Armastusega Eesti rahvale – tasuta Synctuition

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. aprill 2020 kell 21:11Vaimse heaolu nutirakenduse Synctuition meeskond avaldas täna järgneva pöördumise:

Kallid sõbrad

Oleme sattunud elama suurte muutuste ajastul ning negatiivsus ja ärevus on selle lahutamatu osa. Inimestena kogeme kriisile omast elukorraldust ja vähem sotsiaalset lähedust kui kunagi varem. Teadmatus, ebakindlus ja mure lähedaste pärast mõjutavad igapäevaselt meie vaimset heaolu.

 

Lugematud teadusuuringud on näidanud, et negatiivsus ja stress nõrgestavad inimese immuunsüsteemi. Seepärast on just praegu äärmiselt oluline hoida oma vaimset tervist ning saavutada sisemine rahu ja tasakaal.

Meie ajalugu ja ka tänane päev näitavad, et meie rahvas tahab ja oskab raskel hetkel teineteisele toeks olla. Soovime Synctuitioni meeskonnaga anda oma panuse meie rahva vaimse tervise heaks ning otsustasime eriolukorra laabumiseni anda meie rakendusele tasuta ligipääsu kogu Eestimaa rahvale.

Synctuition toimib nagu lõõgastav SPA sinu kodus.

Mis on Synctuition?

Viimase 10 aasta jooksul oleme Eestis välja töötanud kõrgtehnoloogilise vaimse heaolu nutirakenduse, mis on spetsiaalselt disainitud oma tunnete jälgimiseks, stressi ja ärevuse vähendamiseks, rahulolu ja positiivsuse suurendamiseks, ning samal ajal ka une kvaliteedi parandamiseks.

Synctuitioni toime

Synctuition toob sinuni üle 80 erilise rahustava helirännaku koos ajutegevust stimuleerivate 3D-helilainetega, mis vaigistavad meeled ning viivad mõtted eemale argimuredest. Läbi ühe lõõgastava seansi, on võimalik anda oma kehale vajalik süst uut energiat lihtsalt läbi keha ja meelte lõdvestuse. Tulemuseks on kvaliteetsem ja sügavam uni, mis aitab paremini valmis olla uue päeva väljakutseteks.

Synctuition numbrites

  • 3 miljonit kasutajat
  • 100 000 positiivset arvustust
  • Play Store laadimised: USA 4. koht meditatsiooni kategoorias
  • App Store laadimised: USA 5. koht meditatsiooni kategoorias
  • Eelmisel aastal valis Google meid 10ne kiiremini kasvava Euroopa idufirma hulka.
  • Meid on saatnud suur edu lisaks USA’le ka Aasias ning Euroopa suurtes riikides. 

Kuidas meie rakendust kasutada?

1. Lae alla Synctuition rakendus oma telefoni

2. Loo kasutajakonto

3. Haara kõrvaklapid ning alusta kuulamist!

Esimesed kaks helirännakut on koheselt avatud, peale seda avaneb iga järgmine rännak 12 tunni jooksul peale eelmist. 

Synctuition toimib nagu lõõgastav SPA sinu kodus. Esimene rännak on sissejuhatav ning kestab kõigest 5 minutit, järgmised seansid on kuni 25-minutilised. Soovitame kuulata neid rännakuid enne magama minekut, vabanemaks päeva stressist ning pingetest.

Kuna Synctuition on siiamaani olnud suunatud eelkõige välisturgudele, siis iga rännaku alguses olev lühike sissejuhatus on hetkel ainult inglise keeles. Meil on plaanis luua ka eestikeelne Synctuition, aga see võtab tänases olukorras veel aega.

Kallis kaasmaalane, küll kõik saab korda! Püsime kodus ning hoolitseme iseenda ja oma lähedaste vaimse tervise eest. Koos oleme tugevamad!

Synctuitioni kingitust saavad kasutada kõik kellel on Eesti IP aadress, ehk piisab kui olete Eestimaa pinnal kui registreerute.

Tõmba alla meie rakendus Playstore’ist või Appstore’ist.

Jaga seda uudist kasutades #Püsiterve ja #Synctuition

Uuri rohkem meie kodulehelt ja vaata lähemalt:

 

Allikas: Synctuition

Foto: synctuition.comKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt