KUULA | Hüpnoterapeut Maris Saar “Muutus tuleb siis kui inimene on päriselt ise valmis seda enda sees lahendama.”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. juuni 2021 kell 16:10Foto: Kristina Naaber

Seekordne saade on podcasti “Ausad mehed” repertuaari ajutiselt viimane, ja nii nagu saatejuht Chris ise ütleb, siis ühtlasi ka üks mõnusamaid ja põnevamaid vestlused. Chris Kala külaliseks ning vestluskaaslaseks hüpnotisööride koolitaja, Ameerika hüpnotisööride Liidu liige Maris Saar, kellel on ühtlasi rahvusvaheline klientuur, kelle hulgas on nii erakliendid, firmad kui ka suurte festivalide külastajad.

 

Maris on õppinud Inglismaal ning nüüdseks on ta hüpnotisööride koolitaja ning on lisaks ka Ameerika hüpnotisööride Liidu liige. Tema missiooniks on suunata oma kliente leidma oma algolemust, oma tõelist mina. Marise ja Siim Sildoja sulest on ilmunud ka raamat “Elu muutev hüpnoos”.

Saates räägitakse väga mitmetel erinevatel teemadel nagu näiteks hüpnoos; suhted ja petmine; raha dünaamika ja rikkaks saamine ja iseenda leidmine. Maris ise on öelnud, et tema suurimaks tugevuseks on tema võimekus tuua inimeses välja tema parimad küljed ja omadused.

Saates võetakse ette ka saatejuht Chris Kala ette ning lahatakse halastamatult nii Marise kui ka Chrisi elu ning erinevaid külgi, millega kuulajal on võimalik samastuda ning enda jaoks uusi mõtteid või hoopiski lahendusi leida.

Saates vastatakse mitmetele erinevatele küsimustele, sealhulgas:

  • mis asi on üldse depressioon ja mis seda seisundit meis peamiselt põhjustavad;
  • mis asi on ärevus, kas see on seotud paanikahooga ning kuidas neid ennetada ja kuidas nendega toime tulla hetke olukorras ning ka kogemuse järgselt;
  • mis asi on hüpnoos ja kuidas see töötab? Kas sellega saab kiirteena kõike enda elus korda teha ja ravida või on see siiski vaid tööriist aitamaks ja toetamaks inimese teekonda, kui ta on valmis võtma vastutuse ja ise panustama ning muutuma;
  • kui palju meid siis lapsepõlv tegelikult ikkagi mõjutab? On see siis päriselt ka nii üks ühele või on siin ikkagi veidi selle teemaga liialdatud?

 

Head mõtted saatest:

  • “Hüpnoosis olek on pool uneseisund.”
  • “Tunde kuulamisel tuleb aru saada, kas tegemist on sisetundega või mõte, mida toodab sulle ennast.”
  • “Sügavate vaimse maailma küsimuste üle mõtiskledes, võib tekkida oht, kus sul kaob huvi selle tänase maailma vastu, kus sa tegelikult elad.”
  • “Ei pea alati terapeuti otsima, saab ka ise oma probleeme lahendada.”
  • “Raha on vahend, millega saab endale häid asju lubada.”

 

Vaata lisaks: Chris KalaAusad Mehed podcast

Foto: Kristina Naaber

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt