Brandon Baysi kriisiaja meditatsioonid ja praktikad nüüd tasuta (vaid 15 minutit päevas!)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. märts 2020 kell 23:19Rännaku meetodi Eesti tiim andis täna teada, et kõik on oodatud osa saama 25. märtsil algavast 21-päevasest tasuta virtuaalsest teekonnast, mis koosneb Rännaku meetodi looja Brandon Baysi viimase 25 aasta jooksul sündinud parimatest praktikatest, protsessitööst ja meditatsioonidest. Enamasti on see programm tasuline kuid seoses üleilmse kriisiga on see nüüd tasuta kättesaadav kõigile.

 

Eesti rännakupraktikud on pannud oma südamed kokku ja salvestanud Brandoni meditatsioonid, praktikad ja miniprotsessid eesti keeles, et kõik saaksid osa sellest toetusest.

Igapäevased sessioonid on lühikesed, ca 15 minutit. 21-päevane programm on lahti kirjutatud järgmiselt:

“Esimesed 7 päeva me õpime embama oma emotsioone ja saame nendega sõbraks. Teeme läbi võimsad protsessitööd, et puhastada välja emotsionaalsed sulgumised ja leiame andestuse iseendale ja teistele. Õpime, kuidas olla täielikult kohal oma sisemisele emotsionaalsele maailmale ja elule endas.

Teisel nädalal vaatame, mis toimub meie meeles. Sukeldume, et lõpetada negatiivne vestlus iseendaga. Puhastame negatiivsed uskumused ja vanded, mis oleme endalegi märkamatult omaks võtnud. Embame ja vabastame enda sügavaimad hirmud. Lubame endal avaneda terviklikumalt, et saada oma meelega sõbraks.

Kolmandal nädalal läheme füüsilise tervenemise juurde. Rakutervendus, DNA ja energia keskuste puhastumine. Laseme Armul aktiveerida eluenergia, mis lubab meie kehal terveneda.

Palun jaga seda kõikidega, keda kalliks pead. Et me kõik võiksime leida endas sügava sisemise kindlustunde sellel ebakindlal ajal. Meie palve on, et see saaks olema sulle sügav ja tervendav kogemus!”

***

Igaüks loomulikult teekonda alustada iseendale sobival ajal ja teha lühikesi praktikaid endale sobivas rütmis, kõik sessioonid on olemas Rännaku FB ajajoonel ja Soundcloud keskkonnas. Iga päev alates 25. märtsist postitatakse sinna uus praktika.

FBs saad jälgida igapäevaselt postitusi siin:
https://www.facebook.com/rannak.the.journey/

Eestikeelsed helisalvestused on saadaval Soundcloud keskkonnas:
https://soundcloud.com/user-820626403/meditatsioon2teed

Kui eelistad inglise keelset Brandoni poolt juhendatud meditatsiooni kuulata Soundcloudis, siis ka see on võimalik:
https://soundcloud.com/user-820626403/day-1-welcome-and-two-paths-meditation

 

Allikas: Rännaku uudiskiri

Foto:

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt