Algas tasuta webinaride sari iseendaga parema kontakti saavutamiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. november 2020 kell 13:22Telegram vlogide tegija Chris Kala on välja andmas enda uut, kolmandat raamatut ”Kontaktis endaga – ausad vestlused elus ja pildis” I OSA, mida on võimalik kirjastuse Million Mindset koduleheküljelt eelmüügi raames endale soetada. Ka Telegrami üks loojatest Hando Tõnumaa on oma panuse uute raamatusse andnud ning ühe peatüki ka kirjutanud.

 

Uue raamatu toetuseks on Chris loonud eraldi samanimelise tasuta webinari sarja oma ”Ausad mehed” nimelise podcasti alt. Webinari sarjast võtab osa 9 külalist ja nendega vesteldakse ükshaaval interneti vahendusel järgneval kolmel nädalal.

Registreerida saad ennast tasuta siin:
https://ausadmehed.ee/tasuta-veebiseminar-kontaktis-endaga/

Webinari külalisteks on vabamõtlejast Mentor Indrek, eluettevõtja Merit Raju, koolitaja Peep Vain, coach Annela Aun, iluprotseduuride kuninganna Marju Karin, koolitaja Kaido Pajumaa, tipphambaarst Meeme Mõttus, blogija Merilin Taimre ehk Paljas Porgand ja hüpnoterapeut Ants Rootslane.

Kuidas jõuda iseendaga paremasse kontakti, on küsimus, mille Chris ”Ausad mehed” podcasti koduleheküljel tõstatab.

”Tule ja osale tasuta 9-osalisel silmiavaval webinaril. Ajal, kus nutimaailm, tehnoloogia ja sotsiaalmeedia on tugevalt meid mõjutamas teineteisega võrdlemise kaudu, ja ajal, kus üha nooremad inimesed ei suuda enam iseendaga väga hästi emotsionaalselt hakkama saada, on oluline õppida selgeks vahendid ja meetodid, mis aitavad sul saavutada suuremat rahu iseenda ja ümbritseva maailmaga,” selgitab Chris.

Igale probleemile, keerulisele olukorrale ja takistusele on lahendus ja selle mõistmist me käesoleva webinari sarjaga saavutada ka loodame. Webinar “Kontaktis endaga” aitab sul avastada ja teha samme iseenda parima versioonini.

 

Registreerida saad ennast tasuta siin:
https://ausadmehed.ee/tasuta-veebiseminar-kontaktis-endaga/

Foto: Ausad mehed

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt