PILETID SAADAVAL! Podcaster Chris Kala lubab, et suurkonverentsil “Tervem mina“ osalejad saavad sealt elumuutvad tööriistad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. mai 2021 kell 15:50Chris Kala, kolme podcast’i eestvedaja ja kirjanik toob selle aasta sügisel, täpsemalt 10. oktoobril vaatajateni suurkonverentsi “TERVEM MINA”. Varem on ta korraldanud väiksemaid live podcast salvestusi, millest viimane oli 170 osalejaga, seekord plaanib Chris koos oma meeskonnaga tuua selle üritusega kokku ligikaudu 2000 osalejat.

 

Chris, räägi palun, mis üritus on “TERVEM MINA” ja miks sa seda korraldad?

Suurkonverentsi “TERVEM MINA” puhul on tegemist podcast’i “Ausad mehed” korraldatava järjekordse enesearengu koolitusega, mis kestab hommikust õhtuni ja toob inimesteni 17 esinejat kahel laval. Eesmärk on mul alati oma tegemistega sama – luua võimalikult palju väärtust ja aidata võimalikult paljudel inimestel muutuda eneseteadlikumaks. Seekordse ürituse fookus on aidata inimestel muutuda iseenda tervemaks versiooniks.

 

Mida sa pead silmas sõna “tervemaks” all, kas me siis oleme kõik haiged?

Kindlasti ei ole me kõik haiged, aga minu jaoks on selge see, et tervisel on meie elus väga suur roll. Kui vaadata seda, millist tööd on praegu ringi liikuv Covid-19 teinud, siis jah, olen nõus, et statistika ei ole numbrites kõige hullem, aga selge on ka see, et mingisugusesse viirusesse inimesed nakatuvad.

Minu jaoks ei ole vahet, kas haigestutakse SARS-Cov-2 või mõnda muusse sarnasesse viirusesse. Haigestumine näitab lihtsalt seda, et inimese immuunsüsteem on ikkagi nõrk. Mina isiklikult ei ole olnud haige viimased seitse aastat. Olin korra palavikus umbes neli aastat tagasi, aga see oli tingitud pigem emotsionaalsest pingelangusest.

Mida ma soovin öelda, on see, et me tegelikult saame olla tervemad. Ja siit ka selle korraldatava ürituse eesmärk: anda osalejatele informatsioon, teadmised, arusaamine ja väga vahetud praktilised teadmised, kuidas me päriselt saame muutuda tervemaks. Tervis ei parane üleöö, see on teekond!

 

Mis 10. oktoobril Kultuurikatlas täpsemalt toimuma hakkab?

Tegu on enesearengusündmusega, mille eesmärk on anda laiem vaade tervisest ja selle arendamisest. 17 esinejat toovad huvilisteni hulgaliselt erinevaid teemasid – tervis, toitumine, treenimine, mikrobioom, harjumused, biohäkkimine, supertoidud, vaimne tervis jne. Lisaks oleme esimesele 50-le pileti soetajale välja pannud nännikoti ürituse sponsorite toodetega. Sponsoriteks on praeguse seisuga sellised ettevõtted nagu Apollo raamatud, Blackstuff Eesti, Dr. Ohhira, Loodusvägi, Myfitness, Paradise Foods, Rohevalik.ee, Seentevägi, Vitamin Well Eesti, Väetee, Värska Vesi.

 

Mida võiksid huvilised ürituselt oodata?

Oodata on palju, sest kõik esinejad on väga võimsad ja teadlikud just sellest, mida nad teevad. Peaesinejaid on meil seitse, nende seas toitumisterapeut Jaanika Tapver; sotsiaalmeedia influencer ja blogija Paljas Porgand; jõutõstmise maailmameister Kaido Leesmann; autor, esineja, spiiker, teadlane ja biohäkker Siim Land; Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum; psühhiaater, arst ja vaimse vormi edendaja Helena Lass ja terapeut, hüpnotisöör Maris Saar. Lisaks peaesinejatele astuvad kõrvalruumis podcast’i laval üles veel kümme võimekat esinejat. Kõigi esinejate eesmärk on üks: aidata osalejatel hakata tegema samme enda tervema mina suunas ja seda juba sealsamas kohapeal.

Näiteks saan ma lubada, et sellised teemad nagu tervisliku toitumise vundament; see, kuidas meie mikrobioota meid mõjutab; regulaarse treeningu kasutegurid; oskus märgata trigereid, mis meid käivitavad; arusaamine biohäkkimise olulisusest ja kasulikkusest; pika eluea saladuse hoomamine jpm saavad selgemaks hoopis uue vaatenurga alt.

“Innustan inimesi osalema, sest lisaks huvitavatele esinejatele ja nende ettekannetele on meil ka meelelahutuslikud vaheesinejad, toitlustusala ja müügiala. Samuti avaneb võimalus network’ida ehk luua uusi tutvusi sarnaselt mõtlevate inimestega,” kutsub Chris kõiki osalema.

 

NB! Kui kasutad sooduskoodi “telegram”, saad soetada kas TAVAPILETI või TUGITOOLI PILETI 5 € soodsamalt!

Rohkem infot ja pileti saad SIIT.

Foto: TERVEM MINA

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt