Vabaduse Õpetused – meil kõigil on vabadus valida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2013 kell 12:29gravity_and_grace

Vabaduse Õpetused (MCEO Freedom Teachings ®) on keerukas, ent paeluv teooria inimteadvuse arengu dünaamikast ning inimese vaimsuse loomupärastest tõsiasjadest – kosmiline nägemus sellest, mis on kõiksus.

 

Vabaduse Õpetused ehk orgaaniline maailmavaade lähtub sellest, et teaduse ja vaimsuse, valguse ja heli vahelised seosed on kogu loome aluseks. Tegu on kompleksse maailmanägemusega, mis seletab inimese, meie planeedi, universumi, Jumala ja kõiksuse olemust, süsteemi ja dünaamikat.

 

„Hallo, Kosmos“ tutvustas Vabaduse Õpetusi

29. juulil 2012 esinesid Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” Anu ja Ainar Leppik, kes tutvustasid kuulajatele Vabaduse Õpetusi. Räägiti sellest, milline on kõiksuse struktuur ning kuidas paigutuvad selles maailmamudelis 15-dimensiooniline energia- ja ajamaatriks ning inimene. Veel käsitleti teemasid, millises dimensioonis ja tiheduses me praegu oleme, kuidas käib orgaaniline ülestõusmine, milles seisneb käesoleva ajastu tähtsus ja võimalus jm.

Ainari vaimsed otsingud said alguse Carlos Castaneda raamatutest ja Tensegrity praktiseerimisest. 2008. aastal hakkas ta tegema Maagilise Maatriksi koolitusi, kus seletatakse enesetervendamise meetodeid kvantfüüsika kaudu. Paar aastat tagasi jõudsid Ainarini Vabaduse Õpetused, mida ta on käinud tudeerimas erinevatel seminaridel USA-s ja Euroopas.Anu on õppinud rõivadisaini ja sisekujundust ning Tallinna Pedagoogilises Instituudis pedagoogikat. Ainariga kohtus ta Maagilise Maatriksi kursusel ning on Vabaduse Õpetustega tegelenud viimased paar aastat.

 

Hüpe kvantfüüsikast multidimensionaalsesse

Ainar ütles, et Vabaduse Õpetused lähevad Maagilisest Maatriksist (USA-s Matrix Energetics), mis integreerib tervendamistöö viimase sõnana kvantfüüsika, veelgi rohkem sügavuti – multidimensionaalsesse füüsikasse.

Et kuulaja saaks keerulisse teemasse paremini sisse elada, kirjeldas Ainar 12 keskusega Kathara elupuud. See on täiuslik Universumi struktuur, mida nimetatakse ka Igavese Elu Puuks, mis on kõiksuse aluseks. Ka inimese 12 tšakrat kuuluvad samasse struktuuri.

Ainar rõhutas, et vaimne ja teaduslik on ühe mündi kaks poolt, käies käsikäes: meil on vaja aru saada, kuhu me oma rännakus läheme – inimkonna eesmärgiks praegusel ajastul on oma teadvuse täiustamine.

Meie ehk planeedi Maa elanikud elame tiheduses nr 1, mis asub Kathara elupuu alumises osas, mis on kõige raskem ja materiaalsem tihedus – piiritletud füüsiline maailm. Aastal 2012 jõudsid teatud sagedused siin oma haripunkti, millega seoses planeet Maa kui olem võttis vastu kõrgema sageduse – see tähendab, et saabunud on uus ajastu.

 

Mis on elu mõte?

Anu sõnul aitavad Vabaduse Õpetused aru saada, kuidas miski peaks toimima. Vabaduse Õpetused näitavad, et inimene on oma algsest kavandist aegade jooksul jõudnud punkti, mis on sellest kaugel.

Oluline on mõista, et pole olemas üleüldist “elu mõtet”, vaid see on igal inimesel erinev. Sama subjektiivne on ka inimese arusaam õnnest ja õnnelik olemisest. Anu usub, et igas inimeses on tõemagnet, mille põhjal ta tunneb ära, mis on tema jaoks õige.

Anu ja Ainar soovitasid hakata inimestel esitama küsimusi seoses enda uskumuste ja õpetustega. Kui sealt ei tule vastuseid, mida soovitakse kuulda, siis on midagi valesti või puudu – sel juhul tuleb uurida ja hankida infot juurde.

 

Allikad: Kosmiline tervendus, Raadio 2 „Hallo, Kosmos!”

Vabaduse Õpetuste eestikeelne sait:

Ametlik kodulehekülg Azurite Press:

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt