Maria Reene: Meeste ülesandeks on märgata naiste haavatavust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. veebruar 2020 kell 16:22Sellel kevadel, 22. märtsil toimub Kumus meestele seminar “Naised“, kus kõnelevad Maria Reene, Elina Ojastu, Karolin Tsarski, Kristina Paškevicius ja Carmen Pritson Tamme. Üritus annab maigu suhu sellest, kuidas naised mõtlevad ja annab võimaluse meestele kiigata nende sisemaailma.

 

Rääkima tulevad naised, kes on heas kontaktis iseendaga ja ei karda võtta vastutust iseenda tunnete, läbielamiste, valude, rõõmude ja eksimuste eest. Naised jagavad läbi enda elukogemiste, taipamiste ja läbielamiste naise sügavamat ja ehedamat olemust, naiste nõrkusi, naiste tugevusi ja mis kõige tähtsam, kuidas saada parem kontakt ja läbisaamine naisega.

“Kui sina mees tunned, et soovid minna sügavamale tasandile enda naisega, või soovid leida naist, kes oleks sinule parim ja lähedasem, siis tule kindlasti kuulama, sest sellelt seminarilt saad rohkem, kui kümnest raamatust,“ lubab peakorraldaja Tiit Trofimov.

Seminaril käsitletakse suhteid ja naiste kehablokeeringuid. Vastatakse tervele reale küsimustele, kuidas naist tervendada ja kuidas toetada teda sügavamate orgasmide saamiseks. Seletatakse, kuidas toetada naist tema pimedama poolega tegelemisel ja kuidas jääda vaatlejaks, kui naine möllab nagu keeristorm. Laval üles astuvad naised jagavad soovitusi, kuidas avada ennast mehena naisele ning räägivad veel paljustki huvitavast ja eluks vajalikust.

 

Maria Reene: Mehed, naine ei ole must ega valge

Üks esinejatest on Maria Reene on õppinud õendust, parapsühholoogiat, omakäeliselt idamaade filosoofiat, NLP-d, metameditsiini(baaskursus), bioenergeetikat, refleksoteraapiat, teadvuse teadliku juhtimist (I-II tase), hüpnoosi (I-III tase) telekineesi. Igapäevaselt seisneb tema töö inimese maailmakaardi avamises, (suguvõsa mustrite teadvustamine, vaimne areng, eluline ülesanne, füüsilise keha olek ja situatsioonid mis on inimese elus), tervendamine. Korraldab samuti erinevaid loenguid, õpitubasid, meditatsioone, rännakuid ja on vaimne mentor neile, kes soovivad arendada ennast.

 

Maria Reene, olete astumas üles ühe esinejana meestele suunatud suurseminaril ”Naised”, millistel teemadel on plaanis rääkima hakata?

”Naised” seminaril võtan sõna isiklikel huvitavatel tähelepanekutel ja elulistel kogemustel. Räägin mees ja naisenergiast, ühisloomingust, seksuaalenergiast ja mis on need asjad. Pöörame tähelepanu ka asjadele, mida teineteisele tehes muutume nõrgemaks, ja samuti mida teineteisele saame teha, et muutuksime tugevamaks.

 

Kas usute, et inimestel on ettemääratud teekond või on meil vaba tahe viia ellu ükskõik millised unistused ja plaanid?

Ettemääratlust ei ole, kuid on suguvõsa energiad mis meid mõjutavad. Kuid neid mõjutusi on võimalik ümber transformeerida läbi teadliku teadvuse.

 

Milline teiega aset leidnud sündmus on teid elus kõige rohkem mõjutanud?

Neid sündmusi on mitmeid ja need sündmused on valdavas osas väga isiklikud, mida ma ei soovi avalikkusega jagada, kuid ühel hetkel mõistsin, et mina olen mina, kelles on vägi ja teadmine ning füüsiline mina on vahend läbi mille seda avada ja arendada selle reaalsuse jämedamas kontekstis-sageduses.

 

Milline on teie sõnum naisena meestele? Mida võiksid mehed naistes rohkem mõista, või millega arvestada?

Mehed, naine ei ole must ega valge. Leidke endas kannatlikkust ja märgake naise värviküllust, mis lõppkokkuvõttes arendab teid ennast sel võrratul teel. Märgake naise haavatavust ja ärge suruge naist jõuga maha.

 

Läbi milliste meetodite olete võimeline tooma inimestes esile varjatud või märkamatuks jäänud külgi ja nurki?

Läbi oma avatud taju ja tunnetuse.

 

Millisena kirjeldaksite teie teadliku suhet mehe ja naise vahel?

Esmalt austus ja teineteise aktsepteerimine.

 

Vaata lisaks: Ticketer, “Naised” Facebookis

 

Toimetas GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt