia ennast tagasi minevikku ning luua teistsuguse tegelikkuse. Uus loodud ajajoon on sama reaalne kui see sündmus, mida kogesid tol hetkel.

 

Kas selle tulemusena muutub ainult inimese arusaam või on see nagu filmis “Back to the Future“ (“Tagasi tulevikku“), kus läksid ajas tagasi, muutsid asju ning seeläbi ka tulemust?

Sa saad minna tagasi ja sõna otseses mõttes muuta, sest kujutlusvõime on päris. Teiste sõnadega, loodud energia ei tee vahet, kas see juhtus nüüd päriselt sinu 3D elus või sa lihtsalt kujutasid seda ette. Kõik visuaalsed kujundid ja emotsioonid registreeritakse reaalsusena. Ajas tagasi minnes ei kustutata ära eelmist, vaid luuakse sündmus uue kihina, mis mõjutab su keha keemilist struktuuri ja seeläbi kõike, mida tulevikus hakkad ligi tõmbama.

kirke 2

 

Arvasin, et minevikusündmused toimivad õppetundidena. Kui neid muudame, siis tegelikult me oma vigadest ei õpi? 

Ainult õppimine ongi tähtis. Me ei ole hetkel veel teadlikud oma jumalikkusest, olles ego küüsis. Senikaua peame läbi elama erinevaid kogemusi, mida tõmbame ligi vastavalt oma teadlikkusele. Probleem tekib siis, kui inimesed läbivad trauma. Nende teatud ajupiirkonnad lakkavad töötamast, nad on halvatud ja šokis ning võivadki jääda selliseks. Kõige selle tagajärjel saab tahtejõud kahjustada, otsustus- ning järeldusvõime on pärsitud.

 

Kui vaatad Akasha kroonikaid, kas näed sündmusi nagu filmis? Kuidas on need esitatud?

Vaadates oma elu kroonikat, tuli see nagu videolindilt. Nägin mitmeid elusid, mida olen teinud teistel planeetidel enne kui maa peale kehastusin. Seda jada kutsun ajavooks. Tavaliselt toob see mind tagasi asjade juurde, mis on jäänud lahendamata. Teiste sõnadega, kui näiteks ühes elus olin väga kangekaelne ning ei lõpetanud seda õppetundi, siis viiakse mind tagasi nendesse kohtadesse, kus mul on vaja areneda. Tavaliselt oli mul vaja ise andeks paluda või andeks anda millegi eest, mis mulle tehti minevikus. Ja nii iga väiksemagi detailiga, isegi asjade üle, mille peale sa kohe ei tulekski. Näiteks oli keskkoolis üks tüdruk, kes tahtis väga mu sõber olla, kuid ma tõrjusin teda tema välimuse pärast. Akasha näitas mulle isegi teda, kellest mul ei olnud vähimatki mälestust. Mind pandi tunda tema valu, kui olin ta kõrvale heitnud. Nii oli iga kogemusega, ma kogesin läbi mõlema osapoole tundeid, midagi ei jäetud kahe silma vahele.

Iga sündmus salvestatakse, kuna elame elavas maatriksis. Kõik on teadlikkus, me mõjutame ümbrust ja vastupidi. See avab elus täiesti uue vaatenurga, hakkad tähelepanu pöörama väikestele asjadele, kõigele, mida mõtled ja tunned. Hingetasandil on see suur protsess. Armastus on ikka kõrgeim eesmärk, milleni elus jõuda.

 

Sa oled rääkinud ka kukkumisest, räägi sellest lähemalt.

See sõna tuli välja grupi koosolekul, kus taheti teada täpsemalt, kes ja miks me oleme. Loomulikult sooviti saada individuaalseid vastuseid nendele olulistele küsimustele, mida esitab meist igaüks. Allikas viis meid ajas tagasi, aega, kus Maa oli lihtsalt üks helendav valgusmass. Ta näitaks mulle ka vaimolendite gruppi, kus paljud neist olime meie ise.

Nägin, kuidas valguskera tabas suur laine kaugelt universumist. Selle tulemusena muutus Maa tahkemaks ning liikumine aeglasemaks. Lisaks hakkas langema planeedi ning sellel olevate vaimolendite sagedus. Paljud meist on need algupärased olendid, kes tulevad kogu aeg siia tagasi. Oleme proovinud taaselustada planeeti korduvate tsüklite kaudu, tõstes selle sagedust. Siiamaani pole see õnnestunud, sest oleme hirmus kinni. Planeeti valitsevad need samad teiste dimensioonide olendid, kes meid kunagi koloniseerisid. Selle kõige tagajärjel unustasime, kes oleme ja mida me siin teeme. Akasha koonikast lähtuvalt pole kukkumine kunagi seotud olnud Aadama ja Eeva sõnakuulmatusega. See oli pigem kosmiline sündmus, kus androgüünsetest (meesnaine) elanikest, said sageduste madaldamistega mees- ja naissoost olendid.

 

Kes süüdi on, kas me ise?

Inimesed peavad endast mõtlema palju laiemalt kui vaimsest olendist, kes laskus füüsilisele tasandile. See protsess on olnud järkjärguline, planeedi tihendamise tulemusena. Näiteks Veenuse ja Marsi asunikud erinevad meist bioloogiliselt teistsuguse atmosfääri tõttu. See on eri tiheduse loomulik tagajärg.

kirke 3

Kas Akasha kroonikute tuleviku sündmustes on midagi hirmutavat või muret tekitavat?

Suures plaanis ei ole, kuid lühiajaliselt küll. Järgmise viie aasta sees näen palju kaost, maa muutusi ja elude kaotamisi. Planeet püüab saavutada tasakaalu, mis võib võtta palju aega. Eelmisel aastal tulevikku vaadates nägin, et muutused saavad läbi 2017. aastaks, kuid nüüd on selleks 2018. aasta, mil saabub rahulik tervendamise periood. Hetkel on kõik ümberlülitumas, muutus mõjutab meie ookeane, kliimat ja meid üleüldiselt.

 

Mis muutused toimuvad Maa peal lähitulevikus?

Tulemas on päris palju tõsiseid torme, mis võivad osaliselt olla ka esile kutsutud. Keskkond “rabeleb“, kuna õhus ei ole enam nii palju naturaalseid elemente, mis võitleksid toksiinide ja mürkidega. Allika sõnul vajame helil ja valgusel põhinevat tehnoloogiat, mis puhastaks keskkonda. Vastasel juhul satub keskkond täielikult kahjulike ainete mõjusfääri.

 

Kuula saadet siit (tund 3, 4).

Aingeal Rose O’Grady blogi.

Lisainfo Akasha kroonikast: Valguskoda

Fotod: api.ning.com, cdn.funcheap.com, www.keyhypnosis.me

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt